Plastena vs Krepsiniofanai.lt (129:49)Vasaros lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 birželio 20 d., Ketvirtadienis, 19:50 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Plastena“ pratęsė „Krepsiniofanai.lt“ ekipos pralaimėjimų seriją

2024 birželio 20 d., Ketvirtadienis, 21:24 val., peržiūros: 100

Birželio 20 d., ketvirtadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos Vasaros lygos rungtynės tarp „Plastena“ (3-3) ir „Krepsiniofanai.lt“ (0-5) ekipų.

Rungtynes „Plastena“ pradėjo spurtuodami 8:0. Vėliau keturis tritaškius pataikė D.Zdančius, du dėjimus pridėjo R.Balčius, o pirmasis kėlinys baigėsi taikliu svečių žaidėjo A. Ivanovo metimu nuo vidurio linijos, o pirmasis kėlinys baigėsi esant rezultatui 36:14.

Antrajame kėlinuke „Plastena“ tęsė dominavimą rungtynėse, R.Balčius per pirmą kėlinuką sumetė 25 taškus, o šeimininkai įpusėjus susitikimui pirmavo 68:26.

Antroje rungtynių pusėje vaizdas aikštelėje nesikeite – po trijų kėlinių šeimininkai pirmavo 96:35, o rungtynes laimėjo rezultatu 129:49 (36:14, 32:12, 28:9, 33:14).

8 taškai

Vasaros lygą „Krepsiniofanai.lt“ pradėjo pralaimėjimu. (2024 birželio 05 d., trečiadienis, 21:26 val.)„Kaunas Mayhem“ užtikrintai nugalėjo „Krepsiniofanai.lt“ ekipą (2024 birželio 25 d., antradienis, 21:06 val.)Visas rungtynes pirmavę „Rimo & Patikima linija“ nugalėjo „Krepsiniofanai.lt“ ekipą (2024 birželio 27 d., ketvirtadienis, 19:47 val.)„Plastena“ pasiekė triuškinamą pergalę (2024 birželio 11 d., antradienis, 22:06 val.)„Batniavos seniūnija“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Krepsiniofanai.lt“ (2024 birželio 18 d., antradienis, 22:11 val.)„Potencialas“ pasiekė triuškinamą pergalę (2024 birželio 04 d., antradienis, 21:50 val.)Vasaros lygoje „Plastena“ nepasigailėjo „RIO ‒ RTZ Motors“ krepšininkų. (2024 birželio 05 d., trečiadienis, 19:58 val.)„Krepsiniofanai.lt“ nesileido triuškinami „KKL NGST“ ekipos (2024 birželio 26 d., trečiadienis, 22:39 val.)Vasaros lygoje „Plastena“ per kėlinį grįžo iš dvidešimties taškų deficito, bet vis tiek pralaimėjo (2024 birželio 18 d., antradienis, 23:12 val.)„Plastena“ be didesnio pasipriešinimo iškovojo bronzą (2024 liepos 04 d., ketvirtadienis, 19:52 val.)