KK SNAIPERIAI & VDU-2 vs BANGOS ENERGETIKA & DIREMTA (96:55)"AUKSO+" LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 vasario 05 d., Antradienis, 19:30 val. @ VDU sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas LT-51230

"KK Snaiperiai & VDU2" nepaliko jokių šansų

Su kamuoliu nugalėtojų aukštaūgis Aismantas Zasas
2008 vasario 05 d., Antradienis, 23:25 val., peržiūros: 6194

Vasario 5 diena, antradienį, VDU sporto centre, akis į akį stojo dvi ekipos, kurių namų arena yra būtent VDU sporto centras. Tai „KK Snaiperiai & VDU2” ir “Bangos energetika & Diremta”. Ypatingai atkaklios kovos neišvydome: “KK Snaiperiai & VDU2” nuolat buvo priekyje, nors varžovai pirmą pusę rungtynių lipo ant kulnų studentams, tačiau antra rungtynių pusė buvo lemiama. Joje visiškai viską aikštėje kontroliavo “KK Snaiperiai & VDU2”, kurie ir iškovojo triuškinančią pergalę rezultatu 96:55. Tai buvo trečioji jaunųjų snaiperių pergalė “Aukso+” lygoje per devynerius žaistus susitikimus. Jų šiandieniniai oponentai, “Bangos energetika & Diremta”, patyrė ketvirtąją nesėkmę ir turi keturias pergales.

Sėkmingiau startavo “KK Snaiperiai & VDU2”, bet ir priešininkams sekėsi neblogai atsakyti tuo pačiu. Deja, kėlinio viduryje “Bangos energetika & Diremta” papuolė į krizę: jiems kurį laiką nepavyko pelnyti taškų, o varžovai jų pelnė net 12 ir laimėjo ketvirtį rezultatu 23:15.

Antrajį kėlinį geriau pradėjo “Bangos energetika & Diremta”, sumažindami deficitą iki 2 taškų ir priversdami prašyti minutinės pertraukėlės priešininkų trenerį. Tačiau ši pertraukėlė padėjo ir vėl gi sėkmingesnę atkarpą sužaidę “KK Snaiperiai & VDU2” susigrąžino sau turėtą pranašumą ir ketvirtis baigėsi tokiu pačiu skirtumu, kokiu ir prasidėjo – 40:32.

Trečiajame kėlinyje “Bangos energetika & Diremta” atrodė visiškai bejėgiai prieš savo jaunuosius varžovus, kurie aikštėje darė ką norėjo, laimėdami tris kėlinius rezultatu 70:40 ir padėdami svarbų tašką šiame susitikime.

Paskutinis kėlinys buvo tik formalumas, nors ir šiame kėlinyje “KK Snaiperiai & VDU2” visiškai kontroliavo rungtynes, vis didindami skirtumą. Galutinis rungtynių rezultatas 96:55.

Arūnas Juknevičius, nugalėtojų treneris, po rungtynių sakė, jog pergalę lėmė geras taiklumas iš įvairių pozicijų ir priešininkų prastas pataikymas.

Nesulaikomas nugalėtojų komandoje buvo V.Lukošius, kuris įmetė 30 taškų ir išprovokavo 6 priešininkų pražangas, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Jam puikiai talkino T.Daujotas, pelnęs 18 taškų ir R.Ringys, įmetęs 16 taškų. A. Zaso indėlis į pergalę – 11 taškų ir 9 atkovoti kamuoliai.

“Bangos energetikos & Diremtos” gretose išsiskyrė 17 taškų pelnęs D.Naudžiūnas, 13 pridėjo D.Koblinec.

Rungtynių arbitrų darbą “KK Snaiperiai & VDU2” įvertino 9 balais, o tuo tarpu “Bangos energetika & Diremta” skyrė 7 balus, pridurdami, jog buvo klaidelių, tačiau jos didelės įtakos rungtynių rezultatui neturėjo.

"KK Snaiperiai & VDU2" neatsilaikė prieš "Forto sieną" (2008 balandžio 01 d., antradienis, 21:12 val.)"KK Snaiperiai & VDU-2" nesulaukė pasipriešinimo iš "ESS" (2008 kovo 07 d., penktadienis, 19:41 val.)"KK Snaiperiai - VDU-2" nesunkiai nugalėjo "Kauno KM-89" (2008 kovo 06 d., ketvirtadienis, 19:27 val.)Pirmoji "KK Snaiperiai & VDU-2" pergalė (2007 lapkričio 27 d., antradienis, 21:15 val.)"KK Snaiperiai & VDU-2" komandai nepavyko sustabdyti "BMS" puolimo mašinos (2007 gruodžio 21 d., penktadienis, 20:00 val.)"Pravieniškių Fortūna" nepasigailėjo "KK Snaiperiai & VDU-2" komandos (2008 kovo 03 d., pirmadienis, 21:22 val.)Po ilgos kovos "BMS Megapolis" nugalėjo KK "Snaiperiai - VDU-2" komandą (2008 kovo 16 d., sekmadienis, 21:31 val.)"Lietuvos Dujos" nesunkiai susitvarkė su "KK Snaiperiai & VDU-2" (2008 vasario 17 d., sekmadienis, 19:01 val.)Ramiose rungtynėse nugalėjo "KK Snaiperiai & VDU-2'' (2008 sausio 08 d., antradienis, 23:08 val.)"Bangos energetika & Diremta" neatsilaikė prieš "Top Sport" (2007 lapkričio 12 d., pirmadienis, 22:30 val.)