REGITRA & SANISTAL KG vs AGAVA & ASS E+H (68:62)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 sausio 27 d., Trečiadienis, 19:15 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

„Regitra & Sanistal KG“ rungtynių pabaigoje įveikė „Agava & ASS E+H“ komandą

2010 sausio 27 d., Trečiadienis, 21:56 val., peržiūros: 4473
Trečiadienį, Sausio 27 dieną, J. Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje, „Įmonių“ lygos E grupės varžybas žaidė aikštės šeimininkai „Regitra & Sanistal KG“ ir svečiai „Agava & ASS E+H“. Iki šių varžybų, abi komandos buvo E grupėje iškovoję po vieną pergalę ir patyrė po du pralaimėjimus. Rungtynių pradžioje vyko lygi kova, bet antroje pirmo kėlinio pusėje „Regitra & Sanistal KG“ spurtavo 12:0 ir įgyjo septynių taškų pranašumą (18:11). Kėlinio pabaigoje svečiam pavyko sumažinti šeimininkų persvarą. Pirmas kėlinys baigėsi 19:16, pirmaujant „Regitra & Sanistal KG“ komandai. Antro ketvirčio pradžioje, „Regitra & Sanistal KG“ padidino pranašumą iki aštuonių taškų ir pirmavo viso ketvirčio metu 7-10 taškų persvara. Antro kėlinio pabaigą geriau sužaidę „Regitra & Sanistal KG“ krepšininkai, padidino persvarą iki 12 (44:32). Trečią kėlinį, geros gynybos dėka, geriau sužaidė „Agava & ASS E+H“, laimėjusi jį rezultatu 5:15. Svečiai puikiai žaidė antrą ketvirčio pusę, todėl po trijų kėlinių komandas skyrė tik du taškai (49:47). Ketvirtame ketvirtyje nedidelę persvarą turėjo „Regitra & Sanistal KG“. Svečiai bandė vytis varžovus, bet pasivyti ir iškovoti pergalės „Agava & ASS E+H“ komandai nepavyko. Rungtynės baigėsi „Regitra & Sanistal KG“ komandos pergale rezultatu 68:62. „Regitra & Sanistal KG“ iškovojo antrą pergalę E grupėje, o „Agava & ASS E+H“ patyrė trečią pralaimėjimą.

Pirmas kėlinys prasidėjo svečių spurtu 2:6. Sužaidus tris su puse minutės 6:11 pirmavo „Agava & ASS E+H“. Atlikdami daug perdavimų, „Regitra & Sanistal KG“ „ištampydavo“ varžovų gynybą ir pelnydavo du ar tris lengvus taškus. Taikliu tolimu metimu J.Keršys („Regitra & Sanistal KG“) pradėjo komandos spurtą, vėliau dvitaškį pataikė M.Kavaliauskas, D.Poškus pataikė baudos metimą, o M.Gilius pridėjo dar du taiklius tritaškius. Likus keturim minutėm iki kėlinio pabaigos, 18:11 pirmavo „Regitra & Sanistal KG“. „Agava & ASS E+H“ padidinti varžovam persvaros daugiau neleido. A.Vanagas („Agava & ASS E+H“) pelnė du taškus su varžovo pražanga ir sumažino šeimininkų persvarą iki keturių taškų. Netrukus „Regitra & Sanistal KG“ komandos žaidėjas taikliu baudos metimu padidino persvarą iki penkių, bet paskutinis ketvirtyje du taškus pelnė A.Sutkus („Agava & ASS E+H“). Po pirmo ketvirčio 19:16 priekyje „Regitra & Sanistal KG“.

Antro kėlinio pradžioje geriau žaidė „Regitra & Sanistal KG“. Po taiklių J. Keršio („Regitra & Sanistal KG“) ir M. Giliaus („Regitra & Sanistal KG“) metimų, šeimininkai pirmavo aštuoniais taškais (29:21), sužaidus keturias minutes kėlinyje. Abiejų komandų žaidėjai žaidė greitą krepšinį. Komandos žaidė lygiai, o sužaidus aštuoniasm inutes kėlinyje komandas skyrė tie patys aštuoni taškai (38:30). Taikliu dvitaškiu A. Sutkui („Agava & ASS E+H“), prieš prasidedant paskutinei kėlinio minutei, buvo pavykę persvarą sumažinti iki šešių taškų, bet per paskutinę kėlinio minutę M.Kavaliauskas („Regitra & Sanistal KG“) pataikė du dvitaškius ir padidino šeimininkų persvarą iki 12 taškų (44:32).

