Kauno SRC vs BC „Rezervas“ (69:79)„Laikinosios sostinės“ Didžioji taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gegužės 10 d., Antradienis, 20:00 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Ketvirtame kėlinyje dominavęs BC „Rezervas“ parklupdė „Kauno SRC“

2016 gegužės 10 d., Antradienis, 21:43 val., peržiūros: 937

Antradienį, gegužės 10 dieną, Kauno mechanikos mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Laikinosios sostinės“ Didžiosios taurės, B pogrupio rungtynės, tarp vietos „Kauno SRC“ ir svečių BC „Rezervo“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios geriau atrodę aikštės šeimininkai žengė priekyje tris kėlinius. Paskutinėje rungtynių dalyje antrą kvėpavimą įgavęs BC „Rezervas“ sugebėjo perimti iniciatyvą ir visą likusį laiką dominuoti, ko pasekoje pasiekė pergalę rezultatu 69:79 (17:13, 20:19, 17:21, 15:26).

Rungtynių pradžioje žymiai agresyviau žaidę aikštės šeimininkai ilgą laiką neleido varžovams pelnyti taškų, kai, tuo tarpu, patys surinko vienuolika ir iškart atitrūko. Prabėgus kelios minutėms atsibudęs BC „Rezervas“ pelnė devynis taškus be atsako ir prisivijo priešininkus iki dviejų taškų. Kiek vėliau žaidimas klostėsi apylygiai ir abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau vienu žingsneliu priekyje žengę „Kauno SRC“ krepšininkai kėlinuką baigė turėdami keturių taškų atotrūkį. 17:13.

Antrojo ketvirčio pradžioje svečiai šiek tiek sušvelnino deficitą, tačiau penkis taškus iš eilės pelnęs M. Valaitis atitolino savo komandą iki aštuonių taškų. Nepaisant to, nusileisti nesiruošęs BC „Rezervas“ atsakė taip pat penkiais taškais iš eilės, ko pasekoje skirtumas tarp komandų vėl ištirpo iki trijų taškų. Kiek vėliau ekipos apsikeitė keliais tolimais metimais, po kurių sekė baudų virtinė, kurios dėka „Kauno SRC“ iki ilgosios pertraukos pradžios padidino persvarą iki penkių taškų. 37:32.

Po ilgosios pertraukos du tolimus metimus pataikęs D.Petkevičius dar labiau priartino svečius prie varžovų, tačiau ilgai netylėjęs „Kauno SRC“ krepšininkas D. Gvezdauskas taip pat smeigė du tritaškius ir padidino savo komandos atotrūkį iki aštuonių taškų. Nepaisant to, priešininkams iš paskos ir toliau sekė BC „Rezervo“ snaiperiai, kurių dėka skirtumas tarp komandų ištirpo iki dviejų taškų. Artėjant ketvirčio laikui į pabaigą aikštės šeimininkus į priekį dar timptelėjo A. Makūnas, tačiau keturis baudos metimus pačioje pabaigoje realizavę svečiai sumažino deficitą iki minimumo. 54:53.

Pačioje paskutinės rungtynių dalies pradžioje A. Makūnas dar padidino savo komandos pranašumą, tačiau iškart po to sekė septyni iš eilės L. Grabausko taškai, kurių dėka BC „Rezervas“ pirmą kartą išsiveržė į priekį. Kiek vėliau žaidimas išsilygino ir abi ekipos viena po kitos sėkmingai rinko taškus, ko pasekoje pirmaujančia komanda išliko BC „Rezervas“. Įpusėjus ketvirčiui aikštės šeimininkai dar buvo išlyginę rezultatą, tačiau per likusį laiką spurtą 0:10 surengę svečių krepšininkai pasiuntė varžovus į nokautą bei džiaugėsi pergale rezultatu 69:79.

„Kauno SRC“: Darius Gvezdauskas – 19 tšk., Paulius Semaška – 13 tšk. (6 išpr. praž.), Aidas Makūnas – 13 tšk., Martynas Valaitis – 11 tšk.

BC „Rezervas“: Lukas Grabauskas – 34 tšk. (5 rezult. perd., 11 išpr. praž.), Dovydas Šemeklis – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Mantas Kudirka – 10 tšk.

Nusiteikimas ir kova iki paskutinių sekundžių padovanojo BC „Rezervui“ pergalę prieš „Eidiną“ (2016 gegužės 25 d., trečiadienis, 22:29 val.)„Sporto manija“ perlipo BC „Rezervo“ barjerą (2016 gegužės 30 d., pirmadienis, 22:30 val.)„Panemunė“ užtikrintai įveikė „Kauno SRC“ ekipą (2016 gegužės 17 d., antradienis, 22:25 val.)Daug prakaito išliejusi „Panemunė“ paliko BC „Rezervą“ už apdovanojimų pakylos (2016 gegužės 31 d., antradienis, 23:29 val.)„Panemunė“ išliejo daug prakaito kovoje su BC „Rezervu“ (2016 gegužės 22 d., sekmadienis, 19:02 val.)Visas rungtynes užnugaryje „Sporto Maniją“ laikę „Kauno SRC“ krepšininkai reabilitavosi po pirmojo prisvilusio blyno (2016 gegužės 12 d., ketvirtadienis, 21:50 val.)„Sporto Manija“ pranoko charakterį rodžiusį BC „Rezervą“ (2016 gegužės 18 d., trečiadienis, 22:57 val.)