ELEKTROS DARBAI vs ANTAKORA (63:47)KĮKL » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 lapkričio 24 d., Penktadienis, 18:30 val. @ VRM sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas LT-44330

"Elektros darbai" įveikė "Antakorą"

Dariaus Levickio (Elektros darbai) metimą bando blokuoti Jonas Pupius (Antakora)
2006 lapkričio 24 d., Penktadienis, 20:18 val., peržiūros: 4271
Penktadienio vakare VRM sporto salėje įvyko dar vienas "Įmonių" lygos susitikimas. Namuose žaidę "Elektros darbai" priėmė ir nugalėjo "Antakoros" ekipą 16 taškų persvara.

Rungtynės jau nuo pirmųjų akimirkų buvo gana ramios. Po darbų savaitės išvargę krepšininkai žaidė pozicinį, drausmingą krepšinį. Nedaug buvo greitų atakų ar įspūdingų momentų – abi komandos žaidė tik malonumui. Pirmuosius taškus pelnė svečių lengvasis krašto puolėjas Vidmantas Šukys, bet netrukus "Antakora" nesugebėjo realizuoti keletos atakų ir varžovai, o tiksliau Vytautas Vaškevičius, pelnė 6 taškus ir įgijo persvarą. Nežinia ar laikas greitai bėgo ar krepšininkai žaidė lėtai, bet tiek kėlinio tiek rungtynių rezultatas tikrai nedidelis (13:9).

Antrasis ketvirtis prasidėjo atvirkščiai – naudodamiesi "Elektros darbų" nerezultatyviomis atakomis svečiai pelnė 8 taškus ir persvėrė rezultatą savo naudai (21:18). Per sekančią 3 minučių atkarpą taškus pelnė tik Mindaugas Antanaitis ir Martynas Petravičius, kol rezultatas išsilygino 24:24. Tačiau dar keletas taiklių šeimininkų atakų leido jiems susigrąžinti turėtą persvarą ir kėlinys baigėsi lygiosiomis 17:17 (30:26).

Po pertraukos padėtį ir toliau kontroliavo "Elektros darbai", nors pirmoje kėlinio pusėje "Antakora" dar priešinosi. Ir vėl kėlinio pabaigą geriau sužaidė šeimininkai – nors "Antakoros" suolelis nebuvo trumpas, vis tik atrodo, kad jiems pritrūkdavo jėgų. Taiklūs Manto Šilingo ir Vyginto Vaičenonio (paskutinę kėlinio sekundę) tritaškiai padidino "Elektros darbų" persvarą iki 13 taškų (48:35).

Paskutinysis ketvirtis vėl buvo dinamiškesnis ir panašus į antrąjį. Svečiai dar norėjo pademonstruoti kovingumą, tačiau vilčių tikriausiai nepuoselėjo – šiandien "Elektros darbai" jiems buvo neįkandami. O dar "įsijautė" Mantas Šilingas pataikydamas 3 tolimus metimus ir užtvirtindamas savo ekipos pergalę.

Naudingiausias šiandien buvo Vytautas Vaškevičius pelnęs 21 tašką. Atitinkamai 15 ir 12 pelnė Mantas Šilingas ir Martynas Petravičius.
"Antakoros" gretose lyderio pozicijoje lieka Mindaugas Antanaitis šiandien pelnęs 20 taškų. Centro puolėjas Jonas Pupius pridėjo 6 taškus ir atkovojo 13 kamuolių.

Po rungtynių M.Antanaitis sutiko pasidalinti mintimis: "Mūsų buvo prasta gynyba, o vėliau ir pavargome – nebespėjome paskui varžovus ir dar puolimas strigo."
"Elektros darbai" palaužė "Stokker" (2007 vasario 10 d., šeštadienis, 11:34 val.)"Elektros darbai" nesunkiai įveikė "Lytagros" ekipą (2006 lapkričio 10 d., penktadienis, 22:36 val.)"Agava" nesunkiai įveikė "Antakorą" (2006 gruodžio 03 d., sekmadienis, 19:09 val.)"Korio grupė" nušlavė "Antakorą" (2006 gruodžio 10 d., sekmadienis, 13:01 val.)"Antakora" antrąkart įveikė "Lytagrą" (2006 gruodžio 17 d., sekmadienis, 21:25 val.)"Elektros darbų" revanšas prieš "Agavą" pavyko (2007 sausio 19 d., penktadienis, 20:47 val.)"Elektros darbai" šventė nesunkią pergalę (2007 kovo 02 d., penktadienis, 21:05 val.)"Elektros darbai" eliminavo "Suvalkijos želdinimo idėjas" (2007 kovo 11 d., sekmadienis, 18:38 val.)"Eltecha" nepasigailėjo "Antakoros" krepšininkų (2007 sausio 12 d., penktadienis, 22:07 val.)"Baltijos baldų grupė" namuose sutriuškino "Antakoros" ekipą (2006 lapkričio 14 d., antradienis, 23:48 val.)