KAUNO TECHNIKOS KOLEGIJA vs BC TAS KIEMAS (72:53)AUKSO LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 vasario 18 d., Trečiadienis, 17:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

"Kauno Technikos Kolegija" tik antrojoje rungtynių pusėje palaužė "BC Tą Kiemą"

2009 vasario 18 d., Trečiadienis, 20:13 val., peržiūros: 4854

Šįvakar, Kauno Technikos Kolegijoje, aiškštelės šeimininkai "KTK" ekipa priėmė svečius "BC Tas Kiemas" komandą. Nors po pirmosios rungtynių pusės skirtuam tarp komandų buvo tik 2 taškai( 34:32), tačiau puikiai sužaistas trečiasis kėlinys, leido šeimininkams atitrūkti nuo varžovų (57:43), o paskutiniajame ketvirtyje, dar šiek tiek padidinti persvarą. Galutinis rungtynių rezultatas skelbė "Kauno Technikos Kolegijos" pergalę 19 taškų skirtumu – 72:53.

Pirmajame kėlinyje toli gražu neatrodė ,kad rungtynės baigsis tokiu skirtumu. Vienai komandai surengus sėkmingą ataką, kita tuojau pat atsakydavo tuo pačiu, Nei viena ekipa nesugebėjo perimti žaidimo kontrolės ir primesti savo valios varžovams. Šiam kėliniui pasibaigus, 1 taško skirtumu pirmavo šeimininkų ekipa.16:15.

Antrajame ketvirtyje tarsi pasikartojo prieš tai buvusio kėlinio vaizdas. Komandos vis dar kovojo taip pat aktyviai ir niekuo nenusileisdamos viena kitai. Tikroji kova dėl pergalės liko antrajai rungtynių daliai, ne prieš ilgąją pertrauką skirtumas tarp komandų tebuvo 2 taškais.34:32.

Pailsėjusios komandos grįžo į aikštelę, tačiau pertrauka į naudą išėjo, ko gero, tik šeimininkų ekipai. Per poilsio minutes jie sustygavo savo žaidimą ir pasistengė ištaisyti padarytas klaidas. Jų pasiruošimai puikiai pasiteisino, nes trečiajame kėlinyje jie sugebėjo suvaržyti varžovų puolimą, patys puldami ypač veržliai ir efektyviai pasinaudodami suteiktomis progomis, Laimėję šį kėlinį 12 taškų skirtumu (23:11) "KTK" krepšininkai, prieš lemiamą rungtynių atkarpą turėjo jau 14 taškų persvarą.57:43.

Paskutiniajame ketvirtyje žaidimas buvo daug ramesnis ir nerezultatyvesnis. BC "Tas Kiemas" krepšininkai, visas rungtynes žaidę be keitimų, įpusėjus šiam kėliniui liko žaisti tik keturiese, nes T.Višinskas gavo penktąją asmeninę pražangą, taip dar labiau sukomplikuodamas komandos padėtį iškovoti pergalę, šiose rungtynėse. Turėdami vienoi žaidėjo pranašumą, šeimininkai tuo pasinaudojo ir iki finalinio teisėjo švilpuko savo persvarą padidino dar 5 taškais. Iki 19. Galutinis rungtynių rezultatas paskelbė šeimininkų pergalę rezultatu 72:53.

Nugalėtojų gretose nesulaikomas buvo D.Baranauskas, pelnęs 34 taškus, atkovojęs 10 kamuolių ir atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus.10 taškų, 16 atkovotų kamuolių ir 2 blokai – M.Nenartavičiaus sąskaitoje.

Svečių ekipoje rezultatyviausiai žaidė A.Cibulskis, pelnęs 20 taškų, atkovojęs 6, perėmęs 5 kamuolius, 8 katus privertęs varžovus prasižengti, tačiau taip pat ir suklydęs net 7 kartus. Puikias rungtynes sužaidė M.Derskus, surinkęs dvigubą dublį – 16 taškų ir 17 atkovotų kamuolių.

"Kauno Technikos Kolegija" pralaimėjo rungtynes "Studentija" komandai (2009 sausio 12 d., pirmadienis, 20:23 val.)"Kauno technikos kolegija" iškovojo lengvą pergalę (2009 sausio 21 d., trečiadienis, 19:15 val.)"Kauno Technikos Kolegija" nepasigailėjo varžovų (2008 spalio 27 d., pirmadienis, 19:57 val.)"Kėdainiai" tik paskutiniame kėlinyje palaužė BC "Tas kiemas" ekipą (2009 vasario 07 d., šeštadienis, 22:58 val.)„Kauno technikos kolegija“ nusileido varžovams iš Kėdainių (2009 vasario 23 d., pirmadienis, 19:08 val.)Po atkaklios kovos "Kauno Technikos Kolegijai" pavyko išplėšti pergalę (2008 lapkričio 10 d., pirmadienis, 22:40 val.)"Studentija" sutrypė "Kauno Technikos Kolegijos" ekipą (2009 vasario 10 d., antradienis, 22:30 val.)Kauno "Artmedia" sumindė "Kauno Technikos Kolegijos" ekipą. (2008 gruodžio 15 d., pirmadienis, 20:41 val.)"Kauno Artmedia" nepasigailėjo BC "Tas kiemas" ekipos (2008 lapkričio 08 d., šeštadienis, 23:05 val.)Po dramatiškos kovos paskutinėmis rungtynių sekundėmis, "Autozoom" išplėšė pergalę (2009 vasario 09 d., pirmadienis, 19:58 val.)