BC TAS KIEMAS vs KĖDAINIAI (66:91)AUKSO LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 vasario 07 d., Šeštadienis, 20:00 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas LT-48239

"Kėdainiai" tik paskutiniame kėlinyje palaužė BC "Tas kiemas" ekipą

2009 vasario 07 d., Šeštadienis, 22:58 val., peržiūros: 4478

Šiandien (02-07) "Santaros" gimnazijos sporto salėje savo jėgas išbandė dvi "Aukso" lygos ekipos BC "Tas kiemas" (šeimininkai) ir "Kėdainiai" (svečiai). Tris kėlinius varžybos vyko apylygiai. Ketvirto kėlinio viduryje laimėję atkarpą 17:0 "Kėdainiai" pabėgo į priekį ir užtvirtino savo pergalę rezultatu 66:91 (15:25, 22:16, 16:17, 13:33).

Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečių ekipa. Kėlinio viduryje jiems jau buvo pavykę įgyti 10 taškų persvarą. Šeimininkams buvo pavykę sumažinti deficitą iki 6 taškų , tačiau sėkmingai užbaigę kėlinuką svečiai susigrąžino turėtą pranašumą. Po pirmųjų dešimties minučių rezultatas buvo 15:25.

Antrajį ketvirtį puikiu spurtu pradėję šeimininkai išlygino rezultatą (25:25). Tačiau tokį rezultatą šeimininkams išlaikyti pavyko neilgai. Netrukus jie į savo krepšį praleido 8 taškus be atsako ir vėl atsidūrė besivejančios ekipos vaidmenyje. Kėlinuką užbaigęs dviem tolimais metimais BC "Tas kiemas" po pirmosios rungtynių dalies atsilikinėjo 37:41.

Po ilgosios pertraukos aikštėje vaizdas ryškiai nepakito. Turėdami saugų pranašumą "Kėdainiečiai" ir toliau sėkmingai kontroliavo varžybų tempą. Prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė 5 taškai 53:58.

Ketvirto ketvirčio viduryje išsisprendė šių varžybų nugalėtojas. Į "duobę" patekę BC "Tas kiemas" krepšininkai pralaimėjo atkarpą 17:0 ir palaidojo visas viltis iškovoti trečiąją pergalę šiame sezone. Galutinis šių varžybų rezultatas buvo 66:91.

Po varžybų pakalbints "Kėdainių" ekipos treneris teigė, kad jo ekipa buvo tik po švenčių , todėl pirmoji rungtynių pusė sėkėsi nelabai gerai, tačiau antroje pusėje susikaupė ir pademonstravo sau būdingą žaidimo stilių.

"Kauno Artmedia" nepasigailėjo BC "Tas kiemas" ekipos (2008 lapkričio 08 d., šeštadienis, 23:05 val.)"Kauno Technikos Kolegija" tik antrojoje rungtynių pusėje palaužė "BC Tą Kiemą" (2009 vasario 18 d., trečiadienis, 20:13 val.)"ISM" savo aikštėje sutriuškino "BC Tas kiemas" ekipą (2008 gruodžio 12 d., penktadienis, 22:30 val.)"Robotukų armija" įveikė BC "Tas kiemas" (2009 sausio 22 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)"Kėdainiai" nepasigailėjo "Autozoom" ekipos (2009 sausio 21 d., trečiadienis, 23:52 val.)"Dumblas" tiesiog sumindė "BC Tas Kiemas", 114 taškų persvara (2009 sausio 25 d., sekmadienis, 15:23 val.)"Kėdainiai" įveikė "Krepsinis.net" (2008 lapkričio 22 d., šeštadienis, 00:51 val.)"Dumblas" rungtynių pabaigoje palaužė "Kėdainius" (2009 sausio 11 d., sekmadienis, 19:59 val.)"Kėdainiai" įveikė "Autozoom" penketą (2009 kovo 11 d., trečiadienis, 21:49 val.)"BC Spurtas" po atkaklios kovos palaužė "Kėdainius" (2008 gruodžio 12 d., penktadienis, 21:42 val.)