Omega vs Detas ‒ Hoptrans & BRGroup (64:58)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 08 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Po atkaklios kovos „Omega“ įveikė „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ ekipą

2016 vasario 08 d., Pirmadienis, 22:44 val., peržiūros: 932

Pirmadienio vakarą A.Sabonio krepšinio centre įvyko Įmonių lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėmė „Omega“ (šeimininkai) ir „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ ( svečiai). Pirmajame komandų susitikime pergalę šventė „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ ekipa ( +16). Šiandie rungtynėse „Omega“ sugebėjo įveikti varžovus ir atsirevanšavo varžovams, rezultatu – 64:58.

Rungtynės prasidėjo labai nerezultatyviai ir nė vienai ekipai nepavyko įrodyti didesnio pranašumo ( 5:6). Pirmieji spurtą surengė „Omegos“ žaidėjai ( 10:6), tačiau „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ sugebėjo sušvelninti skirtumą. Povilas Liesis realizavo baudos metimus ir atstatė sao ekipai turėtą pranašumą – 12:8.

Antram ketvirčiui prasidėjus abi komandos susitvarkė su puolimu ir pradėjo rinkti taškus, tačiau aukštesnę pavarą įjungę šeimininkai padidino savo pranašumą ( 22:14). „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ ekipai pavyko ataka po atakos prisivyti varžovus, bet du tolimi J.Keršio tritaškiai metimai greitai atstatė pranašumą. Per likusį laiką „Omega“ išsaugojo pranašumą – 39:32.

Trečiam kėlinukui prasidėjus abi komandos apsikeisdavo sėkmingomis atakomis ir šeimininkai išlaikė pranašumą. „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ sugebėjo susitvarkyti su savo gynyba, kur ataka po atakos ėmė mažinti skirtumą ( 47:46), bet „Omega“ neužleido lyderio vaidmens ir išlaikė minimalų pranašumą prieš lemiamą kėlinuką – 52:50.

Ketvirtą ketvirtį „Omega“ pradėjo „sausa“ atkarpa 7:0 ( 59:50). Po minutės pertraukėlės „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ ekipai pavyko atsitiesti ir sunkiomis pastangomis sušvelnino skirtumą iki trijų taškų ( 61:58). „Omega“ neišleido iniciatyvos iš savų rankų ir iškovojo svabią pergalę, rezultatu – 64:58.

Omega: Juozas Keršys – 17 tšk. (5 išpr. praž.), Donatas Šliogeris – 17 tšk., Mantas Zubavičius – 12 tšk. (11 atk. kam., 6 rezult. perd.)

Detas ‒ Hoptrans & BRGroup: Ramūnas Buinevičius – 21 tšk. (12 atk. kam.), Rytis Kybartas – 12 tšk., Virginijus Dailidė – 12 tšk. (5 išpr. praž.)

„Omega“ tik po atkaklios kovos nusileido „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ ekipai. (2016 kovo 07 d., pirmadienis, 22:53 val.)Pirmajame kėlinyje atitrūkę „ASS & Endress H“ nugalėjo „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ ekipą (2016 vasario 15 d., pirmadienis, 22:13 val.)Puiki antroji rungtynių dalis lėmė „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ pergalę (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 22:59 val.)Atkakliai besipriešinusi „Elmova“ turėjo pripažinti „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ komandos pranašumą (2016 sausio 18 d., pirmadienis, 22:00 val.)Atkakliai besipriešinusi „Enerstena“ turėjo pripažinti „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ komandos pranašumą (2016 sausio 19 d., antradienis, 22:08 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „RVG Baldai“ nugalėjo „Detas ‒ Hopstrans&BRGroup“ ir pateko į finalą (2016 kovo 21 d., pirmadienis, 23:27 val.)„Rapala“ iškovojo 5 pergalę iš eilės nugalėdami „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 00:07 val.)„RVG Baldai“ lengvai įveikė nepilnos sudėties „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ ir išlygino pusfinalio serijos rezultatą (2016 kovo 18 d., penktadienis, 21:48 val.)„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ tapo antrąja pusfinalio dalyve (2016 kovo 10 d., ketvirtadienis, 01:06 val.) Pratęsime keturiese likę „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ krepšininkai skėlė skaudų antausį „Vilmistai“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 22:26 val.)