ARAUŠA vs KAUNO AUTOBUSAI (53:85)KĮKL » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 lapkričio 17 d., Penktadienis, 19:15 val. @ Garliavos Jonučių vidurinė mokykla, Vasario 16-osios g. 8, Garliava LT-53216

"Kauno Autobusai" tęsią pergalingą žygį

Prie "Kauno autobusų" pergalės prisidėjo ir Audrius Juodelis
2006 lapkričio 17 d., Penktadienis, 21:06 val., peržiūros: 4209
Šį penktadienio vakarą susitiko dvi "Įmonių" lygos B pogrupio lyderės. Keturias pergales iš tiek pat galimų turėjusi šeimininkė "Araušos" ekipa priėmė galinguosius "Kauno Autobusus". Puikiai sužaidę antrąją rungtynių pusę svečiai iškovojo triuškinančią pergalę rezultatu 53:85.

Nuo pat susitikimo pradžios "Kauno Autobusai" ėmė dominuoti aikštėje. "Araušai" niekaip nesisekė stabdyti galingų varžovų priekinės linijos žaidėjų. Visgi ketvirčio pabaigoje aikštės šeimininkai įsižaidė ir spurtavę 9:0 kiek aptirpdė savo ekipos taškų deicitą. Po pirmųjų dešimties minučių komandas skyrė 6 taškai – 18:24.

Ir po trumpos pertraukėlės aikštėje vyko apylygė, atkakli kova. Dvikovos įtampa vis augo ir jos neišlaikė "Kauno Autobusų" žaidėjo Tado Beržinsko nervai, kuris buvo nubaustas technine pražanga. Komandos žaidė banguotai, tai viena, tai kita ekipa vis pelnydavo po kelis taškus be atsako. Vyravo greitas, gal net kiek skubokas žaidimas. Pirma susitikimo pusė baigėsi rezultatu 34:42.

Svečiai per pertrauką sustygavo savo žaidimą ir nuo pat trečiojo kėlinio pradžios, gerai įžaisdami kamuolį, aštriais perdavimais gana nesunkiai įveikdavo priešininkų gynybą bei vis didino savo pranašumą. "Arauša" niekaip neįstengė sustabdyti galingo "Kauno Autobusų" puolimo mechanizmo ir po trijų ketvirčių ekipas skyrė jau 19 taškų – 46:65.

Paskutiniajame kėlinyje, regis, ir patys aiktės šeimininkai nelabai tikėjo joks jiems gali pavykti iškovoti pergalę. "Araušai" labai sunkiai sekėsi įveikti kibią varžovų gynybą, kuri jiems leido per šį ketvirtį pelnyti tik 7 taškus. "Kauno Autobusai" žaidę tarsi iš natų iškovojo įtikinamą pergalę rezultatu 53:85.

Po susitikimo pakalbintas nugalėtojų ekipos žaidžiantysis treneris Audrius Juodelis, teigė, kad dvikovos pradžia buvo gera, bet varžovams pavyko išlyginti rezultatą. Visgi trečiajame kėlinyje "Kauno Autobusai" pagreitino žaidimą, tai ir lėmė pergalę prieš vienus iš lyderių. Treneris taip pat visos komandos vardu pasveikino Marių Puodžiukaitį švenčiantį 30-ąjį gimtadienį

"Araušos" gretose naudingiausias buvo Edgaras Želionis atlikęs dvigubą dublį – 13 taškų, 12 atkovotų kamuolių. 11 taškų pelnė Edvinas Kabašinskas.

"Kauno Autobusų" ekipoje rezultatyviausias buvo Darius Lugauskas atlikęs dvigubą dublį – 21 taškas bei 10 atkovotų kamuolių. Dvigubą dublį taip sugebėjo atlikti Tadas Beržinskas (15 taškų, 16 atkovotų kamuolių). 18 taškų surinko Rimantas Juškevičius (5/6 dvitaškių).
Sunki "Kauno autobusų" pergalė (2007 sausio 03 d., trečiadienis, 22:42 val.)Įtikinama "Kauno Autobusų" pergalė (2006 gruodžio 17 d., sekmadienis, 18:41 val.)"Kauno Autobusai" važiuoja link pusfinalio (2007 kovo 09 d., penktadienis, 22:20 val.)"Kauno autobusai" ir antrąjį kartą parklupdė suvalkiečius (2007 sausio 21 d., sekmadienis, 19:12 val.)"Kauno autobusai" nepasigailėjo "Kautros" (2006 lapkričio 26 d., sekmadienis, 20:37 val.)Kitas "Kauno autobusų" sustojimas - pusfinalis (2007 kovo 16 d., penktadienis, 21:08 val.)30 taškų be atsako pelnę "Kauno autobusai" išplėšė pergalę (2006 gruodžio 11 d., pirmadienis, 22:57 val.)Daugiau nei įtikinama "Kauno autobusų" pergalė (2007 vasario 24 d., šeštadienis, 15:12 val.)"Kauno autobusai" - "Įmonių" lygos finale (2007 balandžio 05 d., ketvirtadienis, 21:37 val.)"Kauno Autobusai" "Įmonių" lygoje palūžo po 29 pergalių iš eilės (2007 sausio 14 d., sekmadienis, 19:23 val.)