Remza vs Plastena (79:81)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 vasario 26 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Plastena“

2023 vasario 26 d., Sekmadienis, 20:24 val., peržiūros: 280

Vasario 26 dieną, 19:00 val., Kauno technologijų mokymo centro sporto salėje, susitiko "Įmonių" lygos komandos "Remza" (šeimininkai) ir "Plastena" (svečiai). Rungtynės buvo permainingos, kelis kartus keitėsi pirmaujanti pusė, o "Plastena" pergalę įtvirtino tik paskutinėmis akimirkomis 79:81 (18:26, 23:16, 23:18, 15:21).

Rungtynes geriau pradėjo "Plastena" ir tolimų metimų dėka nutolo per dviženklį atstumą. Vis tik "Remza" gana greitai atsitiesė, o prasidedant ilgajai pertraukai komandų žaidimas buvo lygus ir tik nežymiai pirmavo "Plastena" 41:42.

Po ilgosios pertraukos "Remza" sugebėjo perimti iniciatyvą, greitomis atakomis lengvai rinko taškus ir patys nutolo per dešimties taškų atstumą. Nors "Remza" išlaikė pranašumą kone visą laiką, bet paskutinėmis minutėmis "Plastena" atsitiesė, puikiai apsigynė ir galiausiai išplėšė pergalę rezultatu 79:81.

Tomas Vitkevičius

Lengvą pergalę įsirašė „Plastena“. (2023 vasario 09 d., ketvirtadienis, 22:09 val.)Permainingose rungtynėse: „Hidraulinės sistemos“ pergalė prieš „Plastena“ (2022 gruodžio 06 d., antradienis, 23:15 val.)Imonių lygos atkrintamosiose: triuškinanti „Remza“ pergalė prieš „Manvesta“ (2023 balandžio 12 d., trečiadienis, 22:16 val.)„Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ po prasto rungtynių starto atsitiesė ir iškovojo pergalę prieš „Plasteną“ (2023 balandžio 11 d., antradienis, 21:58 val.)Nuostabiai rungtynes pradėja „Donelaičio“ nugalėjo „Plastena“ (2023 sausio 22 d., sekmadienis, 20:42 val.)Antroje rungtynių pusėje tritaškiais prapliupusi „Plastena“ įveikė „Freda“ ekipą (2023 kovo 13 d., pirmadienis, 22:15 val.)„Donelaičio“ iššvaistė 25 taškų persvarą, bet visgi įveikė „Plastena“ ekipą (2022 lapkričio 20 d., sekmadienis, 19:08 val.)„Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ įveikė „Plasteną“ ir žengė į pusfinalį (2023 balandžio 24 d., pirmadienis, 21:56 val.)Plastenos pergalė prieš SDG & Gym+ & Audrokesta (2023 vasario 02 d., ketvirtadienis, 22:37 val.)„Remza“ lemiamose serijos rungtynėse palaužė „Freda“ ekipą (2023 gegužės 23 d., antradienis, 23:21 val.)