KK SNAIPERIAI & VDU-2 vs ENERGIJOS SISTEMŲ SERVISAS (87:77)"AUKSO+" LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 sausio 08 d., Antradienis, 19:30 val. @ VDU sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas LT-51230

Ramiose rungtynėse nugalėjo "KK Snaiperiai & VDU-2''

2008 sausio 08 d., Antradienis, 23:08 val., peržiūros: 8543
Po Naujųjų Metų startavo ir Aukso+ lygos komandos "KK Snaiperiai & VDU-2'' ir "Energijos sistemų servisas'' ("ESS''). Ramiose rungtynėse, protingai įžaidžiant kamuolį pergalę šventė šeimininkų komanda "KK Snaiperiai & VDU-2'', nugalėdami svečius "ESS'' rezultatu 87-77.

Pirmasis kėlinys prasidėjo ''ESS" metimu, tačiau į šį dvitaškį šeimininkai atsakė 12 taškų be atsako ir nutolo nuo priešininkų. Visgi svečai po šio šalto dušo susikaupė ir palaipsniui mažino skirtumą. Po 10-ties minučių gražios kovos "KK Snaiperiai & VDU-2'' pirmauja vos dviem taškais (18-16).

Antrasis ketvirtis prasidėjo labai panašiai kaip ir pirmasis – šeimininkai vėl surengė spurtą 8-0, o vėliau svečiai taškas po taško mažino skirtumą. Per šį kėlinį nei vienai komandai nepavyko įrodyti savo pranašumo, t.y. komandos pelnė po 20 taškų, o bendrame rezultate tais pačiais dvejais taškais pirmavo "KK Snaiperiai & VDU-2'' (38-36).

Trečiasis kėlinys prasidėjo standartiškai – "KK Snaiperiai & VDU-2'' dar kartą spurtavo 6-0. Kitoje ketvirčio dalyje vyko lygi kova, tačiau šeimininkams visgi pavyko šiek tiek padidinti pranašumą. Po trijų kėlinių jie pirmavo rezultatu 61-56.

Ketvirtąjį kėlinį ramiai sužaidę ir dar šiek tiek padidinę skirtumą pergalę iškovojo "KK Snaiperiai & VDU-2''. Galutinis rezultatas 87-77.

Tarp nugalėtojų puikiai sužaidė R.Ringys (30 taškų, 22 naud. balai) ir V.Lukošius (29 taškai, 26 naud. balai). Gerai jiems talkino A.Zasas (12 taškų).

Tarp pralaimėjusiųjų pastebimiausi buvo A.Šaulys (19 taškų) ir P.Valentukonis (18 taškų, 11 atk. kamuolių).

Nugalėtojų treneris varžybas įvertino labai trumpai – tai buvo rungtynės, kuriose visi tingėjo gintis. Teisėjų darbą jis įvertino puikiai.

Pralaimėjusiųjų atstovas E.Sliežauskas teigė, kad Aukso+ lygoje ''ESS" komandai tai buvo pirmosios varžybos po švenčių, be to, nebuvo pagrindinio centro. Be jo komanda tris kėlinius laikėsi, tačiau rungtynių pabaigoje pritrūko jėgų. Teisėjų darbą stratego pareigas ėjęs žaidėjas įvertino devynetais.
Pirmoji "KK Snaiperiai & VDU-2" pergalė (2007 lapkričio 27 d., antradienis, 21:15 val.)Po ilgos kovos "BMS Megapolis" nugalėjo KK "Snaiperiai - VDU-2" komandą (2008 kovo 16 d., sekmadienis, 21:31 val.)"Pravieniškių Fortūna" nepasigailėjo "KK Snaiperiai & VDU-2" komandos (2008 kovo 03 d., pirmadienis, 21:22 val.)Permainingose rungtynėse pergalę iškovojo "Lietuvos Dujos" (2007 lapkričio 18 d., sekmadienis, 19:47 val.)"Lietuvos Dujos" nesunkiai susitvarkė su "KK Snaiperiai & VDU-2" (2008 vasario 17 d., sekmadienis, 19:01 val.)Po atkaklios kovos pergalę šventė "Pravieniškių Fortūna" komanda, nugalėjusi KK "Snaiperiai & VDU-2" (2007 gruodžio 11 d., antradienis, 21:45 val.)"KK Snaiperiai & VDU-2" komandai nepavyko sustabdyti "BMS" puolimo mašinos (2007 gruodžio 21 d., penktadienis, 20:00 val.)"KK Snaiperiai & VDU2" nepaliko jokių šansų (2008 vasario 05 d., antradienis, 23:25 val.)"KK Snaiperiai - VDU-2" nesunkiai nugalėjo "Kauno KM-89" (2008 kovo 06 d., ketvirtadienis, 19:27 val.)"KK Snaiperiai & VDU-2" nesulaukė pasipriešinimo iš "ESS" (2008 kovo 07 d., penktadienis, 19:41 val.)