KV & ONNINEN vs KĖDAINIAI (72:74)"Laikinoji sostinė 2011" Mažoji taurė » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2011 birželio 13 d., Pirmadienis, 19:45 val. @ Kauno Švaros sporto salė, Statybininkų g. 3, Kaunas LT-50124

Tik rungtynių pabaigoje paaiškėjo, jog į finalą keliauja "Kėdainiai"

2011 birželio 13 d., Pirmadienis, 21:58 val., peržiūros: 7370

Pirmadienį, birželio 13 dieną, Kauno "Švaros" sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Laikinosios sostinės 2011" mažosios taurės pusfinalis, kuriame ginklus surėme šeimininkai "KV & Onninen" ir atvykėliai "Kėdainiai". Jau nuo pat rungtynių pradžios aikštelėje žaidimas buvo lygus. Abi ekipos žengė koja kojon, tačiau kiek vėliau šeimininkai truputį atsiplėšė ir tą skirtumą išlaikė beveik visas rungtynes, tačiau ketvirtąjame kėlinuke svečiai sugebėjo išlyginti rezultatą bei iškovoti sunkią pergalę ir patekti į finalą. 72:74 (23:21, 20:15, 18:14, 11:24).

Pirmojo kėlinuko pradžioje abi ekipos žaidė apylygiai. Komandoms apsikeitus taikliais tolimais metimais rezultatas buvo lygus (12:12). Vėliau į priekį truputį truktelėjo "Kėdainių" ekipa, tačiau ilgai netrukus, po T.Matulevičiaus taiklaus tritaškio metimo ir kelių taiklių baudos metimų, "KV & Onninen" ekipos žaidėjai įgijo minimalų pranašumą, kurį, artėjant kėlinio laikui į pabaigą, sugebėjo padidinti iki dviejų taškų. 23:21.

Antrąjame ketvirtyje šeimininkų komandai beveik visus taškus pelnė M.Dimša ir L.Ivanovas. Nepaisant to, šiame kėlinuke ušryškėjo šioks toks nsmų sienas ginančių krepšininkų pranašumas. Šio kėlinuko eiga pasižymėjo tuo, kad abi komandos taškus pelnė keisdamosios trumpomis atkarpomis, todėl ir nebuvo matyti aiškaus šių rungtynių favorito. Likusį laiką iki ilgosios pertraukos geriau išnaudojo šeimininkai, bei paliko aikštelę turėdami jau septynių taškų pranašumą. 43:56.

Po ilgosios pertraukos grįžę svečiai galingai pradėjo trečiąjį kėlinuką. Jie sužaidė atkarpą 10:2 ir ne tik panaikino deficitą, bet ir sugebėjo įgyti minimalų vieno taško pranašumą (45:46). Kiek vėliau, po "KV & Onninen" ekipos dvitaškio ir vieno iš dviejų taiklaus svečių baudos metimo rezultatas tapo lygus (47:47). Tačiau tokio rezultato šeimininkų krepšininkai nepabūgo ir sužaidė atkarpą 8:0, į kurią "Kėdainių" ekipa atsakė tritaškiu metimu, bet šeimininkai neliko skolingi ir vėl spurtavo 6:0, taip, prieš ketvirtąjį lemiamąjį kėlinį įgydami jau dviženklį taškų pranašumą. 61:50.

Paskutinis kėlinys tapo lemiamas šios dienos rungtynėse. Svečiai galutinai susiėmė ir tarsi įgavę antrąjį kvėpavimą ėmė talžyti varžovų gynybą. Jau pačioje kėlinuko pradžioje jie spurtavo 8:0 ir sumažino atsilikimą iki trijų taškų, į tai šeimininkai atsakė taikliu tolimu metimu, tačiau kėdainiečiai pelnė dar penkis taškus iš eilės ir sumažino deficitą iki minimumo. Kiek vėliau, po taiklaus V.Marijošiaus tritaškio metimo rezultatas tapo lygus (66:66). Tolimesnė rungtynių eiga nebuvo tokia rezultatyvi. Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 9 sekundes taškus pelnė svečių komandos kapitonas L.Valuckas, kaip vėliau paaiškėjo, šie taškai atvėrė "Kėdainiams" kelią į finalą, nes šeimininkams nebepavyko suregzti atakos. 72:74.

