Celsis vs Coca Cola (78:55)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 12 d., Antradienis, 19:30 val. @ Garliavos Jonučių vidurinė mokykla, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

„Celsis“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Coca-cola“ vyrais

2016 sausio 12 d., Antradienis, 21:12 val., peržiūros: 1038

Antradienio vakarą Garliavos Jonučių vid. m-klos sporto salėje buvo sužaistos įmonių lygos rungtynės, kuriose šeiminkai – „Celsio“ komanda priėmė svečių – „Coca-cola“ mestą iššūkį. Jau nuo pat rungtynių pradžios šeimininkai išsiveržė į priekį , o prieš ilgąją pertrauką jau turėjo dviženklį pranašumą -35:24. Antroje rungtynių pusėje šeimininkai nemažino apsukų ir susikrovę triuškinančią persvarą šventė lengvą pergalę rezultatu 78:55

Rungtynių pradžioje pirmieji taškus pelnė šeimininkai, bet netrukus savo taškų sąskaitą atidarė ir svečiai. „Celsio“ krepšininkai toliau rinko taškus, o jų varžovams tai daryti pasidarė vis sunkiau ir įpusėjus kėlinukui svečiai jau turėjo dviženklį deficitą – 15:5. Tokios persvaros šeimininkams ilgai išlaikyti nepavyko. „Coca-cola“ vyrai sumažino savo atsilikimą iki 4 taškų, bet po pirmo kėlinuko šeimininkų persvara padidėjo dvigubai – 23:15.

Antrąjį kėlinuką geriau pradėjo svečių komanda, bet jiems niekaip nesisekė perimti žaidimo iniciatyvos į savo rankas, o „Celsio“ komanda išlaikė saugų 5-8 taškų pranašumą. Įpusėjus kėlinukui komandas skyrė tie patys 8 taškai – 28:20. Likusį laiką vyravo lygus žaidimas ir kėlinuko pabaigoje šeimininkai vėl įgijo dviženklę persvarą ir ją išlaikė iki kėlinuko pabaigos – 35:24.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai atrodė išsaugoję daugiau jėgų ir žaidė greitesnį ir tikslesnį žaidimą, nemažai taškų rinko po varžovų klaidų ir per porą minučių susikrovė 15 taškų persvarą. Svečių komandą gelbėti bandė Vytautas Stočkus savo komandai pataikęs 3 tritaškius iš eilės ir sumažinęs atsilikimą iki 8 taškų 43:35. Šeimininkai po minutės pertraukėlės vėl pradėjo demonstruoti geresnį žaidimą ir įpusėjus ketvirčiui komandas vėl skyrė 15 taškų 50:35. Likusį laiką „Celsio“ žaidėjai dominavo abiejose aikštelės pusėse ir prieš ketvirtąjį kelinuką turėjo saugią 24 taškų persvarą – 63:39.

Paskutinis ketvirtis šiose rungtynėse buvo tik formalumas. Svečiams nepavyko sukurti stebuklos ir grąžinti intrigą į rungtynes. Sužaidus kiek daugiau nei pusę kėlinuko ir toliau šeimininkai pirmavo – 74:47. Per likusį laiką vaizdas aikštelėje iš esmės nesikeitė ir nuaidėjus finaliniam rungtynių teisėjo švilpukui „Celsio“ krepšininkai šventė pergalę rezultatu 78:55.

Po rungtynių pakalbintas laikinasis „Celsio“ treneris įvardino gero žaidimo ir pergalės priežastis: „Po praeitų labai prastai sužaistų rungtynių, vyrai padarė išvadas ir šįkart sužaidė labai sėkmingai. Nuo pirmų rungtynių minučių šiandien kontroliavom rungtynes, o antroje rungtynių pusėje vienas iš komandos lyderių Liutauras Pečkaitis savo tritaškiais varė į neviltį varžovus ir padėjo įtvirtinti pergalę.“

Celsis: Deividas Valatkevičius – 20 tšk., Gediminas Pečkaitis – 19 tšk. (6 perimt. kam.), Žilvinas Balynas – 11 tšk. (19 atk. kam., 5 rezult. perd.)

Coca Cola: Vytautas Stočkus – 23 tšk. (5 rezult. perd.), Audrius Radvilavičius – 10 tšk., Ramūnas Šaluga – 8 tšk.

Sanitex antroje rungtynių pusėje susitvarkė su Coca-Cola (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 00:20 val.)„RVG Baldai“ nesunkiai susitvarkė su „Coca Cola“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 23:03 val.)„ASU & Co AgroVIS“ ketvirtajame kėlinyje susitvarkė su „Coca Cola“ komanda (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 22:58 val.)„Celsis“ nesunkiai susitvarkė su „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipa (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 21:37 val.)„Celsis“ antroje rungtynių pusėje įrodė pranašumą prieš „Festo & IT-Taškas.lt kompiuterius“ ir žengė į ketvirtfinalį (2016 vasario 28 d., sekmadienis, 21:03 val.)„Celsis“ visus reikalus sutvarkė antroje rungtynių pusėje (2016 sausio 26 d., antradienis, 00:15 val.)Antroje rungtynių pusėje „Senukai“ įrodė pranašumą prieš „Celsis“ (2016 kovo 09 d., trečiadienis, 21:55 val.)„Celsio“ vyrai tik rungtynių pabaigoje įrodė pranašumą prieš „ASU &CO AgroVIS“ krepšininkus (2015 gruodžio 19 d., šeštadienis, 17:51 val.)„Celsis“ užtikrintai susitvarkė su „Senukais“ ir išlygino serijos rezultatą (2016 kovo 11 d., penktadienis, 22:30 val.) „Celsis“ po permainingos kovos palaužė „RVG Baldai“ ekipą (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 21:58 val.)