NEVERONYS vs VAIŠVYDAVA (71:69)Auksas » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 gruodžio 16 d., Šeštadienis, 16:50 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas LT-51126

"Neveronys" po atkaklios kovos įveikė "Vaišvydavą"

Puikiai savo komandai dirigavo vienas iš labiausiai patyrusių KKL įžaidėjų Linas Drulia (Neveronys)
2006 gruodžio 16 d., Šeštadienis, 19:03 val., peržiūros: 4105
Šį šeštadienio vakarą "Aukso" lygos A pogrupio rungtynėse aikštės šeimininkai "Neveronys" priėmė "Vaišvydavą". Kovingame ir įtemptame susitikime, pergalę, kiek tiksliau sužaidę dvikovos pabaigą, vos dviejų taškų skirtumu šventė šeimininkai 71:69.

Susitikimo pradžioje aikštėje vyravo greitas ir atkaklus žaidimas. Abi komandos stengėsi atakuoti iš artimų distancijų. "Neveronys" nuo pirmosios minutės išsiveržė į priekį ir išlaikę persvarą po pirmųjų dešimties minučių turėjo 6 taškų pranašumą 19:13.

Ir po pertraukėlės vaizdas aikštėje nesikeitė. "Vaišvydavai" niekaip nesisekė pakreipti rungtynių sau naudinga linkme. Visgi antrajam kėliniui artjėnat į pabaigą svečiai tarsi įjungė aukštesnę pavarą ir spurtavę 17:4 pirmą kartą šiandienos susitikime išsiveržė į priekį. Pirmoji dvikovos pusė baigėsi rezultatu 33:35.

Trečiąjį ketvirtį sėkmingiau pradėjo "Vaišvydavos" vyrai dar kiek padidinę savo pranašumą, bet aikštės šeimininkai neleido varžovams pernelyg nutolti ir pagrinde Lino Drulios bei Arūnio Budrio pastangų dėka sugebėjo išlyginti rezultatą. Sutikimo įtampa augo, žaidėjai vis dažniau apeliuodavo į teisėjų sprendimus. Rezultatas prieš paskutinįjį kėlinuką puikiai atspindėjo žaidimą – 49:49.

Ketvirtajame ketvirtyje kova buvo vyriška ir netgi kiek gruboka. Rungtynių įtampos neatlaikė šeimininkų ekipos žaidėjas Rytis Anskaitis, kuris buvo nubaustas technine pražanga. Iki kėlinio vidurio kiek geriau sekėsi "Neveronims" turėjusiems kelių taškų pranašumą. "Vaišvydavos" žaidėjai nė nemanė nuleisti rankų ir dvikovos pabaigoje sukaupę paskutines jėgas sugebėjo ne tik išlyginti bet ir persverti rezultatą savo naudai. Prasidėjus paskutinei minutei taiklus šeimininkų komandos žaidėjo Arūno Budrio tritaškis į priekį dviem taškai s išvedė "Neveronis". Svečių atsakomoji ataka baigėsi netaikliu metimu ir stabdydami dvikovos laiką jie prasižengė. Likus vienuolikai sekundžių Arūnas Budrys stojo mesti dviejų baudos metimų ir abu prametė. "Vaišvydavos" paskutinės atakos metu Audrius Linkus prarado kamuolį ir "Neveronys" šventė sunkią pergalę rezultatu 71:69.

Po rungtynių pakalbintas nugalėtojų žaidžiantysis treneris Rytis Anskaitis teigė, kad jo ekipa dvikovos pabaigoje susikaupė, pagerino gynybą, tai ir lėmė pergalę. Žaidėjas nebuvo itin patenkintas teisėjų darbu.

"Neveronių" gretose rezultatyviausias buvo Arūnas Budrys (8 atkovoti kamuoliai, 5 blokai) įmetęs 22 taškus. Jam puikiai talkino Linas Drulia pelnęs 15 taškų. 14 taškų savo sąskaitoje po rungtynių turėjo Rytis Anskaitis.

"Vaišvydavos" ekipoje naudingiausiai sužaidė Edvinas Aniulis, atlikęs dvigubą dublį – 19 taškų, 14 atkovotų kamuolių. 17 taškų pelnė Audrius Linkus, 12 – Naglis Dunčikas (8 atkovoti kamuoliai).
"Neveronys" nesunkiai įveikė "Virusą" (2007 vasario 18 d., sekmadienis, 19:14 val.)"Eurolexio" pergalę šventė "Vaišvydava" (2007 vasario 21 d., trečiadienis, 22:25 val.)"Neveronys" parsivežė pergalę iš Vaišvydavos (2006 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 21:19 val.)"Hidraulinės sistemos" šiaip ne taip palaužė "Vaišvydavą" (2006 lapkričio 09 d., ketvirtadienis, 21:01 val.)"Neveronys" nesunkiai nugalėjo "FKK Šveicarija" (2006 lapkričio 11 d., šeštadienis, 18:28 val.)"Neveronys" iškovojo pergalę prieš "Hidraulines sistemas" (2007 sausio 31 d., trečiadienis, 21:34 val.)"Hidraulinės sistemos" ir antrą kartą pranoko "Vaišvydavos" komandą (2007 sausio 08 d., pirmadienis, 22:34 val.)"Neveronys" atsilaikė tik pusę rungtynių (2007 vasario 28 d., trečiadienis, 23:06 val.)"Eternit" paguodos taurė atiteko "FKK Šveicarijai" (2007 balandžio 21 d., šeštadienis, 14:03 val.)"Neveronys" ketvirtajame kėlinyje palaužė "Hidraulinių sistemų" ekipą (2006 spalio 29 d., sekmadienis, 17:10 val.)