ENERGIJOS SISTEMŲ SERVISAS vs VAIDOTĖNAS (91:83)"ĮMONIŲ+" LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 vasario 10 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

"Energijos Sistemų Servisas" įveikė "Vaidotėną"

Karolis Meiliūnas atliko trigubą dublį, jis pelnė 34 taškus atliko net 11 assistų ir atkovojo 10 kamuolių
2008 vasario 10 d., Sekmadienis, 19:09 val., peržiūros: 6554

Šį vakarą J. Jablonskio vidurinės mokyklos sporto salėje, antrojo turo varžybose susitiko dvi "Įmonių+" lygos "D" pogrupio komandos : "Energijos sistemų servisas" (šeimininkai) ir "Vaidotėnas" (svečiai). "ESS" iškovojo svarbią pergalę rezultatu 91-83. Po sužaistų trijų kėlinių dar nebuvo aišku kas iškovos pergalę, persvara nukrypdavo tai į vienos, tai į kitos komandos pusę. Bet šeimininkų gretas, paskutiniajame kėlinyje, papildžius dar vienu aukštaūgiu ( pavėlavęs atvyko M.Gailiūnas) "ESS" įgavo pranašumą ir išplėšė gražią pergalę.

Rungtynės prasidėjo "Vaidotėno" aukštaūgių atkovotu kamuoliu ir taikliu tolimu metimu. "Energijos sistemų servisas" atsakė trim sėkmingom atakom iš eilės ir išsiveržė į priekį trimis taškais. Nuo pat dvikovos pradžios komandos žaidė greitą krepšinį. Nevengta metimų iš toli, bet pagrindinė kova vyko arčiau krepšio. Besibaigiant kėliniui "ESS" turėjo susikrovusi net 9-ių taškų persvarą, bet svečiams sėkmingai užbaigus kėlinį iš jos beliko tik trys. Kėlinys baigėsi rezultatu 24-21.

Antrasis kėlinys buvo dviejų lygių varžovų kova. Komandos į kiekvieną pelnytą tašką sulaukdavo tokio pat rezultatyvaus atsakymo iš varžovų. Taip buvo, iš dalies dėl to, kad krepšininkai nesistengė kibiai gyntis. Visas dėmesys buvo sutelktas į puolimą. Šiame kėlinyje pradėjo ryškėti komandų lyderiai, tai K.Meiliūnas ir K.Tarvydas ("ESS") ir D.Rotmanas ("Vaidotėnas"), jie pelnė didžiają dalį komandos taškų. Pasibaigus pirmajai rungtynių pusei 2-jų taškų persvara : 53-51 pirmavo aikštelės šeimininkai.

Trečiasis kėlinys permainų neatnešė. Lygi ir bekompromisė kova tęsėsi ir toliau. Komandų lyderiai ir toliau dirbo savo darbą, neleisdami saviškiams atsilikti nuo varžovų. Į aikštelę sugryžo R.Pilvinis ("Vaidotėnas"), jis pirmajame kėlinyje kontakto su varžovu metu pasitempė koją ir buvo priverstinai pakeistas. Sugryžęs, 7-uoju numeriu pažymėtais marškinėliais vilkintis krepšininkas – R.Pilvinis, atliko nemažai juodo darbo ir nors ir nerezultatyviai, bet nemažiau naudingai prisidėjo prie komandos žaidimo. Iki rungtynių pabaigos likus vienam ketvirčiui rezultatu 73-69 vis dar pirmavo aikštės šeimininkai.

Rungtynių pabaigoje svečiai pavargo ir tuo pasinaudoję "ESS" krepšininkai susikrovė 13-os taškų persvarą. "Vaidotėnas" komandos penketas dar bandė sugražinti intrigą rungtynėms pataikydami tris tolimus metimus iš eilės, bet laiko buvo per maža kažką pakeisti ir svarbią dvikovą, dėl turnyrinėje lentelėje užimamos vietos, iškovojo "Energijos sistemų servisas" – 91-83.

Po rungtynių E.Sliežauskas ("ESS" kapitonas) džiaugėsi iškovota reikšminga pergale ir kaip laimėjimo priežastį įvardino sėkmingą M. Gailiūno įsijungimą į žaidimą, nors ir atvyko tik į rungtynių pabaigą. Sėkmingai sužaistas 4-asis kėlinys ir nulėmė dvigovos baigtį. Teisėjams skirta po 9-is balus.

D.Rotmanas ("Vaidotėnas" komandos kapitonas) kritiškai žvelgė į šiandieninį teisėjų darbą (teisėjų darbas įvertintas 5-iais balais), bet pralaimėjimas buvo ne dėl jų kaltės, o dėl to kad buvo itin prastai sužaistas paskutinis kėlinys ir komandoje pritrūko lyderio vaidmenis užimančių krepšininkų.

Rezultatyviausias ir beveik nesustabdomas "ESS" ekipoje šiandien buvo K.Meiliūnas – 34 taškai, 10 atkovotų kamuolių ir 11 rezultatyvių perdavimų, be šio trigubo dublio aikštės šeimininkų lyderis surinko net 45 naudingumo balus. Jam šiose rungtynėse labai padėjo dvigubą dublį surinkęs K.Tarvydas – 31 taškas ir 12 atkovotų kamuolių.

"Vaidotėnas" komandos gretose daugiausiai pasižymėjo D.Rotmanas, jo saskaitoje 39 taškai (8 atk. kam.), jam aktyviai padėjo dvigubą dublį surinkęs V.Kačerauskas – 16 taškų ir 14 atkovotų kamuolių.

"Energijos Sistemų Servisas" iškovojo sudėtingą pergalę (2008 kovo 02 d., sekmadienis, 19:49 val.)"Eltecha" užtikrintai įveikė "Vaidotėną" (2008 vasario 15 d., penktadienis, 21:18 val.)"Energijos sistemų servisui" nepavyko atsirevanšuoti "Eltechai" (2008 kovo 14 d., penktadienis, 21:51 val.)"Energijos sistemų servisas" apvertė "Kauno autobusų" karavaną (2007 gruodžio 23 d., sekmadienis, 18:48 val.)"Energijos Sistemų Servisas" iškovojo svarbią pergalę (2007 gruodžio 18 d., antradienis, 00:14 val.)"Sporto fėja" po įtemptos kovos įveikė "Vaidotėno" ekipą (2008 vasario 12 d., antradienis, 23:14 val.)"Baltijos baldų grupė" įtikinama persvara įveikė "Vaidotėną" (2007 lapkričio 06 d., antradienis, 22:44 val.)"Sporto fėja" įveikė "ESS" (2008 sausio 27 d., sekmadienis, 22:22 val.)Įtikinama "Vaidotėno" pergalė (2008 vasario 11 d., pirmadienis, 22:47 val.)Sunki "Baltijos baldų gupės" pergalė (2008 vasario 01 d., penktadienis, 23:07 val.)