Moderno.lt vs SD Ranga (72:59)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gegužės 14 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Moderno.lt“ tęsia „Laikinosios sostinės“ Mažąją taurę be pralaimėjimų, šį kart įveikdami „SD Rangą“ (72:59)

2018 gegužės 14 d., Pirmadienis, 22:39 val., peržiūros: 673

Gegužės 14d., Pirmadienį, Kauno Kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2018, Reguliariosios, C pogrupio rungtynės tarp: „Moderno.lt“ ir „SD Ranga“.

Rungtynes užtikrintai pradėjo „Moderno.lt“ krepšininkai per pirmąsias 5 rungtynių minutes susikrovę 8 taškų pranašumą jį kėlinio pabaigoje sugebėjo padidinti iki 12, tačiau „SD Ranga“ ekipai baigiantis pirmąjam kėliniui atsilikimą pavyko šiek tiek sušvelninti – 27:18. Antrojo kėlinio pradžioje „Moderno.lt“ vėl susigrąžino 12 taškų pranašumą, tačiau neilgam, antroje kėlinio dalyje „Moderno.lt“ nepavyko pelnyti nė taško, o tuo pasinaudoję varžovai atsilikimą sumažino iki 2 taškų – 39:37.

Prasidėjus antrąjai rungtynių pusei „SD Ranga“ įsiveržė į priekį, tačiau minimaliu 1 taško skirtumu, kurį tuoj pat panaikino varžovai. Nors visą trečiąjį kėlinį vyko apylygė kova vis dar pirmavo „Moderno.lt“ ekipa – 53:49. Ketvirtąjį kėlinį 7 taškais be atsako pradėję „Moderno.lt“ susigrąžino sau turėtą dviženklį pranašumą ir jį išlaikė iki pat rungtynių pabaigos – 72:59.

„Moderno.lt“ Komandos treneris Darius Špakauskas:

Sekėsi tas, kad pasipildėm vienu jaunu žaidėju, po traumos sveiksta, jaunas Pociukas, ant greito pabėgo, lengvus taškus sumetėm ir laimėjom.

„Medvėgalis“ užtikrintai įveikė „SD Ranga“ ekipą (2018 gegužės 13 d., sekmadienis, 15:38 val.)„Moderno.lt“ susitvarkė su „Medvėgalio” pasipriešinimu (2018 gegužės 08 d., antradienis, 22:00 val.)„Kauno TPMC“ be vargo žengė į pusfinalį (2018 gegužės 22 d., antradienis, 20:30 val.)„SD Ranga“ lengvai įveikė „1944“ komandą (2018 gegužės 08 d., antradienis, 21:49 val.)„Sporto manija“ po atkaklios kovos įveikė „Moderno.lt“ (2018 gegužės 17 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)