KAUNO ENERGETIKOS REMONTAS vs BERO & SPSE (75:63)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 sausio 04 d., Penktadienis, 19:30 val. @ Kauno kolegija, Pramonės pr. 22, Kaunas LT-50387

"KER" antrąjį etapą pradėjo pergale

Jonas Paužuolis atstovaujantis savo darbovietei "KER" rungtynėse griežė pirmuoju smuiku
2008 sausio 04 d., Penktadienis, 23:04 val., peržiūros: 8890

Nors ir žymiai nusileidus varžovams ketvirtajame kėlinuke, "Kauno energetikos remonto" ekipa vistik nugalėjo savo varžovus "BERO & SPSE" 12 tašku skirtumu rezultatu 75:63 ir iškovojo šiais metais pirmąją pergalę.
Rungtynes daug sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai išsiverždami 9:2. Visą pirmąjį kėlinį „KER“ dominavo aikštelėje ir baigė ketvirtį 23:8.

Antrajame kėlinyje „BERO & SPSE” vis dar nerado būdų sustabdyti įsivažiavusius „Kauno energetikos remonto“ krepšininkus. Vieną po kito taiklius tritaškius šaudydami šeimininkai iki ilgosios pertraukos padidino savo persvarą iki 25 taškų – 46:21.

Trečiajame kėlinyje „KER‘o“ žaidėjai kiek atsipalaidavo puolime, tačiau „BERO & SPSE” nepajėgė perimti iniciatyvos, tačiau neleido varžovams labiau atitrūkti. Trečiąjį kėlinį komandos sužaidė 18:17 (64:38).

Paskutinysis kėlinys buvo itin chaotiškas – daugumą taškų abi komandos pelnė nuo baudų metimo linijos. „BERO & SPSE” krepšininkai taip pat pateikė varžovams netikėtą staigmeną: kėlinio pradžioje praleidę tritaškį, svečiai spurtavo 16:0 ir sumažino skirtumą iki 11-os taškų (67:56), deja likusio laiko „BERO & SPSE” krepšininkams nepakako ir svečiai turėjo pripažinti “Kauno energetikos remonto” ekipos pranašumą rezultatu 75:63.

Nugalėtojų gretose nesustabdomas buvo trigubą dublį atlikęs Petras Aleksonis, jis pelnė 26 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir išprovokavo 10 varžovų pražangų.

„BERO & SPSE” ekipoje dvigubą dublį atliko Martynas Juchnevičius, pelnęs 17 taškų ir atkovojęs 10 kamuolių.

“KER” teisėjų darbą įvertino 9, o „BERO & SPSE” ekipa – 5 balais.

""
"Hansabankas" iškovojo pirmąją pergalę 2008 metais (2008 sausio 07 d., pirmadienis, 21:30 val.)"KER" savo aikštėje nugalėjo "Agavos" ekipą (2007 gruodžio 21 d., penktadienis, 21:34 val.)"Puskarininkų mokykla" neleido suabejoti jų pergale (2007 lapkričio 07 d., trečiadienis, 22:32 val.) "AKS Prosatas & Nekturtas" pergalingai pradėjo antrąjį turą (2008 sausio 19 d., šeštadienis, 14:18 val.)"Įmonių" lygos rungtynėse po atkaklios kovos pergalę šventė Bero&SPSE (2007 lapkričio 12 d., pirmadienis, 22:53 val.)"Omega" užtikrintai nugalėjo "Bero & SPSE" (2007 lapkričio 21 d., trečiadienis, 23:06 val.)"TEO LT" namuose įveikė "Bero - SPSE" (2007 gruodžio 17 d., pirmadienis, 20:13 val.)"Kauno energetikos remontas" namuose įveikė "Makroflex" (2008 sausio 19 d., šeštadienis, 12:47 val.)Pergalingas pirmasis "KER" žingsnis įmonių lygoje (2007 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 20:54 val.)"Kauno energetikos remontas" ir antrą kartą buvo stipresnis (2008 vasario 10 d., sekmadienis, 21:21 val.)