Trečio kėlinio pradžioje „Regitra & Sanistal KG komandos žaidėjas J.Keršys pataikė abu baudų metimus ir padidino savo komandos persvarą iki 14 (46:32). Netrukus M.Dimša („Agava & ASS E+H“) pelnė du taškus su varžovo pražanga, J.Gineika („Agava & ASS E+H“) pataikė dvitaškį ir rezultatas sumažėjo iki devynių taškų (46:37). Komandos kėlinyje buvo sužaidusios tris minutes. Minutės pertraukėlės paprašė svečių komandos treneris. Sužaidus penkias minutes, D.Poškus („Regitra & Sanistal KG“) dvitaškiu vėl padidino šeimininkų persvarą iki 11 taškų. Tai buvo paskutiniai „Regitra & Sanistal KG“ komandos pelnyti taškai šiame kėlinyje. Per likusįkėlinio laiką, aštuonis iš devynių „Agava & ASS E+H“ komandos taškų pelnė A.Sutkus. Besibaigiant ketvirčio laikui, jis pataikė tritaškį ir dar labiau sumažino varžovų persvarą. Po trijų kėlinių komandas skyrė tik du taškai (49:47). Ketvirtyje šeimininkų komanda sugebėjo pelnyti tik penkis taškus.T.Tkačiovas aštuntą kėlinio minutę buvo nubaustas technine pražanga.

Ketvirto kėlinio pradžioje taiklus A. Sutkaus („Agava & ASS E+H“) dvitaškis rezultatą išlygino. Netrukus penkis taškus be atsako pelnė šeimininkai ir vėl išsiveržė į priekį (65:49). Sužaidus keturias minutes kėlinyje, 59:54 pirmavo „Regitra & Sanistal KG“. „Agava & ASS E+H“ komandos lyderis A.Sutkus pelnė tritaškį, dvitaškį, pataikė du baudų metimus, kai tuo tarpu varžovai taškų nepelnė ir „Agava & ASS E+H“ pirmavo dviem taškais (59:61). Iki kėlinio pabaigos buvo likę trys su puse minutės. Netrukus septynis taškus be atsako pelnė šeimininkai ir vėl pirmavo penkiais taškais (66:61). „Agava & ASS E+H“ komandai intrigos varžybose sukurti nebepavyko. „Regitra & Sanistal KG” laimėjo rezultatu 68:62. Paskutiniame ketvirtyje „Agava & ASS E+H“ komandai taškus pelnė tik A.Sutkus ir J.Gineika.

Trenerių komentarai

„Regitra & Sanistal KG“: „Buvo labai įtemptos varžybos. Trečiam kėlinyje labai nesisekė atakuoti iš dvitaškio, o tai leido pasivyti varžovam. Ketvirtame kėlinyje varžovai, po ilgos persvaros išsiveržę į priekį, buvo dar labiau užsivedę negu mes. Gerai, kad pavyko stabilizuot žaidimą, pataikyt keletą labai svarbių metimų ir pabaigoje protingai sužaisti. “

„Agava & ASS E+H“ treneris varžybų nekomentavo, tik buvo nepatenkintas dėl teisėjo skirtos techninės pražangos jo komandos žaidėjui.

„Regitra & Sanistal KG“: J.Keršys 20 (11 atk. kam.), M.Gilius 19, D.Poškus 10 (10 atk. kam.)
„Agava & ASS E+H“: A.Sutkus 35, A.Vanagas 10 (13 atk. kam.)
„Regitra & Sanistal KG“ sutriuškino „Agavą & ASS E+H“ (2010 vasario 10 d., trečiadienis, 22:42 val.)„Minordija“ nesunkiai įveikė „Agava“ ekipą (2009 spalio 27 d., antradienis, 19:16 val.)„Regitra & Sanistal KG” atsirevanšavo „Celsis & LTC” krepšininkams (2010 vasario 17 d., trečiadienis, 21:09 val.)"Regitra & Sanistal KG" pasiekė sunkią pergalę (2009 lapkričio 21 d., šeštadienis, 15:50 val.)"Regitra & Sanistal KG" lengvai nugalėjo "Eccua & Furnika" (2009 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:39 val.)"Regitra & Sanistal KG" svečiuose sutriuškino "Club 9 & Bioprojektas" komandą (2009 lapkričio 15 d., sekmadienis, 20:58 val.)"E-Start Club" po akaklios kovos nugalėjo "Agava & ASS E+H" komandą (2010 sausio 10 d., sekmadienis, 21:08 val.)Po sunkių, bet nervingų rungtynių pergalę šventė "Agava & ASS E+H" (2009 gruodžio 07 d., pirmadienis, 20:48 val.)"Regitra & Sanistal KG" sutriuškino "Sabonio mokyklą" (2009 gruodžio 05 d., šeštadienis, 18:08 val.)"Regitra & Sanistal KG" žengė į ketvirtfinalį (2010 kovo 16 d., antradienis, 22:45 val.)