VAIDOTĖNAS vs SPORTO FĖJA (58:63)"ĮMONIŲ+" LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 vasario 12 d., Antradienis, 21:00 val. @ Drobės sporto salė, Drobės g. 62, Kaunas LT-45188

"Sporto fėja" po įtemptos kovos įveikė "Vaidotėno" ekipą

Ąžuolas vėl užvaldė
2008 vasario 12 d., Antradienis, 23:14 val., peržiūros: 6983
Šiandiena "Įmonių+" lygos D pogrupyje įvyko "Sporto fėjos" ir "Vaidotėno" akistata. Šeimininkai parodė prideramą svetingumą ir leido svečiams išsivežti eilinę pergalę. „Sporto fėja“ ir toliau pirmauja pogrupyje su 7 pergalėmis iš 8 galimų. Netrukus apie varžybas skaitykite plačiau.

Nuo pat pirmojo kėlinuko pradžios „Sporto Fėjos“ vyrai pradėjo įrodinėti, kad pelnytai užima pirmąją vietą savo grupėje. Jie po keletos sėkmingų atakų įgijo 6 taškų pranašumą – 2: 8. Visgi aikštės šeimininkai nesiruošė svečių paleisti toli į priekį, dar labiau “Vaidotėno” krepšininkams padėjo dažni netaiklūs varžovų baudos metimai. Nerezultatyviam pirmajam ketvirčiui artėjant į pabaigą rezultatas rungtynėse vėl tapo lygus - 12:12. Paskutinėmis kėlinuko sekundėmis kiek tikslesni buvo “Sporto Fėjos” vyrai, kurie baigiantis ketvirčiui įgijo trapią 3 taškų persvarą – 14: 17.

Antrasis varžybų vėl prasidėjo sėkmingiau svečių ekipai. Jie pelnė keletą taškų be atsako, tačiau „Vaidotėnas“ visais būdais stengėsi neleisti varžovams atitrūkti didesniu atstumu. Kėliniui įpusėjus komandas teskyrė 1 taškas – 25:26. Minimali persvara “Sporto Fėjos” naudai laikėsi viso kėlinio metu, o ketvirčiui paigiantis svečiai prie turimos persvaros pridėjo dar vieną tašką – 32: 34.

Po didžiosios pertraukos aikštelės šeimininkai surengė spurtą ir kelių minučių atkarpą laimėjo rezultatu 10:2, bei įgijo 6 taškų pranašumą. Atrodė, jog “Vaidotėno” krepšininkai gali atsikratyti autsaiderių etiketės žaisdami prieš grupės lyderius. Tačiau negausiai susirinkusių sirgalių palaikomi, svečiai išlipo iš duobės ir kėlinuką baigė susigrąžindami sau minimalią persvarą – 49: 48.

Paskutinis ketvirtis žadėjo nuožmią ir bekompromisę kovą, nes rungtynėse viskas prasidėjo praktiškai iš naujo. “Sporto Fėjos” vyrai kėlinuko pradžioje kiek padidino atotrūkį nuo varžovų, tačiau pastarieji kovėsi iki pabaigos. Po dviejų sėkmingų iš eilės Darijaus Rotmano ir, visų rungtynių metu galingai žaidusio Valdo Kačerausko, atakų varžybose vėl buvo atstatyta visiška lygybė – 56: 56. Paskutinėmis rungtynių minutėmis komandos pradėjo itin daug klysti, tačiau atrodo, kad toks chaosas aikštelėje buvo palankesnis svečiams. Pasinaudoja keletu varžovų klaidų jie įgijo trapią, tačiau pakankamą persvarą ir laimėjo varžybas rezultatu – 58:63. Šios pergalės svarbą komandai puikiai iliustravo didelės emocijos ir šypsenos dviejų “Sporto Fėjos” sirgalių veiduose.

Po varžybų kalbintas „Vaidotėno“ komandos treneris Darijus Rotmanas pažymėjo, kad nesėkmės priežastimi tapo per didelis skubėjimas ir dažnos klaidos, ypač lemiamu varžybų momentu. Treneris taip pat išskyrė ir komandos lyderį Valdą Kačerauską, kuris anot trenerio yra stabiliausias komandos žaidėjas šiame sezone. Darijus Rotmanas teisėjo T. Keršio darbą įvertino 7 balais, o G. Krugelevičiaus 4.

Sporto Fėjos“ komandos treneris neslėpė nusivylimo varžybų eiga. Nors ir buvo iškovota sunki pergalė, anot trenerio ji turėjo būti pasiekta daug lengviau ir ne tokiu taškų skirtumu. Treneris abiejų teisėjų darbą įvertino vidutiniškai, skirdamas jiems po 5 balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Tadas Vasiliauskas surinkęs 13 taškų. Jam puikiai talkino Donatas Petrauskas įmetęs 10 taškų ir atkovojęs 7 kamuolius.

“Vaidotėno” komandoje nesustabdomas buvo Valdas Kačerauskas pelnęs 16 taškų ir po krepšiais sugriebęs 13 kamuolių. Komandos kapitono Darijaus Rotmano sąskaitoje 14 taškų ir 9 atkovoti kamuoliai.

"Sporto fėja" įveikė "ESS" (2008 sausio 27 d., sekmadienis, 22:22 val.)"Eltecha" užtikrintai įveikė "Vaidotėną" (2008 vasario 15 d., penktadienis, 21:18 val.)"Energijos Sistemų Servisas" įveikė "Vaidotėną" (2008 vasario 10 d., sekmadienis, 19:09 val.)Atsipalaidavusi "Sporto Fėja" vos neprisižaidė (2008 vasario 19 d., antradienis, 00:06 val.)Po įtemptos kovos pergalę šventė "Kauno autobusai" (2008 sausio 14 d., pirmadienis, 22:56 val.)"Baltijos baldų grupė" įtikinama persvara įveikė "Vaidotėną" (2007 lapkričio 06 d., antradienis, 22:44 val.)Įtikinama "Vaidotėno" pergalė (2008 vasario 11 d., pirmadienis, 22:47 val.)"Sporto fėja" sutriuškino "Kauno energiją" (2007 lapkričio 14 d., trečiadienis, 22:12 val.)"Sporto fėja" nugalėjo "Projektų gamą" (2007 lapkričio 12 d., pirmadienis, 22:29 val.)Po atakaklios kovos, pergalę šventė geriau žaidusi "Lytagra" (2007 lapkričio 29 d., ketvirtadienis, 00:32 val.)