Detas ‒ Hoptrans & BRGroup vs Baubilas & Verslo pasaulis (60:101)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Mažosios taurės Mažasis finalas
2016 balandžio 02 d., Šeštadienis, 16:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Nuo pat rungtynių pradžios dominavęs „Baubilas & Verslo pasaulis“ lengva ranka nuskynė bronzą

2016 balandžio 02 d., Šeštadienis, 18:26 val., peržiūros: 1252

Šeštadienį, kovo 2 dieną, A. Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Rind“ pirmenybių, Mažosios taurės mažojo finalo rungtynės, tarp šeimininkų statusą turėjusių „Detas – Hoptrans & BRGroup“ ir svečių „Baubilo & Verslo pasaulio“ ekipų. Jau nuo pat susitikimo pradžios akivaizdžiai geriau žaidę svečiai įgijo dvidešimties taškų pranašumą. Kiek vėliau žaidimas išsilygino ir komandos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau po ilgosios pertraukos tolimais metimais varžovus užbombardavę svečiai lengva ranka nuskynė bronzos medalius. 60:101 (9:29, 12:11, 19:37, 20:24).

Rungtynių pradžioje siautėjęs R.Švagždys vieną po kito rinko taškus, ko pasekoje svečių krepšininkai ėmė tolti. Įpusėjus pirmam kėlinukui uraganinį puolimą demonstravęs „Baubilas & Verslo pasaulis“ surengė spurtą net 0:23, ko pasekoje skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki dvidešimties taškų. Kiek vėliau „Detas – Hoptrans & BRGroup“ dar kiek sušvelnino atsilikimą, tačiau ketvirtį geriau užbaigę svečiai išsaugojo dvidešimties taškų persvarą. 9:29.

Antrojo kėlinuko pradžioje aikštės šeimininkai parodė šiokius tokius atsigavimo ženklus ir kiek sušvelnino atsilikimą, tačiau didžiosios dalies baudų metimų realizuoti nesugebėję „Detas – Hoptrans & BRGroup“ ekipos krepšininkai praleido galimybė dar labiau priartėti prie varžovų, ko pasekoje, kėlinuko pabaigoje šešis taškus iš eilės surinkęs M. Laukaitis ir vėl atitolino „Baubilą & Verslo pasaulį“ nuo varžovų. 21:40.

Po ilgosios pertraukos kiek geriau startavę aikštės šeimininkai nežymiai sumažino atsilikimą, tačiau čia pat tolimais metimais priešininkų krepšį bombarduoti pradėjęs „Baubilas & Verslo pasaulis“ surengė net kelis spurtus, kurių dėka skirtumas tarp komandų staiga šoktelėjo net iki 28 taškų. Kiek vėliau kelis taškus iš eilės surinkęs „Detas – Hoptrans & BRGroup“ nežymiai sušvelnino atsilikimą, tačiau kėlinuką dviem tolimais metimais užbaigęs R. Musteikis padidino skirtumą tarp komandų iki 33-ijų taškų. 40:77.

Paskutinė rungtynių dalis kai seniai buvo tapusi tik formalumu, tačiau nusileisti nesiruošę aikštės šeimininkai sužaidė kelis sėkmingus epizodus ir šiek tiek sušvelnino atsilikimą. Nepaisant to, visiškai atsipalaidavę žaidę „Baubilo & Verslo pasaulio“ krepšininkai rungtynes pabaigė surengdami dar vieną spurtą ir taip lengva koja užlipdami ant trečiosios vietos laiptelio. 60:101.

„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“: Povilas Žukaitis – 22 tšk., Virginijus Dailidė – 12 tšk. (11 išpr. praž.), Rytis Kybartas – 10 tšk. (15 atk. kam.)

„Baubilas & Verslo pasaulis“: Ramūnas Švagždys – 28 tšk. (6 rezult. perd.), Martynas Laukaitis – 19 tšk., Rytis Musteikis – 15 tšk., Dmitrij Kvitka – 11 tšk., Klaidas Jankaitis – 10 tšk. (13 atk. kam.)

„Lietuvos geležinkeliai“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Baubilo & Verslo pasaulio“ pranašumą (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 22:45 val.)„Celsis“ paskutiniame kėlinyje palaužė penkiese žaidusius „Baubilas & Verslo pasaulis“ krepšininkus (2016 kovo 22 d., antradienis, 22:24 val.)Kelis kartus paspartinęs žingsnį „Baubilas & Verslo Pasaulis“ patiesė ant mečių „Coca Cola“ ekipą (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 21:51 val.)„Baubilas & Verslo pasaulis“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Legamą“ (2015 lapkričio 28 d., šeštadienis, 19:46 val.)I. Krukonio vedama „Celsio“ ekipa užtikrintai žengė į finalą įveikdama „Baubilas & Verslo pasaulis“ komandą (2016 kovo 29 d., antradienis, 22:32 val.)„Vieningas Kaunas“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Baubilo ir Verslo pasaulio“ ekipa (2015 spalio 30 d., penktadienis, 22:05 val.)Permainingoje kovoje dėl vietos pusfinalyje ‒ „Baubilo & Verslo pasaulio“ pergalė (2016 kovo 16 d., trečiadienis, 23:28 val.)Antroje rungtynių pusėje solidžiau rungtyniavusi „LSMU ‒ Statybų Vizija“ nukovė „Baubilą & Verslo Pasaulį“ (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:53 val.)„Vilmista“ įveikė „Baubilo & Verslo pasaulio“ penketuką ir išlygino serijos rezultatą (2016 kovo 13 d., sekmadienis, 17:47 val.)„Baubilo & Verslo Pasaulio“ penketukas neatsilaikė prieš „LSMU ‒ Statybų Viziją“ (2016 vasario 16 d., antradienis, 22:29 val.)