Banga vs Sporto fėja & Detagama (94:89)B lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 sausio 28 d., Ketvirtadienis, 21:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

Ketvirtame kėlinuke atsigavę „Sporto fėjos & Detagamos“ krepšininkai visgi pripažino „Bangos“ pranašumą

2016 sausio 28 d., Ketvirtadienis, 23:02 val., peržiūros: 970

Ketvirtadienio vakarą VDU centro sporto salėje įvyko B lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėme „Banga“ (šeimininkai) ir „Sporto fėja & Detagama“ (svečiai). Iki šio susitikimo „Banga“ pirmavo B lygoje su aštuoniomis pergalėmis (8-1), tuo tarpu svečių sąskaitoje buvo keturi laimėjimai (4-4).

Pirmasis ketvirtis prasidėjo šešiais iš eilės R.Issak taškais ir „Bangos“ spurtu 6:0. Tačiau „Sporto fėjos & Detagamos“ krepšininkai nesiruošė paleisti varžovų toliau ir po greitos atakos ir D. Gudeliausko dviejų taškų sumažino skirtumą iki 17:14. Visgi, greitos atakos ir taiklūs metimai kėlinuko pabaigoje leido „Bangai“ susikrauti dviženklią persvarą ir po pirmo ketvirčio pirmauti 32:22.

Antrasis ketvirtis prasidėjo dviem iš eilės D. Gudeliausko tritaškiais, sumažinusiais „Bangos“ pranašumą iki 32:28. Ir toliau svečiai stengėsi kvėpuoti varžovams į nugaras, ir įpusėjus ketvirčiui po G. Bartkaus taiklaus metimo iš vidutinio nuotolio „Banga“ tapo pasiekiama per vieną tolimą metimą 39:36. Visgi, kėlinuko pabaiga priklausė šeiminkams, kurie spurtavo ir įpusėjus rungtynėms pirmavo 50:39.

Trečiajame kėlinuke „Banga“ spurtavo ir po rezultatyviausio rungtynių žaidėjo A. Karbausko tolimo šūvio nutolo 68:49. Nors ir „Sporto fėjos & Detagamos“ ekipai pavyko iškart atsakyti šešiais taškais iš eilės, kėlinuko pabaigoje pataikyti keli „Bangos“ krepšininkų metimai vis dar leido šeimininkams turėti solidžią persvarą 75:58.

Kai jau atrodė, jog rungtynių nugalėtojas aiškus ir įpusėjus kėlinukui „Bangai“ pirmaujant 89:75, „Sporto fėjos & Detagamos“ krepšininkai kilo į lemiamą šturmą. Trys D. Gudeliausko tolimi metimai, puikiai sužaista gynyboje ir likus 16 sekundžių iki kėlinuko pabaigos „Banga“ tapo pasiekiama per vieną metimą 91:89. A. Karbausko vienas taiklus baudos metimas „Sporto fėjai & Detagamai“ dar paliko viltį, tačiau klaida išsimetant kamuolį, ją palaidojo. Kovingas ir atkaklias rungtynes pabaigė du taiklūs A. Karbausko baudų metimai, įtvirtinę „Bangos“ pergalę 94:89.

Po rungtynių „Bangos“ komandos vadovas Rimantas Žemaitis apie priešininkų šturmą ketvirtajame kėlinuke kalbėjo: „atsipalaidavom truputį, ką padarysi. Vakarinės rungtynės, visi namo nori. Leidom varžovams prisivyti, bet laiku susiėmėm, nieko čia baisaus neatsitiko“.

„Sporto fėjos & Detagamos“ treneris Darius Gvildys apie parodytą komandos charakterį: „stengėmes, žaidėm savo žaidimą, neturėjom, ko prarasti, nebuvo kur trauktis. Varžovų pranašumas, iš tikrųjų, buvo solidus, manau, kad truputį prabudom per vėlai. Manau, kad buvo galima kovoti, bet šiek tiek pritrūko jėgų. Aišku varžovai irgi nebuvo pilnos sudėties, bet sezonas dar nesibaigė“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Banga: Aurimas Karbauskas – 30 tšk. (15 atk. kam.), Arturs Pelšs – 17 tšk. (10 rezult. perd.), Renatas Issak – 16 tšk., Povilas Liesis – 12 tšk.

Sporto fėja & Detagama: Donatas Gudeliauskas – 26 tšk., Evaldas Jurgaitis – 19 tšk. (11 atk. kam., 6 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Giedrius Bartkus – 15 tšk., Paulius Vaškevičius – 14 tšk. (14 atk. kam., 7 išpr. praž.), Klaidas Jankaitis – 11 tšk.

Rungtynių pabaigoje „Sporto fėja & Detagama“ turėjo pripažinti „Sporto manijos“ pranašumą (2016 sausio 20 d., trečiadienis, 22:39 val.)Net 22-iejų taškų deficitą panaikinusi BC „Sporto fėja & Detagama“ vis tik turėjo pripažinti „Kauno SRC“ pergalę (2015 spalio 28 d., trečiadienis, 23:36 val.)Antroje rungtynių pusėje prigesusi „Sporto Fėja & Detagama“ nespėjo koja kojon su „Banga“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 21:53 val.)„Sporto fėja & Detagama“ nesunkiai susitvarkė su BK „Centre“ (2016 vasario 17 d., trečiadienis, 22:38 val.)„Sporto fėja & Detagama“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „DNC Sports Fairy & Kauno oro uosto“ pranašumą (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 22:32 val.)„Sporto Manija“ nutraukė BC „Sporto Fėjos & Detagamos“ agoniją ir žengė į pusfinalį (2016 kovo 06 d., sekmadienis, 21:44 val.)Kuriozišku įvykiu paženklintame mače „Sporto Fėja & Detagama“ parklupdė „Sporto Manijos“ jaunimą (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:56 val.)„DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ po atkaklios kovos nugalėjo „Sporto fėją & Detagamą“ (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 15:26 val.)„DNC Sports Fairy & Kauno oro uosto“ ekipos pergalė rungtynėse prieš „Bangą“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 11:49 val.)Visas rungtynes pirmavę „Basement“įveikė „Sporto fėją & Detagamą“ (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 22:22 val.)