Plastena vs RIO ‒ RTZ Motors (118:62)Vasaros lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 birželio 05 d., Trečiadienis, 18:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Vasaros lygoje „Plastena“ nepasigailėjo „RIO ‒ RTZ Motors“ krepšininkų.

2024 birželio 05 d., Trečiadienis, 19:58 val., peržiūros: 185

Pirmadienį, birželio 5 dieną, TPMC vyko Vasaros lygos susitikimas tarp „Plastena“ ir „RIO ‒ RTZ Motors“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje G.Vyšniauskas metimais iš po krepšio rinko pirmuosius savo komandos taškus, o jo komanda „Plastena“ jau nuo pirmų rungtynių minučių įgijo dviženklę persvarą. Nors pirmas „Plastenos“ tritaškis krito tik paskutinę kėlinio sekundę, jie pirmavo rezultatu 21:11. Antrajame kėlinyje net 35 „Plastena“ taškai nesuteikė jokių šansų „RIO ‒ RTZ Motors“ lygiai išsilaikyti rungtynėse. Zoninėje gynyboje strigę „RIO ‒ RTZ Motors“ dažnai klysdavo, o tuo naudojosi jų varžovai greitomis atakomis ir po dviejų kėlinių pirmavo 56:20.

Antroje pusėje „Plastena“ kažkiek pristojo, bet vis tiek solidžiai rinko taškus ir dėl rungtynių nugalėtojo klausimo nebeliko. Paskutiniame kėlinyje rimtas krepšinis gal ir nebevyko, bet žiūrovai galėjo pamatyti D. Zdančiaus tritaškių lietų ir 43 taškų pasirodymą. Galutinis rezultatas 118:62 (21:11, 35:9, 23:22, 39:20).

Vasaros lygos starte „Šauktinių“ pergalė prieš „RIO ‒ RTZ Motors“ ekipą (2024 birželio 03 d., pirmadienis, 18:26 val.)Vasaros lygoje pergalę iškovojo „RIO ‒ RTZ Motors“. (2024 birželio 12 d., trečiadienis, 19:53 val.)„Potencialas“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „RIO ‒ RTZ Motors“ ekipos (2024 birželio 20 d., ketvirtadienis, 22:40 val.)„KKL NGST“ pasiekė šio sezono lygos rezultatyvumo rekordą ir nepaliko vilčių „RIO ‒ RTZ Motors“ ekipai (2024 birželio 19 d., trečiadienis, 22:31 val.)Po pratęsimo „RIO ‒ RTZ Motors“ įveikė BC „Rhino“ ekipą (2024 birželio 27 d., ketvirtadienis, 21:23 val.)„Plastena“ pratęsė „Krepsiniofanai.lt“ ekipos pralaimėjimų seriją (2024 birželio 20 d., ketvirtadienis, 21:24 val.)„Plastena“ be didesnio vargo pasiekė pergalę prieš BC „Rhino“ (2024 birželio 25 d., antradienis, 22:39 val.)Vasaros lygoje „Plastena“ per kėlinį grįžo iš dvidešimties taškų deficito, bet vis tiek pralaimėjo (2024 birželio 18 d., antradienis, 23:12 val.)Vasaros lygoje į finalinį ketvertą prasibrovė „Plastena“. (2024 liepos 02 d., antradienis, 22:17 val.)„Plastena“ be didesnio pasipriešinimo iškovojo bronzą (2024 liepos 04 d., ketvirtadienis, 19:52 val.)