Kaišiadorys vs BC „BOOM“ (75:70)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 20 d., Šeštadienis, 17:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Atkaklioje dvikovoje „Kaišiadorys“ šventė pergalę prieš BC „BOOM“

2016 vasario 20 d., Šeštadienis, 19:14 val., peržiūros: 1141

Šeštadienį, vasario 20 dieną, A. Sabonio sporto centre įvyko „C“ lygos, Didžiosios taurės I pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę „Kaišiadorys“ (9-7) ir BC „BOOM“ (11-5). Pirmasis šių ekipų susitikimas susiklostė labai atkakliai, o jame pergalę rezultatu 73:70 buvo iškovoję „Kaišiadorių“ krepšininkai.

Įpusėjus pirmajam kėlinukui po O. Sarpaliaus ir Ž. Baginsko taiklių tolimų metimų BC „BOOM“ pirmavo 6:8. Tuo tarpu „Kaišiadorių“ ekipoje pirmajame kėlinuke išsiskyrė T.Butkevičius, kuris sumetė daugiau nei pusę komandos taškų šiame ketvirtyje, tačiau šeimininkai pasibaigus kėlinukui atsilikinėjo minimalia persvara 14:15.

Antrojo ketvirčio pradžioje BC „BOOM“ ekipa spurtavo ir po taiklaus O. Stropaus tritaškio metimo pirmavo 16:24. Tačiau nuo šio momento, iniciatyvą į savo rankas perėmė „Kaišiadorys“, kuriems labai greitai pavyko ne tik prisivyti varžovus, tačiau ir po dviejų taiklių tolimų S. Žičkaus metimų kėlinuko pabaigoje pirmauti 33:31.

Trečiajame kėlinuke ir toliau šeimininkai iniciatyvos iš savo rankų nepaleido ir po taiklaus T.Butkevičius metimo iš po krepšio įpusėjus ketvirčiui pirmavo 45:37. Nors ir šeiminkams dar labiau pavyko padidinti rezultatą ir pirmauti 56:45, visgi du taiklūs tolimi BC „BOOM“ tritaškiai besibaigiant ketvirčiui sušvelnino atsilikimą iki penkių taškų 56:51 ir sugrąžino intrigą atgal į rungtynes.

Ketvirtajame kėlinuke šešis iš eilės taškus įmetė svečių komandos žaidėjas O.Sarpalius, ir BC „BOOM“ persverė rezultatą 56:57. Tačiau ilgai tuo svečiai nesidžiaugė. „Kaišiadorys“ šovė į priekį ir laimėjo atkarpą 12:2, po kurios pirmavo 68:59. Visgi, A.Waheed Lawal ir O.Stropus pataikė po tritaškį ir sumažino atsilikimą iki 68:65. BC „BOOM“ kėlinuko pabaigoje naudojo pražangų taktiką, tačiau „Kaišiadorių“ ekipos krepšininkas J.Abrutis šaltakraujiškai sumetė baudų metimus, taip nutiesdamas savo ekipai kelią į pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 75:70 „Kaišiadorių“ ekipos naudai.

Po rungtynių „Kaišiadorių“ ekipos treneris M.Loda džiaugėsi ekipos iškovota pergale ir kalbėjo: „vyrai padirbėjo ir puolime, ir gynyboje, „ačiū“ jiems. Tikrai buvome nusiteikę ryžtingai, norėjom laimėti ir laimėjom. Dar kartą „ačiū“ vyrams“.

„Ketvirtame kėlinuke pavyko prisivyti varžovus, visgi labai greitai praradote iniciatyvą. Ko pritrūko?“ – buvo paklaustas BC „BOOM“ ekipos treneris L.Gudaitis: „iš tikrųjų, tikrai, jėgų pritrūko. Apskritai, susirinkome šeši, na, vėliau vienas po kitų varžybų prisijungė – septintas, bet negalėjo lošti – nebebuvo jėgų. Kiti du žaidėjai – grįžę iš po traumų ir ta sportinė forma prasta. Varžovai žaidė tikrai organizuotai, norint laimėti, reikėjo palaikyti didelį intensyvumą gynyboje, bet tam jau nebuvo fizinių galimybių ir atsarginių suolelio. Tai, tiesiog prisivijom, bet sužaisti intensyviai iki pat rungtynių pabaigos jau paprasčiausiai nebebuvo jėgų“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Kaišiadorys: Tomas Butkevičius – 17 tšk. (13 atk. kam.), Simas Žičkus – 16 tšk. (9 rezult. perd.), Martynas Šumskis – 15 tšk. (10 atk. kam.), Kazimieras Motiekaitis – 13 tšk. (10 atk. kam.), Julius Abrutis – 10 tšk.

BC „BOOM“: Osvaldas Sarpalius – 23 tšk., Ovidijus Stropus – 19 tšk., Žygimantas Baginskas – 15 tšk.

Runtynių pabaigoje „Kaišiadorys“pavogė pergalę iš BC „BOOM“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 00:11 val.)„Kaišiadorys“ pasiekė nelengvą pergalę prieš KK „Kauno partizanus“ (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 23:19 val.)J.Abručio vedami „Kaišiadorys“ sutriuškino „Lapes“ (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 20:28 val.)Taškų lenktynėse „Kaišiadorys“ aplenkė Veiverių „Amberį“ (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 23:41 val.)BC „BOOM“ aštuntfinalį pradėjo pergale prieš BC „Gazuotą pieną“ (2016 kovo 17 d., ketvirtadienis, 07:53 val.)Puikiai sužaidę antrą pusę, „Kaišiadorys“ nugalęjo „ASU“ (2015 spalio 23 d., penktadienis, 06:14 val.)„Kaišiadorys“ nesunkiai įveikė „Ragų“ ekipą. (2015 spalio 24 d., šeštadienis, 19:35 val.)„Kaišiadorys (S)“ namų sienos neatlaikė Jonavos LSK „Technoera“ komandos (2015 lapkričio 28 d., šeštadienis, 22:10 val.)„Kaišiadorys“ perlipo šešioliktfinalio barjerą (2016 kovo 05 d., šeštadienis, 22:55 val.)„Kaišiadorys“ketvirtame kėlinyje įveikė „Baltic Transline“ (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 16:52 val.)