BuyPCgame.eu vs emobilus.lt & SK „Mattas“ (52:77)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 18 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ M. Mažvydo pagrindinė mokykla, Šiaurės pr. 55, Kaunas, LT-49202

emobilus.lt & SK „Mattas“ lengvai palaužė „BuyPCgame.eu“ komandos pasipriešinimą

2015 spalio 18 d., Sekmadienis, 21:51 val., peržiūros: 1476

Spalio 18 dieną, M. Mažvydo pagrindinėje mokykloje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių pirmosios G pogrupio rungtynės, kuriose akis į akį stojo šeimininkų „BuyPCgame.eu“ ir svečių emobilus.lt & SK „Mattas“ekipos. Rungtynes įtikinamai laimėjo emobilus.lt & SK „Mattas“komanda, įsirašydama pirmąją pergalę grupėje.

Pirmajame kėlinuke komandos apsikeitė keliais tiksliais metimais ir įpusėjus ketvirčiui, šeimininkų komanda dar pirmavo 8:7, tačiau tada emobilus.lt & SK „Mattas“ ekipa spurtavo, laimėdama atkarpą 4:16 ir po pirmojo ketvirčio rezultatas buvo 12:23 svečių komandos naudai.

Antrajame kėlinuke pasižymėjo komandų snaiperiai – šeimininkų komanda įmetė du, o svečių komanda – net penkis tolimus metimus ir komandos ilsėtis į pertrauką išėjo esant rezultatui 24:45 emobilus.lt & SK „Mattas“ komandos naudai.

Trečiajama kėlinuke vyko permaininga kova, šeimininkų komanda neleido dar toliau tolti svečiams ir laimėjo kėlinuką dviem taškais. Po trečio ketvirčio rezultatas buvo 42:61.

Ketvirtasis kėlinukas jau tebuvo formalumas, komandų žaidime atsirado dar daugiau neparuoštų metimų, klaidų, greito ir chaotiško žaidimo. Toks žaidimas parankesnis buvo svečių komandai, kuri dar labiau padidino savo pranašumą ir išsivežė pergalę rezultatu 52:77.

Po rungtynių emobilus.lt & SK „Mattas“ komandos žaidžiantysis treneris A.Dervinskas kalbėjo „kad kolektyvas po truputį jau įgauna formą, kadangi nesusirinko aukšti žmonės, reikėjo daugiau mesti iš toli, bet ir tai ne viską pataikėme, bet iš esmės, kaip pirmosios rungtynės – tai geros, o ateityje bus tik dar geriau“ .

Tuo tarpu pralaimėjusių komandos treneris Deividas Šikšnys kalbėjo „pirmos varžybos, pirmas blynas prisvilo, daug naujų žmonių į komandą atėjo, dar nesusižaidę, tikimės, kad sezonui įsibėgėjus susižaisime ir pajausime tą grąjų“.

BuyPCgame.eu: Simonas Monkevičius – 11 tšk. (12 atk. kam.), Justas Draudvila – 11 tšk., Aivaras Pūras – 9 tšk.

emobilus.lt & SK „Mattas“: Aurimas Dervinskas – 16 tšk. (8 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Aurimas Gavelis – 13 tšk. (12 atk. kam., 6 išpr. praž.), Kęstutis Dimitrijevas – 13 tšk., Šarūnas Kenstavičius – 12 tšk., Povilas Balčiūnas – 10 tšk.

emobilus.lt & SK „Mattas“ po permainingos kovos palaužė „Buritus“ ekipą. (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 23:03 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ be vargo sutriuškino KK „13“ krepšininkus (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 22:09 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ nesunkiai įveikė „Brentex Trailer“ (2016 vasario 19 d., penktadienis, 22:28 val.)„emobilus.lt & SK „Mattas“ išvargo pergalę prieš „Spartą“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 23:58 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ neturėjo vargo su „Sparta“ (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:37 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ nusileido „Elektromontuotojams“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 00:20 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ iškovojo lengvą pergalę prieš „Brentex Trailer“ (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 20:53 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ be vargo įveikė „Elektromontuotoją“ (2016 sausio 20 d., trečiadienis, 22:09 val.)„VU KHF“ po įtemptos kovos palaužė „BuyPCgame“ ekipą (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 22:38 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ be vargo įveikė „Kauno Technikos Kolegiją“ (2015 gruodžio 02 d., trečiadienis, 21:48 val.)