SUVALKIJOS ŽELDINIMO IDĖJOS vs KAUNO AUTOBUSAI (57:78)KĮKL » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 sausio 21 d., Sekmadienis, 16:30 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salė, Aleksotas, Čepinskio g.7

"Kauno autobusai" ir antrąjį kartą parklupdė suvalkiečius

"Makabis" gana ženkliai prisidėjo prie "Kauno autobusų" pergalės
2007 sausio 21 d., Sekmadienis, 19:12 val., peržiūros: 3389
Atnaujintoje J. Dobkevičiaus vidurinės mokyklos salėje šį sekmadienį antrąjį kartą ginklus surėmė "Įmonių" lygos "B" pogrupio komandos – šeimininkai "Suvalkijos želdinimo idėjos" ir pogrupio lyderiai "Kauno autobusai". Kaip ir pirmajame susitikime (92:62), taip ir šį kartą pergalę rezultatu 78:57 gana nesunkiai šventė be daugumos savo pagrindinių žaidėjų žaidę "Kauno autobusai". Jie visų rungtynių metu diktavo žaidimą ir išlaikė persvarą. Tai buvo jau 11 Kauno autobusų" pergalė, kuri užtikrino jiems pirmąją vietą pogrupyje. Tuo tarpu "Suvalkijos želdinimo idėjoms" per likusius 2 mačus teks atiduoti visas jėgas, kad patekti į sekantį etapą.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie išsiveržė į priekį 5:2 (pirmą ir paskutinį kartą), tačiau "Kauno autobusai" netruko įsižaisti ir po pastarųjų spurto 7:0 pranašumas jau buvo jų pusėje. Abi ekipos šiame kėlinyje ne itin taikliai atakavo krepšį, kas ir lėmė gana mažą rezultatyvumą. Per likusį laiką, daugiausiai po krepšiais neblogai dirbusio Arūno Budrio pastangomis, svečiai padidino savo atotrūkį iki 6 taškų – 18:12.

Antrąjį kėlinį "Kauno autobusai" pradėjo stulbinamu spurtu 10:0 ir susikrovė jau 16 taškų persvarą. Tačiau į šį spurtą suvalkiečiai atsakė taip pat nebloga atkarpa 10:2, tuo vėl ištirpdydami deficitą iki 8 taškų (22:30). Po to žaidimas išsilygino ir ekipos keitėsi sėkmingais antpuoliais bei daromomis klaidomis. Šis žaidimas kiek parankesnis buvo svečiams, kurie iki pertraukos savo pranašumą padidino dar trimis taškais. Komandos patraukė ilsėtis rezultatui esant 41:30.

Po pertraukos komandos apsikeitė tolimais metimais, o dar vėliau šeimininkams pavyko priartėti iki 6 taškų. Pamatę, jog varžovai vejasi "Kauno autobusai" vėl truktelėjo į priekį ir, laimėję atkarpą 7:0, atstatė dviženklį skirtumą. Vėliau suvalkiečių puolimas šiek tiek ėmė strigti, bet tuo varžovai ne pernelyg pasinaudojo ir sugebėjo padidinti pranašumą tik iki 17 taškų. Prieš lemiamą atkarpą jie pirmavo 60:43.

Ketvirtąjį kėlinį vėl sėkmingiau pradėjo "Kauno autobusai", padidinę savo persvarą iki 22 taškų, kuri garantavo ramų gyvenimą iki rungtynių pabaigos. Likusios minutės tebuvo formalumas ir per jis niekas per daug nepasikeitė. "Kauno autobusai" laimėjo 78:57.

Po rungtynių pakalbintas nugalėtojų treneris Audrius Juodelis, šį kartą visai nemažai laiko praleidęs aikštelėje, teigė, jog komandai ši pergalė buvo itin svarbi, nes ji užtikrino pogrupyje pirmąją vietą. "Kaip pastebėjote, komanda yra išretinta traumų ir ligų, todėl šiandien buvo nelengva. Šiaip rungtynės neblogos, o ir varžovai neblogai sužaidė" - dėstė strategas, kuris teisėjams Mantui Butvilui ir Pauliui Klimavičiui skyrė po 9 balus, teigdamas, jog klaidų beveik nepasitaikė.

"Suvalkijos želdinimo idėjų" žaidžiantysis treneris Povilas Čižauskas pritarė oponento nuomonei ir teisėjams taip pat davė po 9 balus.

"Kauno autobusų" gretose šiandien nesulaikomai žaidė Aidas Vilipišauskas, pelnęs 30 taškų, perėmęs 3 kamuolius ir surinkęs 24 naudingumo balus. 19 taškų prie pergalės pridėjo Rimantas Juškevičius (9 atkovoti kamuoliai), dar 12 – Arūnas Budrys (8 atkovoti).

Tarp pralaimėjusiųjų išsiskyrė Deimantas Roveršteinas, kurio sąskaitoje 22 taškai, 6 atkovoti kamuoliai ir 3 blokai, bei Povilas Čižauskas (15 taškų, 9 atkovoti, 4 rezultatyvūs perdavimai). Kitų žaidėjų indėlis buvo žymiai mažesnis.
"Kauno Autobusai" važiuoja link pusfinalio (2007 kovo 09 d., penktadienis, 22:20 val.)"Kauno Autobusai" tęsią pergalingą žygį (2006 lapkričio 17 d., penktadienis, 21:06 val.)Kitas "Kauno autobusų" sustojimas - pusfinalis (2007 kovo 16 d., penktadienis, 21:08 val.)"Kauno autobusai" išlygino serijos rezultatą (2007 kovo 26 d., pirmadienis, 23:34 val.)Sunki "Kauno autobusų" pergalė (2007 sausio 03 d., trečiadienis, 22:42 val.)Nervų kare "Kauno autobusai" savo pralaimėjimų kraitį išsaugojo tuščią (2006 gruodžio 10 d., sekmadienis, 19:08 val.)"Kauno autobusai" nepasigailėjo "Kautros" (2006 lapkričio 26 d., sekmadienis, 20:37 val.)Įtikinama "Kauno Autobusų" pergalė (2006 gruodžio 17 d., sekmadienis, 18:41 val.)"Kauno autobusai" - "Įmonių" lygos finale (2007 balandžio 05 d., ketvirtadienis, 21:37 val.)"Kauno Autobusai" apgynė "Įmonių lygos" čempionų titulą (2007 balandžio 14 d., šeštadienis, 17:12 val.)