Medvėgalis vs Moderno.lt (52:63)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gegužės 08 d., Antradienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Moderno.lt“ susitvarkė su „Medvėgalio” pasipriešinimu

2018 gegužės 08 d., Antradienis, 22:00 val., peržiūros: 837

Antradienį, gegužės 8 dieną, A. Sabonio krepšinio centre įvyko „Laikonosios sostinės“ Mažosios taurės 2018 rungtynės tarp C pogrupio komandų – nominalių aikštelės šeimininkų „Medvėgalio” bei svečių „Moderno.lt“. Abiems ekipoms tai buvo startinės rungtynės.

Rungtynių pradžioje „Moderno.lt“ įsiveržė į priekį ir po K. Dimitrijevo dvitaškio su baudos metimu pirmavo 7:15. Visgi, D.Jurkevičius dviem tritaškiais metimais labai greitai išlygino rezultatą15:15. Kėlinukas pasibaigė šešiais A. Silvestravičiaus taškais iš po krepšio, po kurių „Moderno.lt“ buvo priekyje 17:23.

Antrasis kėlinukas visiškai priklausė svečių krepšininkams. Per beveik aštuonias minutes „Medvėgalis” nesugebėjo pelnyti nei taško, svečiai tuo pasinaudoję laimėjo atkarpą 0:15 ir įpusėjus susitikimui jau buvo susikrovę solidų pranašumą – 21:45.

Trečiajame ketvirtyje D.Baltušis pataikė du tritaškius ir „Moderno.lt“ dar labiau padidino savo persvarą – 22:53. Tačiau kėlinuko pabaigoje „Medvėgalis“ spurtavo 9:0 ir šiek tiek priartėjo – 31:53.

Ketvirtajame kėlinuke jautėsi visiškas svečių atsipalaidavimas, o tuo pasinaudoję šeimininkai sugebėjo per pusę aptirpdyti savo turėtą po trijų ketvirčių deficitą. Galutinis susitikimo rezultatas 52:63 (17:21, 4:24, 10:8, 21:10).

„Skaitmeninę akį“ lengvai įveikęs „Medvėgalis“ pateko į pusfinalį (2018 gegužės 21 d., pirmadienis, 22:25 val.)„Moderno.lt“ tęsia „Laikinosios sostinės“ Mažąją taurę be pralaimėjimų, šį kart įveikdami „SD Rangą“ (72:59) (2018 gegužės 14 d., pirmadienis, 22:39 val.)„Medvėgalis“ lengvai įveikė „1944“ komandą (2018 gegužės 10 d., ketvirtadienis, 22:47 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės bronzos medalius iškovojo „ICE“ ekipa (2018 gegužės 29 d., antradienis, 20:26 val.)„Medvėgalis“ užtikrintai įveikė „SD Ranga“ ekipą (2018 gegužės 13 d., sekmadienis, 15:38 val.)„Kauno TPMC“ žengė į finalą (2018 gegužės 24 d., ketvirtadienis, 23:18 val.)„Sporto manija“ po atkaklios kovos įveikė „Moderno.lt“ (2018 gegužės 17 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)