MINORDIJA vs AGAVA & ASS E+H (92:68)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 spalio 27 d., Antradienis, 17:30 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

„Minordija“ nesunkiai įveikė „Agava“ ekipą

2009 spalio 27 d., Antradienis, 19:16 val., peržiūros: 5478

Šiandiena Energijos Sporto salėje susitiko dvi „Įmonių“ lygos komandos, tai šeimininkų „Minordija“ ekipa ir svečių „Agava-ASS E+H“ ekipa. Nors kova retkarčiais ir vyko petys į petį, tačiau šeimininkų ekipa staigiais spurtais susikrovė sau nemažą pranašumą ir iškovojo pergalę rezultatu 92:68.

Pirmasis kėlinys prasidėjo atkakliai, tai viena, tai kita komanda išsiverždavo į priekį. Tačiau po kelių minučių šeimininkai sužaidė sėkmingą atkarpą ir išsiveržė į priekį rezultatu 14:7 ir pirmajame kėlinyje iniciatyvos iš rankų nebepaleido. O per likusias kėlinio minutes daugiausia Aurelijaus Kemeraitčio pastangomis susikrovė 13 taškų pranašumą ir laimėjo pirmąjį kėlinį rezultatu 30:17.

Antrajame kėlinyje svečiai suaktyvino gynyba ir neleido „Minordija“ ekipos krepšininkam pelnyti lengvų taškų. Taip žaisdami svečių ekipos krepšininkai sugebėjo išmušti šeimininkus iš vėžių ir sušvelninti rezultatą iki 9 taškų. Prieš ilgąją pertrauką „Minordija“ ekipa buvo priekyje 43:34, bet per šį kėlinį svečiai šeimininkų ekipai leido pelnyti tik 13 taškų, nors pirmajame kėlinyje jiems leido įmesti 30 taškų.

Po ilgosios pertraukos šeimininkų ekipa pailsėjusi vėl puolė draskyti varžovų gynybą, o varžovai neturėjo vaistų prieš jų puolimą. Šiame kėlinyje puikiai savo komandai vadovavo ir rinko taškus „Minordijos“ ekipos žaidėjas Egidijus Šalkauskas. Šeimininkai nesunkiai padidino savo pranašumą iki 20 taškų, bei laimėjo šį kėlinį rezultatu 69:49.

Atrodo, kad paskutinis kėlinys liko tik formalumas. Svečių ekipa jau atrodė išsekusi dėl savo trumpo žaidėjų suolelio ir nesugebėjo daugiau pasipriešinti šeimininkų ekipai, bet taip pat neleido per daug padidinti turėtos persvaros. Taigi po finalinės sirenos rezultatu 92:68 pirmąją pergalę šventė „Minordija“ ekipa.

„Minordija“ ekipoje labiausiai pasižymėjo Egidijus Šalkauskas, kuris surinko 32 taškus ir labiausiai prisidėjo prie ekipos pergalės.

„Agava-ASS E+H“ išsiskyrė Almantas Sutkus surinkęs 24 taškus, bei vedęs savo komanda į priekį.

Nugalėtojų treneris po varžybų sakė: „Tai antros mūsų varžybos, gaila, kad ta komanda, kuri žaidė prieš sezoną dabar nėra tokia. Bet visgi pirmos varžybos nepavyko, antrose atrodėm šiek tiek geriau. Žaidėm tik dviem mažais žaidėjais, turėjom daugiau didelių, nei mažų ir buvo jais sudėtinga išlaviruoti. Bet tikiuosi, kad kituose susitikimuose pagaliau susirinksime visi ir galėsim sužaisti kaip mokame. Tačiau džiaugiuosi iškovota pergalę".

Pralaimėjusios ekipos treneris nebuvo toks kalbus ir sakė: „Priešininkai buvo geresni, pirmas blynas prisvilo. Bandysime toliau kovoti ir nugalėti."

„Regitra & Sanistal KG“ rungtynių pabaigoje įveikė „Agava & ASS E+H“ komandą (2010 sausio 27 d., trečiadienis, 21:56 val.)"Minordija" ir antrą kartą įveikė "Achemą & EKB" (2010 vasario 06 d., šeštadienis, 17:59 val.)"Minordija" iškovojo nesunkią pergalę (2010 vasario 11 d., ketvirtadienis, 19:29 val.)„Regitra & Sanistal KG“ sutriuškino „Agavą & ASS E+H“ (2010 vasario 10 d., trečiadienis, 22:42 val.)"Minordija" iškovojo sunkią pergalę namuose (2010 sausio 05 d., antradienis, 19:59 val.)"Minordija" krepšininkai pasiekė nesunkią pergalę (2009 lapkričio 24 d., antradienis, 19:28 val.)"Minordija" lengvai nugalėjo "Kauno tiltus" (2010 vasario 16 d., antradienis, 22:29 val.)"Minordija" Įmonių lygoje toliau skinasi kelią pergalėmis (2009 lapkričio 10 d., antradienis, 19:28 val.)"Minordija" vos išnešė sveiką kailį iš po "Kauno tiltų" (2010 sausio 12 d., antradienis, 19:13 val.)"Agava & ASS E+H" nesunkiai nugalėjo "Celsis & LTC" ekipą (2010 vasario 22 d., pirmadienis, 20:55 val.)