BC „BOOM“ vs BC „Gazuotas pienas“ (54:65)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2016 kovo 20 d., Sekmadienis, 10:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

BC „Gazuotas pienas“ išlygino serijos rezultatą

2016 kovo 20 d., Sekmadienis, 11:37 val., peržiūros: 1420

Sekmadienį, kovo 20 dieną, A. Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių, Didžiosios taurės Aštuntfinalio antrosios rungtynės, tarp vietos BC „BOOM“ ir svečių BC „Gazuoto pieno ekipų“. Nuo pat susitikimo pradžios iniciatyvą savo rankose laikęs BC „Gazuotas pienas“ šįkart jos varžovams neatidavė, ko pasekoje pasiekė pergalę ir išlygino serijos iki dviejų pergalių rezultatą. 54:65 (15:27, 15:7, 14:15, 10:16).

Nuo pat susitikimo pradžios puolime žymiai geriau žaidę svečiai įgijo šešių taškų pranašumą, tačiau kelis sėkmingus epizodus sužaidęs A.Urmulevičius sumažino atsilikimą perpus. Kiek vėliau spurtą 0:12 surengę BC „Gazuoto pieno“ krepšininkai padidino skirtumą tarp komandų iki penkiolikos taškų. Per likusį laiką iki pirmojo ketvirčio pabaigos nežymiai geriau pasirodę BC „BOOM“ žaidėjai sugebėjo sumažinti atsilikimą iki dvylikos taškų. 15:27.

Antrą ketvirtį keturiais taškais iš eilės pradėję svečių krepšininkai dar padidino atotrūkį iki šešiolikos taškų, tačiau taip lengvai nusileisti nesiruošę aikštės šeimininkai sužaidė rezultatyvią atkarpą 13:0, kurios dėka sumažino deficitą iki trijų taškų. Kiek vėliau BC „Gazuotas pienas“ turėjo galimybę kiek atitrūkti, tačiau du iš trijų baudų metimų realizavęs Ž.Baginskas sumažino šeimininkų deficitą iki minimumo. Nepaisant to, kėlinuką taikliu tolimu metimu užbaigęs M.Čipas padidino svečių pranašumą iki keturių taškų. 30:34.

Po ilgosios pertraukos iškart tritaškį smeigęs A. Urmulevičius sumažino skirtumą tarp komandų iki minimumo, tačiau ilgai vietoje nestovėję, daugiausiai T. Bumbulevičiaus pastangomis, surengė spurtą 0:8 ir atitolo devyniais taškais. Kiek vėliau, po dar penkių M. Čipo taškų skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki dvylikos taškų, bet per likusį laiką BC „BOOM“ dar spėjo sužaisti rezultaytyvią atkarpą, kurios dėka sušvelnino deficitą iki penkių taškų. 44:49.

Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje svečiams dar pavyko kiek atitrūkti, tačiau kartojantis pirmųjų rungtynių scenarijui BC „BOOM“ surengė spurtą 7:0 ir sumažino deficitą iki minimumo. Vis tik, antrą kartą ant to paties grėblio neužlipę BC „Gazuoto pieno“ krepšininkai susiėmę ir smeigę tris tolimus metimus iš eilės atitrūko nuo varžovų trylikos taškų skirtumu. Per likusį laiką aikštės šeimininkai dar kiek sušvelnino deficitą, tačiau tas įtakos jau neturėjo ir pergale džiaugėsi BC „Gazuoto pieno“ krepšininkai. 54:65.

Po šios pergalės BC „Gazuotas pienas“ išlygino serijos iki dviejų pergalių rezultatą, kuris tapo 1:1.

Po pergalės Jomantas EIbukas kalbėjo: „Ši pergalė dar nieko nereiškia. Išsiryškinsime trečiadienį“.

BC „BOOM“: Andrius Urmulevičius – 19 tšk. (6 rezult. perd.), Adewole Waheed Lawal – 11 tšk., Mantas Tamošauskas – 10 tšk. (7 išpr. praž.)

BC „Gazuotas pienas“: Mantas Čipas – 17 tšk. (11 atk. kam., 5 rezult. perd.), Mantas Stankevičius – 13 tšk., Šarūnas Bernatavičius – 12 tšk.

BC „Gazuotas pienas“ sutriuškino negausiai susirinkusius varžovus (2016 vasario 02 d., antradienis, 01:28 val.)BC „Gazuotas pienas“ nepaliko vilčių Veiverių „Amberiui“ (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 21:42 val.)BC „Gazuotas pienas“ be didesnio vargo įveikė „KMAIK“ ekipą. (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 21:39 val.)BC „Gazuotas pienas“ ketvirtame kėlinuke sutriuškino „United ‒ Alta transportą“ (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:14 val.)BC „Gazuotas pienas“ pranoko „Lituanicos“ krepšininkus (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 21:50 val.)BC „Gazuotas pienas“ išsivežė sunkią pergalę iš Birštono (2015 lapkričio 28 d., šeštadienis, 01:59 val.)BC „Gazuotas pienas“ neturėjo vargo su Kauno NTI-PN (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 22:10 val.)BC „Gazuotas pienas“ ketvirtame kėlinyje pabėgo nuo „Buritus“ ekipos. (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 23:14 val.)BC „Gazuotas pienas“ tik ketvirtame kėlinuke susitvarkė su „Elektrėnais“ (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 22:13 val.)BC „Gazuotas pienas“ pratęsime palaužė „Kėdainius“ (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 23:17 val.)