ŽALVARIS vs KAUNO AUTOBUSAI (81:77)Auksas+ » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 sausio 23 d., Antradienis, 18:30 val. @ KTU chemijos fakulteto sporto salė, Radvilėnų pl. 19, Kaunas LT-50254

„Žalvaris“ įveikė traumų išretintus „Kauno autobusus“

Kovą dėl atšokusio kamuolio laimėjo "žalvariukas"
2007 sausio 23 d., Antradienis, 20:30 val., peržiūros: 2984

Netikėtą pergalę KKL „Aukso+“ lygoje iškovojo „Žalvario“ krepšininkai, namų aikštelėje įveikę trečią pralaimėjimą patyrusius „Kauno autobusų“ krepšininkus 81:77 (26:26, 25:21, 13:12, 17:18).

Atkakliose rungtynėse didžiąją laiko dalį pirmavo aikštelės šeimininkai – „Žalvario“ krepšininkai. Pastarieji kelių taškų iniciatyvą įgijo jau pirmojoje susitikimo atkarpoje ir ją išlaiko praktiškai 3 kėlinius.

Visgi antrąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo „Kauno autobusai“, kurie pelnė 9 „sausus“ taškus ir įgijo persvarą (35:26). Tačiau įgyta persvara „Kauno autobusai“ ilgai džiaugtis negalėjo – ketvirčio viduryje Mindaugas Mackevičius („Žalvaris“) pataikė tris tolimus metimus paeiliui ir sugrąžino persvarą savo komandos pusėn.

Per trečią susitikimo atkarpą „Kauno autobusai“ prametė 10 tolimų metimų iš tiek pat bandymų ir per kėlinį pelnė vos 12 taškų. Visgi „Kauno autobusų“ deficitas per šį ketvirtį išaugo vos vienu tašku – „Žalvariui“ trečias kėlinys rezultatyvus taip pat nebuvo.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Žalvaris“ prametė 5 tolimus metimus, tuo tarpu „Kauno autobusai“ pasinaudoję netaikliais varžovų metimais greitai surezdavo ataką prie varžovo krepšio ir pelnydavo lengvus taškus. Iki kėlinio pabaigos likus žaisti 4 minutes jau „Kauno autobusai“ buvo priekyje – 72:70.

Tačiau tuomet krepšys vėl atsirišo „Žalvario“ snaiperiams - Manas Sapiega ir Gintaras Sabas pataikė po tritaškį metimą ir persvara grįžo į aikštelės šeimininkų pusę (78:72).

Paskutiniąją kėlinio minutę „Žalvario“ pranašumas siekė 3 taškus ir pastarieji kontroliavo kamuolį. „Kauno autobusai“ varžovus sustabdė pražangomis, o prie baudų metimo linijos stojusio Gintaro Sabo ranka nesudrebėjo ir jis realizavo vieną baudos metimą iš dviejų ir padidino savo ekipos pranašumą iki 4 taškų, „Kauno autobusų“ atakai palikdamas vos 10 sekundžių.

Per likusį laiką „Kauno autobusai“ tikslios atakos suregzti nebespėjo ir „Žalvaris“ šventė pergalę.

„Kauno autobusai“ labai netaikliai metė tritaškius metimus – iš 30 bandymų tikslą pasiekė vos 5. Tuo tarpu „Žalvaris“ iš toli atakavo kur kas sėkmingiau – jie pataikė 13 tolimų metimų iš 28 bandymų.

Po rungtynių kalbintas „Kauno autobusų“ treneris Audrius Juodelis tikino, kad jo vadovaujama ekipa pralaimėjo ne dėl žaidėjų stokos.

„Rungtynės buvo tikrai gražios, „Žalvaris“ daro didžiulę pažangą, – komplimentų varžovams negailėjo „Kauno autobusų“ strategas. – Nors ir nebuvo kelių žaidėjų, pralaimėjimo esmė ne tame. Galime žaisti ir su ta sudėtimi, kurią turime. Tiesiog priešininkai žaidė labai gerai“.

Tuo tarpu „Žalvariui“ vadovavęs Vitoldas Masalskis kalbus nebuvo: „Abi komandos žaidė nepilnomis sudėtimis. Mūsų nepilna sudėtis pasirodė stipresnė už priešininkų“, – samprotavo strategas.

Rungtynėms teisėjavę arbitrai susilaukė palankaus vertinimo iš abejų komandų. „Kauno autobusai“ G.Rupšiui skyrė 9 balus, E.Bukinui – 8. Tuo tarpu „V.Masalskis arbitrų darbą vertino „gerai“.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Matas Sapiega, pelnęs 20 taškų. Gintaras Sabas prie pergalės pridėjo 18, Rokas Seikauskas 12, Mindaugas Mackevičius 11 taškų.

„Kauno autobusų“ ekipoje išsiskyrė Edgaras Stanionis, pelnęs 25 taškus. Aurimas Žukauskas įmetė 14.

Po dramatiško finalo pergalę šventė „Kauno autobusai“ (2007 sausio 15 d., pirmadienis, 23:01 val.)Grandų dvikovoje stipresni buvo "Kauno autobusai" (2006 gruodžio 04 d., pirmadienis, 23:20 val.)Klaidos „Žalvariui“ užkirto kelią į pergalę (2006 gruodžio 05 d., antradienis, 21:22 val.)Stipriausia "Aukso+" lygos komanda - "Kauno Autobusai" (2007 gegužės 04 d., penktadienis, 22:52 val.)Antroji "Kauno Autobusų" pergalė (2006 lapkričio 13 d., pirmadienis, 22:47 val.)„KK Snaiperiai“ savo pavadinimo nepateisino (2006 gruodžio 12 d., antradienis, 20:34 val.)Milžinų kovoje prireikė pratęsimo (2007 vasario 19 d., pirmadienis, 23:36 val.)"KK Snaiperiams" nepavyko pateikti staigmenos (2007 sausio 08 d., pirmadienis, 22:54 val.)Tris kėlinius priešinęsis "Žalvaris" suklupo ketvirtąjame (2006 gruodžio 27 d., trečiadienis, 22:49 val.)"Kauno Autobusai" permainingoje kovoje įveikė "Energijos Sistemų Servisą" (2006 gruodžio 18 d., pirmadienis, 22:53 val.)