KOLEGOS vs KĖDAINIAI (78:81)"Laikinoji sostinė 2011" Mažoji taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 gegužės 22 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Kauno sporto mokykla, Miško 1a, Kaunas LT-44321

"Kėdainiai" rungtynių pabaigoje palaužė "Kolegų" ekipą

2011 gegužės 22 d., Sekmadienis, 21:42 val., peržiūros: 5843

Sekmadienį, gegužės 22 dieną, Kauno sporto mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Laikinosios sostinės 2011" mažosios taurės rungtynės tarp šeimininkų "Kolegos" ir svečių "Kėdainiai" ekipų. Nors rungtynių pradžia buvo sėkmigesnė svečiams, juos šeimininkai greit aplenkė ir pirmavo beveik visas rungtynes. Tačiau ketvirtąjame kėlinuke svečiai atgijo ir ne tik išlygino rezultatą, bet ir taiklaus tritaškio dėka įgijo pranašumą, kurio ir pakako pergalei pasiekti. 78:81 (27:22, 22:22, 17:16, 12:21).

Rungtynes itin sėkmingu žaidimu ir taikliais tritaškiais metimais pradėjo "Kėdainiai", o šeimininkai į tai atsakė tik dvitaškiu metimu (2:6), tačiau vėliau, daug svečių ekipos krepšininkų metimų skriejo pro šalį, o tuo pasinaudoję "Kolegos" persvėrė rezultatą savo naudai (9:8). Kiek vėliau svečiai truputį susigriebė ir atsatė turėtą keturių taškų pranašumą (9:13), tuomet, po minutės pertraukėlės šeimininkai vėl ėmė sėkmingai pulti varžovų krepšį ir persvėrę rezultatą savo naudai įgijo trijų taškų pranašumą (16:13). Dar vėliau svečiai vėl įgijo minimąlų vieno taško pranašumą, tačiau šis ilgai neišsilaikė, nes D.Girdvila pataikė dvitaškį metimą. Toliau sekė "Kėdainių" ekipos spurtas 5:0, kuris leido jiems turėti keturių taškų pranašumą, tačiau kėlinio pabaigoje, devyni iš eilės, be jokio varžovų atsako, D.Girdvilos pelnyti taškai ne tik panaikino deficitą, bet ir leido jo komandai išsiveržti į priekį penkių taškų skirtumu. 27:22.

Antrojo kėlinuko pradžioje, šeimininkai spurtavę 5:0 įgijo jau dviženklį dešimties taškų pranašumą, kurį, vėliau, po E.Mičkausko tritaškio padidino iki venuolikos taškų (35:24). Svečiai nepasimetė ir atsakę atkarpa 6:0, sumažino atsilikimą iki šešių taškų, o vėliau, po K.Zinkaus trijų taškų verto metimo deficitas ištirpo iki dviejų taškų (37:35). Vėliau abi ekipos žaidė apylygiai, vienodai keitėsi rezultatyviomis atakomis. Svečių ekipą daugiausiai į priekį traukė taiklūs K.Zinkaus tolimi metimai, kurie neleido varžovams padidinti pranašumo. Prieš ilgąją pertrauką skirtumas tarp komandų išliko tie patys penki taškai. 49:44.

Trečiasis ketvirtis buvo labai panašus į antrąjį. Kėlinuko pradžioje komandos apsikeitė keliais dvitaškiais metimais, tačiau vienas iš svečių taiklių metimų buvo su pražangą, kuri leido sumažinti atsilikimą iki keturių taškų (53:49). Kiek vėliau "Kolegų" gretose, keturis taškus iš eilės pelnė J.Kalinauskas, tačiau "kėdainių" krepšininkai neliko pėsti ir atsakė taip pat keturiais taškais, todėl skirtumas tarp komandų išliko toks pats (57:53). Artėjant kėliniui į pabaigą, savo įspūdingu žaidmu D.Girdvila vėl pelnė penkis taškus iš eilės ir suteikė tavo komandai dešimties taškų pranašumą, kuris išsilaikė neligai, nes svečių ekipos žaidėjai spurtavo 7:0 ir ištirpdė deficitą iki trijų taškų. Artėjant laikui į pabaigą, tritaškį metimą pataikė T.Adomaitis ir leido savo komadai pirmauti šešių taškų skirtumu. 66:60.

