AKS PROSATAS & NEKTURTAS vs BERO & SPSE (91:74)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 sausio 18 d., Penktadienis, 19:00 val. @ LŽŪU sporto salė, Studentų g. 11, Akademija LT-53361

"AKS Prosatas & Nekturtas" pergalingai pradėjo antrąjį turą

2008 sausio 19 d., Šeštadienis, 14:18 val., peržiūros: 5983
Šį, sausio 18 dienos, vakarą „Įmonių“ lygos pagrindiniame turnyre susitiko aikštės šeimininkai „AKS Prosatas & Nekturtas” su “Bero & Spse”. Svečiai aikštėje dominavo tik pirmajame kėlinyje, likusią laiko dalį žaidimas buvo apylygis arba iniciatyva priklausė “AKS Prosatui & Nekturtui”. Rungtynių lūžis įvyko antrojo kėlinio gale, kai 6 tritaškius smeigė šeimininkų snaiperiai ir pabėgo nuo varžovų, o per likusį rungtynių laiką, šeimininkai sugebėjo išlaikyti saugų pranašumą ir šventė pirmąją pergale, "Įmonių" lygos pagrindinės grupės, E pgrupyje, rezultatu 91:74. Svečiai patyrė trečiąją nesėkmę ir šiame ture dar neturi nė vienos pergalės.

Susitikimas prasidėjo gana padrikai: abiems komandoms sunkiai sekėsi pataikyti. Šiek tiek geriau rungtyniavo svečiai, vis būdami priekyje, tačiau nedideliu pranašumu, nes priešininkai jo padidinti neleido. Kėlinys baigėsi 18:21.

Antrasis ketvirtis buvo šeimininkų snaiperių ketvirtis: pirmame kėlinyje nepataikę nė vieno tolimo metimo, šiame ėmė demonstruoti ką sugeba ( ypač E.Vaitkevičius – 5 tolimi metimai ). Dar vienas puikus rodiklis “AKS Prosato & Nekturto” naudai buvo kova po krepšiais – 26 atkovoti kamuoliai per kėlinį. Toks puikus žaidimas, leido šeimininkams visiškai dominuoti aikštėje ir laimėti pirmąją pusę susitikimo rezultatu 49:34.

Po didžiosios pertraukos taip gerai “AKS Prosatas & Nekturtas” nežaidė, tačiau tokio žaidimo, kokį jie demonstravo pakako išlaikyti dviženklei persvarai – 67:53.

Paskutinis kėlinys abejonių jau nekėlė: svečiai atrodė pavargę ir vargu ar būtų pakilę lemiamam šturmui. Jie bandė gelbėtis tritaškiais metimais ir tai neblogai sekėsi ( 5 tolimi metimai ), tačiau reikėjo gerai žaisti ir gynyboje, kas sekėsi prastai ir šeimininkai iškovojo nesudėtingą pergalę rezultatu 91:74.

Nugalėtojų gretose tradiciškai rezultatyviausias buvo jų snaiperis E.Vaitkevičius ( 8 tritaškiai ), pelnęs 33 taškus. Taip pat puikiai pasirodė 17 taškų įmetęs R.Sargiūnas ir po dvigubą dublį atlikę Ž.Navickas ( 11 taškų ir 24 atkovoti kamuoliai ) ir G.Balsevičius ( 11 taškų ir 12 atkovotų kamuolių ). 13 kamuolių sugriebė R.Jatužis.

Svečių komandoje pasižymėjo R.Sabonaitis, įmetęs 25 taškus ir atkovojęs 10 kamuolių. M. Juchnevičiaus sąskaitoje 19 taškų.

Po susitikimo nugalėtojų lyderis Egidijus Vaitkevičius kalbėjo, jog žaidė beveik po mėnesio pertraukos ir tai lėmė šiek tiek padrikoką žaidimą, pridurdamas, kad vertintų savo komandos žaidimą 5 balais. “Bero & Spse” žaidėjas M. Bartasevičius kalbėjo, jog viena iš pralaimėjimo priežasčių buvo tai, kad nepavyko uždengti E. Vaitkevičiaus. Teisėjų darbą ekipos vertino vieningai – 9, o M. Bartasevičius dar pridūrė, kad teisėjavimas buvo geras.
"Aks Prosatas & Nekturtas" nepasigailėjo varžovų (2007 gruodžio 07 d., penktadienis, 23:30 val.)"AKS Prosatas & Nekturtas" nepasigailėjo "Ekotermijos serviso" (2007 gruodžio 14 d., penktadienis, 21:53 val.)"AKS Prosatas & Nekturtas" namuose įveikė "Ūkio banką" (2007 lapkričio 30 d., penktadienis, 21:00 val.)"AKS Prosatas & Nekturtas" įrodė savo pranašumą prieš "Celsį" (2007 lapkričio 27 d., antradienis, 20:26 val.)"AKS Prostatas & Nekturtas" namuose nugalėjo "Makroflex" (2008 sausio 25 d., penktadienis, 22:45 val.)"AKS Prosatas & Nekturtas" atsirevanšavo "Hansabankui" (2008 vasario 28 d., ketvirtadienis, 21:14 val.)"AKS Prosatas & Nekturas" namuose įveikė "Kauno energetikos remonto" ekipą (2008 vasario 08 d., penktadienis, 22:16 val.)"AKS Prostatas - Nekturtas" iškovojo sunkią pergalę prieš "Makroflex" (2008 kovo 16 d., sekmadienis, 19:28 val.)"KER" antrąjį etapą pradėjo pergale (2008 sausio 04 d., penktadienis, 23:04 val.)"AKS Prosatas & Nekturtas" po dramatiško kovos nusileido "Projektų Gama & Mobiringas" komandai (2008 vasario 15 d., penktadienis, 23:07 val.)