Akademija vs Sporto manija & Ekodora 30+ (45:72)30+ lyga, „Vaigora“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 08 d., Penktadienis, 18:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Sporto Manija & Ekodora“ sutvarkė reikalus rungtynėse su „Akademija“

2013 lapkričio 08 d., Penktadienis, 21:49 val., peržiūros: 1179

Penktadienį (11.08) Kauno Technikos Kolegijos sporto salėje įvyko "30+" lygos, "Vaigoros" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis rungtyniavusi "Akademija" ir "Sporto Manija & Ekodora" (svečiai). Nors po pirmojo kėlinio nei viena komanda neįgijo pranašumo, tačiau po dviejų kėlinių "Sporto Manija & Ekodora" jau turėjo 7 taškų persvarą. Po ilgosios pertraukos svečiai pradėjo triuškinti varžovus ir ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas, po kurio "Sporto Manija & Ekodora" įtvirtino pergalę 27 taškais – 45:72 (18:18, 9:16, 6:18, 12:20).

Rungtynių pradžioje nei viena komanda neįgijo ryškesnio pranašumo ir po kelių pirmų minučių rezultatas buvo lygus (7:7). "Akademija" pelnė penkis taškus be atsako ir išsiveržė į priekį (12:7). Svečiai atsakė atkarpa (2:10) ir išsiveržė į priekį (14:17). Kėlinio pabaigoje "Akademija" dar spėjo išlyginti rezultatą ir po pirmų dešimties minučių rezultatas buvo lygus – 18:18.

Antrojo kėlinio pradžioje skirtumas tarp komandų vėlgi neišryškėjo (25:25), tačiau po to sekė devyni iš eilės "Sporto Manijos & Ekodoros" taškai, kurie suteikė svečiams devynių taškų pranašumą – 25:34. Per likusį kėlinio laiką, "Akademija" dar spėjo pelnyti du taškus ir sumažinti skirtumą iki 7 taškų – 27:34.

Po ilgosios pertraukos "Sporto Manija & Ekodora" pradėjo triuškinti varžovus. Laimėję atkarpą (2:15), svečiai padidino persvarą iki 20 taškų – 29:49. Dainius Balkus nutraukė "Akademijos" taškų badą ir po keturių išeilės taškų sumažino skirtumą iki 16 taškų. Kėlinį dvitaškiu su pražanga užbaigė E.Karpavičius ir po trijų kėlinių svečiai pirmavo – 33:52.

Ketvirtajame kėlinyje "Akademija" buvo priartėjusi iki 16 taškų, tačiau tai buvo viskas, ką pavyko pasiekti "Akademijai". Vėliau "Sporto Manija & Ekodora" leido "Akademijai" įmesti tik du taškus, patys pelnydami trylika. Galutinis rungtynių rezultatas 45:72, "Sporto Manijos & Ekodoros" naudai.

Akademija: Linas Karalius – 13 tšk. (5 išpr. praž.), Žilvinas Balynas – 12 tšk. (10 atk. kam.), Dainius Balkus – 8 tšk.

Sporto manija & Ekodora 30+: Edvinas Karpavičius – 19 tšk. (10 atk. kam.), Levas Ilijonskis – 18 tšk., Ričardas Brovka – 10 tšk. (5 išpr. praž.).

"Akademijos" ekipos treneris, M.Rudaitis, po pralaimėjimo teigė: "Ne visi susirinkome, nepataikėme, neapsigynėme, o varžovai sumetė tritaškius".

„Sporto manija & Ekodora 30+“ neturėjo jokio vargo su „Kauno savivaldybė & Policija“ (2013 spalio 27 d., sekmadienis, 21:09 val.)„Sporto manija & Ekodora 30+“ vos spėjo pasislėpti nuo netikėtai užklupusio „Makroflex“ tritaškių lietaus (2014 vasario 21 d., penktadienis, 20:53 val.)„Sporto manija ‒ Ekodora 30+“ po permainingos kovos palaužė „LVA ‒ IVNET“ (2014 sausio 25 d., šeštadienis, 00:39 val.)„Makroflex“ pranoko „Akademiją“ (2013 gruodžio 16 d., pirmadienis, 23:30 val.)„Šilainiai“ nesunkiai įveikė „Akademijos“ komandą. (2014 sausio 31 d., penktadienis, 23:47 val.)Atsitiesti sugebėję „Kauno Savivaldybės & Policijos“ krepšininkai vistiek krito prieš „Akademiją“ (2014 vasario 23 d., sekmadienis, 20:19 val.)„LVA – IVNET“ nugalėjo „Akademijos“ ekipą (2013 gruodžio 06 d., penktadienis, 22:24 val.)„Makroflex“ užtikrintai įveikė „Akademijos“ krepšininkus (2014 vasario 24 d., pirmadienis, 22:58 val.)Du M.Kleizos tritaškiai rungtynių pabaigoje palaidojo „Akademiją“ (2014 sausio 27 d., pirmadienis, 00:49 val.)„FORTO AMICUS – Green Death“ nelengvai palaužė „Sporto manija & Ekodora 30+“ krepšininkus (2013 gruodžio 13 d., penktadienis, 23:37 val.)