KAUNO AUTOBUSAI vs KK SNAIPERIAI (76:86)Auksas+ » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 sausio 08 d., Pirmadienis, 21:10 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

"KK Snaiperiams" nepavyko pateikti staigmenos

"Špoko" buvo pilna kiekviename aikštelės metre
2007 sausio 08 d., Pirmadienis, 22:54 val., peržiūros: 3241
Šį pirmadienio vakarą "Aukso+" lygoje "Kauno Autobusai" savoje aikštėje priėmė "KK Snaiperius". Snaiperiai puikiai sužaidę pirmąjį ketvirtį turėjo dešimties taškų persvarą, tačiau jos išlaikyti nesugebėjo. Aikštės šeimininkai žaisdami labiau komandinį krepšinį šventė pergalę rezultatu 86:76.

Dvikovos pradžioje abi komandos sunkiai rinko taškus. Praėjus porai pirmojo kertvirčio minučių svečiai įsižaidė ir spurtavę 9:0 išsiveržė į priekį. "KK Snaiperių" gretose nesulaikomas buvo Tadas Gaurilčikas vien per pirmąjį ketvirtį atlikęs net 5 rezultatyvius perdavimus ir pelnęs 9 taškus. "Kauno Autobusai" buksavo ir skirtumui išaugus iki 11-os taškų paprašė minutės pertraukėlės, po kurios šeimininkų žaidimas akivaizdžiai pagerėjo ir pelnę devynis taškus be atsako vežėjai sumažino savo atilikimą iki dviejų taškų. Tačiau kėlinio galas vėl priklausė snaiperiams, kurie astatė turėtą persvarą ir po pirmųjų dešimties minučių turėjo dešimties taškų pranašumą – 14:24.

Antrajame ketvirtyje aikštėje vyravo greitas žaidimas, žaidėjai daug mieliau puolė nei gynės. "Kauno Autobusai" puolime nesutikdami didesnių kliūčių pamažu tirpdė skirtumą ir iki antrojo kėlinio pabaigos likus trims minutėms pirmą kartą šiose rungtynėse išsiveržė į priekį. Pirmoji susitikimo pusė baigėsi rezultatu 46:43.

Trečiąjį kėlinuką geriau pradėjo aikštės šeimininkai pataikę visus pirmuosius šešis metimus iš žaidimo ir spurtavę 13:4. "KK Snaiperiai" priešininkų gynybą, pagrinde, stengėsi įveikti individualiais veiksmais, tačiau tai padaryti buvo labai sunku ir dažni metimai iš nepatogių padėčių retai pasiekdavo tikslą. Skirtumas vis augo ir prieš paskutinįjį ketvirtį "Kauno Autobusai" turėjo 11-os taškų persvarą – 69:58.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje svečiams pavyko sumažinti savo taškų deficitą iki septynių, bet snaiperiams niekaip nesisekė stabdyti galingojo Tomo Čerkunovo prie komandos prisijungusio tik trečiajame ketvirtyje ir vien per paskutinįjį kėlinuką pelniusio 10 iš 17 savo ekipos taškų. "KK Snaiperių" žaidėjai kėlinio viduryje vėl pradėjo žaisti pavieniui ir teigiamo rezultato tai nedavė. "Kauno Autobusai" išlaikė susikrautą pranašumą bei šventė pergalę rezultatu 86:76.

Po dvikovos pakalbintas nugalėtojų treneris Audrius Juodelis teigė, kad pirmasis ketvirtis buvo sunkesnis, bet vėliau komanda įsibegėjo. "Tai nebuvo gražiausios mūsų rungtynės, o ir varžovai sustiprėjo. Tikėjomės pergalės, bet manėm, kad ją pasieksim lengviau" kalbėjo treneris.

"Kauno Autobusų" gretose rezultatyviausias buvo Eitvydas Juškevičius pelnęs 18 taškų ir atkovojęs 9 kamuolius. 16 taškų įmetė Arminas Šaulys, po 15 Darius Lugauskas (9 atkovoti kamuoliai) ir Tomas Čerkunovas. Tomas Gecevičius atliko dvigubą dublį – 14 taškų bei 12 atkovotų kamuolių.

"KK Snaiperių" ekipoje naudingiausias buvo Tadas Gaurilčikas pelnęs 15 taškų, atkovojęs 9 kamuolius ir tiek pat kartų jį asistavęs komandos draugams, bei surinkęs 20 naudingumo balų. 14 taškų įmetė Rokas Šeškevičius, 13 – Paulius Motiejūnas. Dvigubą dublį sugebėjo atlikti Aismantas Zasas – 10 taškų ir tiek pat atkovotų kamuolių.
"KK Snaiperiai" penkiese sugebėjo palaužti "Žalvarį" (2007 vasario 20 d., antradienis, 21:33 val.)"KK Snaiperiai" neatsilaikė prieš "Forto sieną" (2007 kovo 18 d., sekmadienis, 21:48 val.)Pirmoji "KK Snaiperių" pergalė (2006 gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 21:27 val.)"Forto siena" "KK Snaiperiams" gimtadienio proga padovanojo sutriuškinimą (2007 kovo 01 d., ketvirtadienis, 22:19 val.)„KK Snaiperiai“ savo pavadinimo nepateisino (2006 gruodžio 12 d., antradienis, 20:34 val.)Eilinė "BMS & Policijos" ekipos pergalė tik po pratęsimo (2006 lapkričio 20 d., pirmadienis, 22:50 val.)"Kaunų Autobusų" pirmasis blynas iškepė puikiai (2006 spalio 30 d., pirmadienis, 23:10 val.)"Kauno autobusai" atsirevanšavo "BMS & Policijai" (2007 kovo 02 d., penktadienis, 22:43 val.)"Forto siena" jau pusfinalyje! (2007 kovo 26 d., pirmadienis, 00:25 val.)"Kauno Autobusai" nugalėjo "ESS" tik po pratęsimo (2007 kovo 19 d., pirmadienis, 23:03 val.)