Pralaimėtojų treneris atsisakė kalbėti, pasakė tik tai, jog varžovai šaunuoliai ir palinkėjo jiems sėkmės finale.

Tuo tarpu nugalėtojų treneris Martynas Šležys kalbėjo : " Pergalę lėmė gerai sužaistas ketvirtasis kėlinys. Pirmus du kėlinius miegojom, prastai žaidėm, nepataikėm. Varžovai buvo tikrai geri, tiesiog ketvirtąjį kėlinį geriau sužaidėm ir laimėjom ". Kas padėjo susikaupti lemiamam šturmui? : " Tas, kad žinojom, jog galim atžaisti, jog esam jauna komanda, jog nepavargsim. Tai, kad varžovai yra tik šešiese, žinoma, mes ir tik aštuoni, tai ir ne per daugiausiai. Vis tiek mes buvo stipresni, daugiau turim ištvermės, jėgos ir kaip matot laimėjom ". Finale jūsų laukia "Sidnėjus", nebijote varžovų? : " Ne, mes esam pasiryžę tik laimėti prieš "Sidnėjų" ir viskas ".

"KV & Onninen" : L.Ivanovas 21 (7 rez.perd., 5 išprov.praž., 23 naud.), M.Dimša 18 (11 atk.kam., 6 išprov.praž., 22 naud.), D.Baltušis 14, T.Matulevičius 12 (11 atk.kam.) taškų.

"Kėdainiai" : M.Bareika 31 (7 išprov.praž., 29 naud.), L.Valuckas 22, V.Marijošius 16 taškų.

Paskutiniai komentarai (3 iš 4)

Palshis122011 birželio 14 d., 12:22 val.

Sveikinimai Kėdainiams

Kiesa+2011 birželio 13 d., 22:05 val.

Sveikinimai Kedainiams,saunuoliai ir beabejo sekmes finale

zalias_kraujas2011 birželio 13 d., 21:49 val.

geras grajus ;)

"Kėdainiai" rungtynių pabaigoje palaužė "Kolegų" ekipą (2011 gegužės 22 d., sekmadienis, 21:42 val.)"Laikinosios sostinės 2011" Mažąją taurę iškovojo "Kėdainiai" (2011 birželio 15 d., trečiadienis, 23:48 val.)Atkakliose ir permainingose varžybose pergalę iškovojo "KV & Onninen" (2011 gegužės 05 d., ketvirtadienis, 21:49 val.)"Kėdainiai" antrojoje rungtynių pusėje palaužė "VDU & Netas.eu" pasipriešinimą (2011 gegužės 11 d., trečiadienis, 22:58 val.)"KV & Onninen" ketvirtfinalio barjerą peržengė be didesnio vargo (2011 birželio 06 d., pirmadienis, 21:22 val.)"KV & Onninen" be didesnės intrigos įveikė "Dice" (2011 gegužės 19 d., ketvirtadienis, 22:00 val.)"KV & Onninen" lengvai įveikė "KK Akademiją" (2011 birželio 02 d., ketvirtadienis, 22:38 val.)"KV Onninen" įveikė "Kauno Aerouostą" (2011 gegužės 12 d., ketvirtadienis, 22:54 val.)"KV & Onninen" ekipos žaidėjai pasidabino bronzos medaliais (2011 birželio 15 d., trečiadienis, 20:09 val.)"Kėdainiai" nesunkiai įveikė KK "Atžalyną" (2011 birželio 01 d., trečiadienis, 22:25 val.)