KAUNO ENERGIJA vs BEST 4 YOU NN & KMU IT (82:68)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 lapkričio 26 d., Penktadienis, 20:15 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

"Kauno Energija" pasiekė nelengvą pergalę

2010 lapkričio 26 d., Penktadienis, 22:33 val., peržiūros: 6212

Penktadienį (11.26) Kauno energijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Top Sport" pirmenybės, kuriose susikovė "Kauno Energija" (šeimininkai) ir "Best 4 You NN & KMU IT" (svečiai). Pirmasis kėlinukas geriau klostėsi aikštelės šeimininkams, kurie demonstravo puikų žaidimą ir kėlinį laimėjo 11 taškų skirtumu. Antrasis ketvirtis nebuvo toks puikus "Kauno Energijos" ekipai, tačiau velgi jie buvo stipresni ir padidino savo pranašumą dar 2 taškais. Trečiasis kėlinys apsivertė aukštyn kojomis ir svečiai pradėjo mažinti persvarą, o po šio kėlinio skirtumas sumažėjo iki 4 taškų. Paskutiniajame kėlinyje vėl atsigavo šeimininkai ir laimėjo kėlinį 10 taškų skirtumu, taip užbaigdami rungtynes rezultatu (82:68).

Pirmasis ketvirtis prasidėjo kiek sėkmingiau svečiams, kurie laimėjo atkarpą (4:2), tačiau į tai galingai atsakė šeimininkai (10:0) ir išsiveržė į priekį, o kėlinio pabaigoje "Kauno Energija" dar pridėjo kelis taškus prie savosios persvaros ir laimėjo šį kėlinį (22:11).

Antrasis ketvirtis buvo pakankamai įtemptas, bei nelengvas ekipoms, kadangi vyko atkakli kova ir niekaip nepavyko išsiaiškinti kuri ekipa pajėgesnė per šias 10 minučių, vis tik kėlinį laimėjo šeimininkai, bei dar padidino savo persvarą, tačiau tik 2 taškais (42:29).

Trečiasis kėlinukas buvo lyg diena ir naktis lyginant su pirmuoju, šį kartą puikiai žaidė "Best 4 You NN & KMU IT", kurie sėkmingai mažino susikaupusį deficitą ir po šio kėlinio sumažino atsilikimą nuo 13 iki 4 (58:54).

Paskutiniajame kėlinyje kartojosi pirmojo ketvirčio scenarijus, kadangi savo žaidimą varžovams primetė šeimininkai ir po truputį atstatinėjo pastarajame kėlinyje praloštą pranašumą ir tai jiems sekėsi neblogai, nes po šio kėlinio atstatė 14 taškų persvarą, o svarbiausia, kad taip žaisdami šie pelnė pergalę rezultatu (82:68).

"Kauno Energijos" gretose pasižymėjo Tomas Venslauskas pelnęs 28 taškus ir atkovojęs 8 kamuolius, bei Mindaugas Juška pridėjęs 14 taškų ir 6 atkovotus kamuolius.

"Best 4 You NN & KMU IT" komandoje rezultatyviausi buvo Ramūnas Šimanskas įmetęs 18 taškų ir atkovojęs 5 kamuolius, taip pat Evaldas Gelažauskas pelnęs 18 taškų ir atkovojęs 9 kamuolius.

Po rungtynių pralaimėjusiųjų treneris teigė: Pralaimėjome, nors tikėjomės pergalės, apmaudu labai", tuo tarpu laimėjusiųjų komandos vadovas kalbėjo: "Bandėm išlošt, sekėsi, visi žaidėm, padėjo greitas puolimas, lengvi taškai, o gynybai tai turiu priekaištų".

"Kauno Energija" pasiekė nesunkią pergalę (2011 kovo 09 d., trečiadienis, 23:27 val.)"Bangos Energetika - Diremta & STP" pasiekė nesunkią pergalę (2010 spalio 29 d., penktadienis, 22:29 val.)"Kauno energija" iškovojo pirmąją pergalę (2010 lapkričio 14 d., sekmadienis, 21:22 val.)"Kauno Grūdai & SRG" pasiekė triuškinančią pergalę (2010 gruodžio 22 d., trečiadienis, 21:52 val.)"Bangos Energetika - Diremta & STP" įsirašė sau lengvą pergalę (2010 lapkričio 19 d., penktadienis, 23:32 val.)"Kauno Energija" vos nepaleido pergalės iš savo rankų (2010 gruodžio 19 d., sekmadienis, 21:35 val.)"Kauno Energija" namuose nugalėjo "Mikrovisatos" komandą (2010 gruodžio 17 d., penktadienis, 22:38 val.)"Kauno energija" iškovojo pirmą pergalę "Įmonių" lygos antrame ture (2011 kovo 06 d., sekmadienis, 20:31 val.)"Kauno švara" iškovojo antrąją pergalę iš eilės (2010 gruodžio 14 d., antradienis, 22:54 val.)"Kauno Energija" ir antrą kartą įveikė "Olympic casino" (2011 kovo 11 d., penktadienis, 23:46 val.)