ENERGIJOS SISTEMŲ SERVISAS vs AGAVA (72:63)KĮKL » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 gruodžio 05 d., Antradienis, 18:30 val. @ VRM sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas LT-44330

"Energijos sistemų servisas" iškovojo penktąją pergalę

Aikštėje vyko atkakli kova, su kamuoliu Karolis Meiliūnas (ESS)
2006 gruodžio 05 d., Antradienis, 20:36 val., peržiūros: 3583
Šiandien (12.05) "Įmonių" lygoje, C pogrupyje "Agava", rezultatu 73:63 turėjo pripažinti aikštės šeimininkų pranašumą. Lygi kova aikštėje virė iki ketvirtojo kėlinio vidurio, paskutiniąją rungtynių atkarpą svečiai pralaimėjo 13 taškų skirtumu (26:13) ir palaidojo pergalės viltis.

Jau per pirmąją ataką tritaškį metimą pataikė "Agavos" gynėjas D.Jasinskas, nors keturiais taškais atsakė vienas iš šeimininkų ekipos lyderių D.Pugžlys, bet toliau sekė svečių komandos spurtas 0:10 (4:13). Galingai rungtynes pradėję "Energijos sistemų serviso" priešininkai, antroje pirmojo kėlinio dalyje tarsi sustojo ir 5 minučių atkarpą pralaimėjo 13:2 (17:15).

Antrajame kėlinuke rungtynių scenarijus išliko panašus. Komandos buvo vertos viena kitos, į priekį išsiverždavo tai viena, tai kita komanda. Nors kėlinio pabaigoje svečiai buvo pavojingai atitolę (22:31), bet netrukus "Energijos sistemų serviso" ekipa sugebėjo sumažinti skirtumą (28:33).

Komandos grįžusios po didžiosios pertraukos atrodė vangiai, daug klydo. Oponentai ir toliau siekė susikraut didesnę persvarą, nenorėdami visų reikalų palikt paskutiniajam kėliniui. Bet dažnai skuboti metimai skriejo pro šalį. Aikštės šeimininkai šią atkarpą laimėjo 18:17 ir dar labiau priartėjo prie varžovų – 46:50.

Paskutiniojo kėlinio viduryje, labai svarbų tolimą metimą pataikė E.Sliežauskas ir išvedė savo komandą į priekį (62:59). Šį epizodą galima vadinti esminiu lūžiu. "Agavos" krepšininkai skubėjo kuo greičiau susigrąžinti persvarą savo naudai ir vos persivarę kamuolį į varžovų aikštės pusę, bandydavo laimę tritaškiais metimais. Bet visi jie skriejo pro šalį. Tuo tarpu "Energijos sistemų servisas" ramiai didino persvarą ir laimėjo – 72:63.

Pasibaigus rungtynėms pakalbinom nugalėtojų trenerį: "Labai atkakli kova vyko baudos aikštelėje, po krepšiu. Rungtynių pabaigoje varžovai prisirinko daug pražangų, gal tai mus ir išgelbėjo

Nugalėtojų gretose naudingiausiai žaidė K.Meiliūnas, pelnęs 22 taškus (9 atk. kam), M.Gailiūnas – 15 tšk, E.Sliežauskas – 14 (
4/6 – tritaškiai), D.Pugžlys pelnė 13 taškų ir atkovojo net 17 kamuolių.

"Agavos" ekipoje naudingumu išsiskyrė D.Jasinskas – 25 taškai (8 atk. kam., 7 perimti kamuoliai), M.Dimša – 16 tšk. (9 atk.kam.), A.Šalaševičius – 13 tšk. (10 atk. kam.).
"Energijos sistemų servisas" išlygino serijos rezultatą (2007 kovo 18 d., sekmadienis, 21:58 val.)"Energijos Sistemų Servisas" braunasi į atkrintamąsias varžybas (2007 sausio 21 d., sekmadienis, 19:22 val.)"Energijos Sistemų Servisas" pasiekė "Įmonių" lygos pusfinalį (2007 kovo 22 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)"Energijos sistemų servisas" sutrypė "Antakorą" ir pasiekė 2 lygos rekordus! (2007 sausio 28 d., sekmadienis, 23:05 val.)Nervų karą laimėjo "Energijos sistemų servisas" (2006 gruodžio 03 d., sekmadienis, 21:21 val.)„Baltijos Baldų Grupė“ iškovojo lengvą pergalę (2006 lapkričio 03 d., penktadienis, 23:33 val.)„ESS“ iškovojo antrąją pergalę (2006 lapkričio 19 d., sekmadienis, 22:24 val.)"Elektros darbai" ir antrą kartą pralaimėjo ESS ekipai (2007 sausio 05 d., penktadienis, 20:16 val.)"Projektų gamą" nuo pusfinalio skiria viena pergalė (2007 kovo 13 d., antradienis, 22:18 val.)"E United" nugalėjo "Energijos sistemų servisą" bei atsidūrė per vieną žingsnį nuo KĮKL "Didžiojo" finalo (2007 kovo 26 d., pirmadienis, 00:15 val.)