KAUNO ENERGIJA vs MIKROVISATA (84:67)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 gruodžio 17 d., Penktadienis, 20:15 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

"Kauno Energija" namuose nugalėjo "Mikrovisatos" komandą

2010 gruodžio 17 d., Penktadienis, 22:38 val., peržiūros: 3456

Penktadienio vakarą Kauno energijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Top Sport" pirmenybės. Šeimininkai "Kauno Energija" priėmė svečius "Mikrovisata" ekipą. Po šių rungtynių aikštelės šeimininkai yra šeštoje C pogrupio vietoje, o "Mikrovisata" ketvirti. Rungtynės buvo permainingos, pirmąjį kėlinį geriau sužaidė "Kauno Energija", tačiau antrojo pradžioje į priekį paspruko svečiai, visgi kėlinukas baigėsi lygiosiomis. Trečiame kėlinyje vėl į priekį spruko šeimininkai, o persvarą dar padidino ketvirtajame kėlinyje ir nugalėjo rezultatu 84:67 (27:19, 12:20, 22:13, 23:15).

Pirmasis kėlinys prasidėjo sėkminga svečių ataka, tačiau šeimininkų ekipa taikliai atakavo iš toli, o dar padidino persvarą vienu baudos metimu. Rezultatas greit išsilygino, bet trečiąją minutę geriau sužaidė šeimininkai pabėgdami į priekį 5 taškais. Visgi keliais tolimais metimais svečiai priartėjo prie varžovų minimaliu skirtumu. Tačiau kėlinuko pabaigoje geriau sužaidė "Kauno Energijos" ekipa, kurie pelnė 8 taškus, o svečiai sugebėjo įmesti tik du. Taigi 8 taškų persvarapirmavo aikštelės šeimininkai rezultatu 27:19.

Netikėtą žaidimą parodė "Mikrovisatos" krepšininkai, kurie daugiau nei tris minutes neleido varžovams pelnyti taškų, o tuo tapu patys puikiai atakavo ir pelnė 14 taškų, ir tik tada nutrūko jų karaliavimas aikštėje. Rezultatas buvo 27:33, kai šeimininkų komandos kapitonas D.Čereška pelnė du taškus su pražanga, kur mesdamas baudos metimą realizavo. Toliau komandų žaidimas kiek išsilygino, ekipos vis dažniau stojo prie baudų metimo linijos, o tai ir pasiteisino šeimininkams, kadangi jie išlygino rezultatą, nors dar galėjo ir padidinti, tačiau paskutinieji metimai buvo netaiklūs. Rezultatas po dviejų kėlinukų buvo lygus 39:39.

Trečiąjį kėlinuką kur kas komandiškiau žaidė aikštelės šeimininkai. Po D.Čereškos perdavimų visus tris tolimus metimus pataikė T.Venslauskas ir jų komanda buvo priekyje 7 taškais, o po svečių tolimo metimo T.Venslauskas atsidėkodamas padavė kamuolį D.Čereškai, kuris metė taikliai tritaškio metimą. Po tokių "Kauno Energijos" taiklių metimų svečiams atsigauti sunku buvo, visi mesti tolimi metimai skriejo pro šalį, tačiau po krepšiu dar pasikovė ir po trijų kėlinukų svečiai pralaiminėjo 9 taškais rezultatui esant 61:52.

Ketvirtasis kėlinys nepaliko intrigos, kadangi aikštelės šeimininkai ne tik išlaikė persvarą, bet ir dar padidino ją. Nuo pat kėlinuko pradžios geriau žaidė "Kauno Energija", jiems puikiai sekėsi greitos atakos, o svečiams vis dažniau nesisekė pataikyti. Įpusėjus kėlinukui komandas skyrė 10 taškų (71:61), tada komandos apsikeitė po 4 taškus ir aikštelės šeimininkai po krepšiu privertė prasižengti varžovus pataikant metimą. Po baudos metimo komandas jau skyrė 15 taškų, o galą dar pabaigė šeimininkai padidindami persvarą iki 17 taškų ir nugalėjo varžovus rezultatu 84:67.

Po rungtynių "Kauno Energijos" komanda kalbėjo:" Pavyko apsiginti, viskas normaliai, neįsivėlėm į jų klampų žaidimą greitą ir viską darė greitos atakos ir lengvi taškai mus išgelbėjo". O "Mikravisatos" komanda komentuoti atsisakė.

"Kauno Energija": Tomas Venslauskas (32), Deivydas Čereška (24), Eugenijus Kaziliūnas (8).

"Mikrovisata": Julius Rajackas (20), Tomas Didonis (16), Paulius Šmitas (13), Martynas Čereška (10).

"Kauno Grūdai & SRG" nepasigailėjo "Mikrovisatos" (2010 lapkričio 24 d., trečiadienis, 22:28 val.)"Helvina" namuose sutriuškino "Mikrovisata" penketą (2010 gruodžio 16 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)"Kauno Energija" vos nepaleido pergalės iš savo rankų (2010 gruodžio 19 d., sekmadienis, 21:35 val.)"Kauno Energija" pasiekė nesunkią pergalę (2011 kovo 09 d., trečiadienis, 23:27 val.)"Kauno Energija" pasiekė nelengvą pergalę (2010 lapkričio 26 d., penktadienis, 22:33 val.)"Kamesta - KK/PDDF" palaužė "Mikrovisatos" pasipriešinimą (2011 kovo 07 d., pirmadienis, 22:50 val.)"Vaidotėnas" lengvai įveikė "Mikrovisatą" (2011 vasario 28 d., pirmadienis, 20:59 val.)"Kauno Švara" prieš "Mikrovisatą" priešinosi tik vieną kėlinį (2010 lapkričio 02 d., antradienis, 23:30 val.)"Kamesta KK/PDDF" lengvai įveikė "Mikrovisatą" (2011 sausio 27 d., ketvirtadienis, 21:51 val.)"Kauno Energija" ir antrą kartą įveikė "Olympic casino" (2011 kovo 11 d., penktadienis, 23:46 val.)