Paskutiniąją rungtynių dalį sėkmingai pradėjo svečių ekipos vienas iš lyderių M.Bareika, kuris pelnė keturis taškus iš eilės ir sumažino atsilikimą iki dviejų taškų (66:64), tačiau jo ekipos nelaimei, į tai šeimininkai atsakė tritaškiu metimu, o vėliau dar ir vienu taikliu baudos metimu, po kurio skirtumas taro komandų buvo šeši taškai (70:64). Tačiau visai netikėtai, lyg antrąjį kvėpavimą įgavę "Kėdainių" žaidėjai ėmė rengti rezultatyvias atakas bei provokuoti varžovų pražangas, kai tuo tarpu šeiminkai sugebėdavo pataikyti vos vieną kitą metimą. Artėjant finaliniam rungtynių švilpukui, po L.Valucko tritaškio metimo svečiai įgijo šešių taškų pranašumą, tačiau šansą "Kolegoms" dar suteikė taiklus tolimas D.Girdvilos metimas, kuriuo jie nepasinaudojo ir paleido pergalę iš savo rankų. 78:81.

Po rungtynių abiejų ekipų treneriai nebuvo itin kalbūs. Nugalėtojų treneris tiesiog pasakė, kad buvo tikrai sunkios varžybos ir labai geri priešininkai, kad jie rungtunių pabaigoje geriau pataikė ir užtikrinčiau sužaidė. "Kėdainių treneris dar paminėjo tai, kad šiandien gerai sužaidė K.Zinkus. Tuo tarpu pralaimėtojų treneris sakė, jog pralaimėjimą nulėmė prasta gynyba, bei paminėjo tai, kad yra šiek tiek nusivyles teisėjų darbu.

"Kolegos" : D.Girdvila 35 (12 atk.kam., 7 išprov.praž.), A.Adomaitis 12, J.Kalinauskas 11 taškų.

"Kėdainiai" : M.Bareika (6 išprov.praž.) ir L.Valuckas (6 rez.perd., 7 išprov.praž.) po 22, K.Zinkus 18, I.Ryla 10 (10 atk.kam.) taškų.

Paskutiniai komentarai (3 iš 12)

Anonimas2011 gegužės 28 d., 17:01 val.

krv zinkus krepsininkas skaitos nei vienos baudos nemete ir nei vieno dvitaskio :DDD

All In2011 gegužės 23 d., 13:40 val.

Kolegos manau irgi toli eis siam turnyre :)

Karoliuz2011 gegužės 23 d., 12:33 val.

3 nauji zaidejai.

"Kėdainiai" antrojoje rungtynių pusėje palaužė "VDU & Netas.eu" pasipriešinimą (2011 gegužės 11 d., trečiadienis, 22:58 val.)"Kėdainiai" nesunkiai įveikė KK "Atžalyną" (2011 birželio 01 d., trečiadienis, 22:25 val.)Tik rungtynių pabaigoje paaiškėjo, jog į finalą keliauja "Kėdainiai" (2011 birželio 13 d., pirmadienis, 21:58 val.)"Kėdainiai" nesunkiai iškovojo antrąją pergalę (2011 gegužės 15 d., sekmadienis, 14:19 val.)Sunkiai pasiekta "Renversos" pergalė (2011 gegužės 31 d., antradienis, 23:46 val.)"Kėdainiai" žygiuoja į "Laikinosios Sostinės 2011" taurės pusfinalį (2011 birželio 08 d., trečiadienis, 21:27 val.)"Kolegos" nepasigailėjo "VDU & Netas.eu" (2011 gegužės 15 d., sekmadienis, 21:01 val.)"Laikinosios sostinės 2011" Mažąją taurę iškovojo "Kėdainiai" (2011 birželio 15 d., trečiadienis, 23:48 val.)"Kolegos" neturėjo didesnio vargo su "Kauno Rami" (2011 gegužės 08 d., sekmadienis, 22:44 val.)