HIDRAULINĖS SISTEMOS vs VAIŠVYDAVA (81:67)Auksas » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 sausio 08 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ K.Griniaus vidurinė mokykla, Šiaurės pr. 97, Kaunas LT-49239

"Hidraulinės sistemos" ir antrą kartą pranoko "Vaišvydavos" komandą

Su kamuoliu Deividas Šilinis (Hidraulinės sistemos)
2007 sausio 08 d., Pirmadienis, 22:34 val., peržiūros: 4317

Vėlų pirmadienio vakarą, K. Griniaus mokyklos sporto salėje susitiko vietos "Hidraulinių sistemų" ir "Vaišvydavos" komandos. Užtikrintai pradėję dvikovą, šeimininkai visų rungtynių metu išlaikė iniciatyvą savo rankose ir pelnytai nugalėjo rezultatu 81:67. Pirmoje akistoje pergalę keturių taškų skirtumu taip pat šventė "Hidraulinių sistemų" krepšininkai.

Susitikimo pradžioje aikštelės šeimininkams sunkiai sekėsi rinkti taškus iš žaidimo. Pirmus 5 taškus jie pelnė baudos metimais. Vėliau įsižaidę „Hidraulinių sistemų“ krepšininkai sėkmingai atakavo tiek iš toli, tiek ir iš arti. Svečių komandoje „pirmu smuiku“ griežė Audrius Linkus, pelnęs 7 iš 11 komandos taškus. Jau po pirmųjų 10-ties minučių, solidžią 13-os taškų, persvarą turėjo šeimininkai.

Antrajame ketvirtyje žadimas išsilygino. Abi ekipos gerai puolė ir gynėsi, nenusileisdamos viena kitai. „Hidraulinių sistemų“ žaidėjai pradėjo dažniau klysti, kuom pasinaudojo „Vaišydavos“ ekipa ir buvo sumažinus deficitą iki 7 taškų. Vistik, iki pertraukos dar labiau priartėti jiems nepavyko.

Po pertraukos vėl geresnį ir brandesnį žaidimą pademonstravo šeimininkai. Pranokdami varžovus kovoje dėl atšokusio kamuolio, jie po truputį vis tolo nuo priešininkų. Sužaidus pusę trečiojo kėlinio skirtumas buvo 12 taškų, o pasibaigus jam komandas jau skyrė 21 taškas.

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas. Jau buvo aiškus nugalėtojas. Šeimininkai atsipalaidavo ir niekur neskubėjo, taip leisdami priešininkams sumažinti persvarą. Galutinis rungtynių rezultatas – 81:67 „Hidraulinių sistemų“ naudai.

Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje žaidė Donatas Jasas surinkęs 16 taškų ( 15 naud.kfc.). 14 taškų ir 10 atkovotų kamuolių pridėjo Deividas Šilinis ( 14 naud.kfc.).

Svečių gretose išsiskyrė Audrius Linkus, pelnęs 24 taškus ir sugriebęs 7 kamuolius ( 15 naud.kfc.). 16 įmetė Naglis Dunčius, 14 Darius Neverauskas.

Po rungtynių Saulius Klimkevičius („Hidraulinės sistemos“) teigė:“ Kaip pirmos rungtynės po naujųjų metų, tai manau visai pavyko. Smagu pasiekti pergalę. Gaila kad tik gale šiek tiek atsipalaidavome“.

"Hidraulinės sistemos" šiaip ne taip palaužė "Vaišvydavą" (2006 lapkričio 09 d., ketvirtadienis, 21:01 val.)"Hidraulinės sistemos" nesunkiai įveikė "FKK Šveicariją" (2007 sausio 20 d., šeštadienis, 22:11 val.)"Hidraulinės sistemos" pasirodymą užbaigė pralaimėjimu (2007 vasario 26 d., pirmadienis, 23:00 val.)"Eurolexio" pergalę šventė "Vaišvydava" (2007 vasario 21 d., trečiadienis, 22:25 val.)"Neveronys" po atkaklios kovos įveikė "Vaišvydavą" (2006 gruodžio 16 d., šeštadienis, 19:03 val.)"Spiečius" sutriuškino "Vaišvydavą" ir pasiekė didžiausią lygoje komandinio efektyvumo rekordą (2006 lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 21:27 val.)Dariaus Neverausko metimas paskutinę sekundę lėmė pirmąją "Vaišvydavos" pergalę (2006 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 20:36 val.)"Neveronys" parsivežė pergalę iš Vaišvydavos (2006 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 21:19 val.)„Hidraulinės sistemos“ iškovojo trečiąją pergalę (2006 gruodžio 11 d., pirmadienis, 22:57 val.)"Eternit" paguodos taurė atiteko "FKK Šveicarijai" (2007 balandžio 21 d., šeštadienis, 14:03 val.)