Kauno savivaldybė & Policija vs Sporto manija & Ekodora 30+ (56:101)30+ lyga, „Vaigora“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 spalio 27 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

„Sporto manija & Ekodora 30+“ neturėjo jokio vargo su „Kauno savivaldybė & Policija“

2013 spalio 27 d., Sekmadienis, 21:09 val., peržiūros: 1337

Šiandien (10.27d.) Kauno centro sporto mokyklos salėje įvyko "30+ lygos" rungtynės tarp šeimininkų „Kauno savivaldybė & Policija“ ir svečių „Sporto manija & Ekodora 30+“ krepšininkų. Jau nuo pat pirmojo kėlinio svečių komanda pabėgo į priekį ir neleido priešininkams pagalvoti apie galimą pergalę. Spurtas, kurį „Sporto manija & Ekodora 30+“ sukūrė pirmame kėlinuke jau leido suprasti, kad bent favoritas yra aiškus. Ir visgi tai buvo ne tik favoritas, bet ir nugalėtojas. (56:101)

Pirmasis kėlinukas prasidėjo svečių ekipos spurtu (0:7), nors galima buvo galvoti, kad tai tik tokia rungtynių pradžia, bet visgi dėsningas žaidimas. Vėliau sekė dar viena septynių taškų atkarpa, ir jų tokių per kėlinį buvo net trys. Todėl ir kėlinio rezultatas buvo dėsningas. „Kauno savivaldybė & Policija“ niekaip nerado savojo žaidimo, dauguma atakų bandė užbaigti tolimais metimais, tuo tarpu „Sporto manija & Ekodora 30+“ atrodė solidžiai ir atakas užbaigdavo iki galutinio tikslo, ką pasakė 10 rez. perdavimų vien per pirmąjį kėlinuką. (11:32)

Antrasis kėlinys jau neatrodė toks stiprus kaip pirmasis. Šeimininkai parodė gyvybės požymius ir ėmė kovoti kaip lygūs su lygiais. Pastariesiems įkrito keli tritaškiai, kelios išpildytos atakos ir tai davė vaisių akimirksniu. Vis dėl to M.Vaškūnas sustatė savo komandą ir tai neleido prarasti nė taško nuo turėtos persvaros, po kėlinio (19:19).

Po ilgosios pertraukos „Kauno savivaldybė & Policija“ jau reikėjo "mušti" varžovus, tačiau tai nepavyko. Jau nuo pirmų minučių tapo aišku, kad vyksta kažkas panašaus kas buvo pirmajame kėlinuke. Šis ketvirtis nebuvo toks prastas, kaip pirmasis, tačiau toks, po kurio tapo aišku, kas šiandienos nugalėtojas. Reikia pažymėti, kad „Kauno savivaldybė & Policija“ žaidė tik penkiese, ir nuovargis tikriausiai davė savo. (8:26)

Ketvirtas kėlinys liko tik formalumas, ir tai supratęs M.Vaškūnas jau išskubėjo į kitas savo komandos rungtynes palikdamas užbaigti darbą savo auklėtiniams. Pastarieji taip ir padarė, nors paskutinis ketvirtis buvo daugiau lengvo pobūdžio, kuriame jau nebuvo galvojama apie pergalę šeimininkams, tačiau pastarieji nenuleido rankų ir kovojo iki paskutinių akimirkų. (18:24)

Nugalėtojų trenerio M.Vaškūno pakalbinti nepavyko.

Kauno savivaldybė & Policija: Giedrius Klimavičius – 31 tšk. (7 perimt. kam.), Gintautas Eirošius – 17 tšk., Tadas Simutis – 6 tšk.

Sporto manija & Ekodora 30+: Robertas Turskis – 22 tšk., Ramūnas Šimanskas – 15 tšk., Aurimas Dervinskas – 15 tšk., Modestas Gailiūnas – 14 tšk.

„LVA ‒ IVNET“ turėjo pripažinti „Kauno savivaldybės & Policijos“ pranašumą (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 21:31 val.)„Sporto Manija & Ekodora“ sutvarkė reikalus rungtynėse su „Akademija“ (2013 lapkričio 08 d., penktadienis, 21:49 val.)„LVA-IVNET“ atkakliose rungtynėse nugalėjo „Kauno Savivaldybę & Policija“ (2013 gruodžio 01 d., sekmadienis, 23:31 val.)Antroje susitikimo dalyje „Šilainiai“ sutriuškino „Kauno savivaldybę & Policiją“ (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 22:05 val.)„Šernai“ užtikrintai įveikė negausiai susirinkusius „Kauno savivaldybės & Policijos“ krepšininkus (2013 lapkričio 17 d., sekmadienis, 20:17 val.)„Sporto manija ‒ Ekodora 30+“ po permainingos kovos palaužė „LVA ‒ IVNET“ (2014 sausio 25 d., šeštadienis, 00:39 val.)„Sporto manija & Ekodora 30+“ vos spėjo pasislėpti nuo netikėtai užklupusio „Makroflex“ tritaškių lietaus (2014 vasario 21 d., penktadienis, 20:53 val.) „Kauno savivaldybė & Policija“ 30+ lygos čempionai (2014 gegužės 03 d., šeštadienis, 00:37 val.)Rungtynių pabaigoje „Kauno savivaldybė & Policija“ užtikrintai nužygiavo į pergalę (2014 kovo 09 d., sekmadienis, 20:15 val.)Tado Ališausko vedama „Kauno Savivaldybė & Policija“ pranoko „Forto Amicus ‒ Green Death“ (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 22:06 val.)