MB „Užveža“ vs ICE (83:88)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2022 gegužės 05 d., Ketvirtadienis, 19:10 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„ICE“ po atkaklios kovos išlygino serijos su MB „Užveža“ rezultatą

2022 gegužės 05 d., Ketvirtadienis, 20:36 val., peržiūros: 378

Gegužės 5 dieną, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje buvo sužaistos antrosios II lygos Mažosios taurės aštuntfinalio rungtynės tarp MB „Užveža“ ir „ICE“ ekipų. Pirmąsias serijos rungtynes buvo laimėję MB „Užveža“ krepšininkai.

Rungtynių pradžioje po trijų tolimų metimų „ICE“ iškart tolo 4:11. Vėliau dar du tolimus metimus įmetė M.Maslennikovas, kas po pirmo kėlinio svečiams leido turėti dviženklę persvarą 15:25.

Antrajame kėlinyje MB „Užveža“ ekipai du tritaškius pataikė A.Kručas, taip pat tolimą metimą pridėjo A.Miliūnas, o tai leido skirtumui tirpti. Įpusėjus susitikimui 46:49.

Trečiajame kėlinyje po D. Karausko dvitaškio MB „Užveža“ išsiveržė į priekį 53:51. Bet tada šeimininkai suklydo tris kartus iš eilės, kuo pasinaudoję „ICE“ krepšininkai ir vėl kiek atsiplėšė – 63:70.

Ketvirto kėlinio pradžioje M.Maslennikovas dar kartą sumetė du tolimus metimus, po kurių svečiai vėl įgijo dviženklį pranašumą 68:78. Bet į tai iškart A.Kručas atsakė aštuoniais taškais be atsako ir MB „Užveža“ artėjo iki dviejų taškų 79:81. Likus dvidešimčiai sekundžių skirtumas tarp ekipų buvo trys taškai ir kamuolys priklausė šeimininkams. Visgi, šie suklydo, P.Bacevičius sumetė du baudų metimus ir „ICE“ išlygino serijos rezultatą. Galutinis susitikimo rezultatas 83:88 (15:25, 31:24, 17:21, 20:18).

Airidas Šimaliūnas

„Pikenpokas“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti MB „Užveža“ komandą (2021 gruodžio 08 d., trečiadienis, 23:22 val.)„Kauno švara“ lygina serijos su “ICE“ rezultatą (2022 balandžio 05 d., antradienis, 21:33 val.)Po atkaklios kovos „Klausučių alaus darykla“ įveikė MB „Užveža“ (2022 vasario 07 d., pirmadienis, 21:54 val.)„Sparta“ įveikė MB „Užveža“ir išlygino serijos rezultatą (2022 balandžio 14 d., ketvirtadienis, 21:56 val.)II lygos atkrinamosiose: MB „Užveža“ pergalė prieš Pusė velnio (2022 kovo 17 d., ketvirtadienis, 00:22 val.)„Neveronys ‒ KKA“ visgi perlipo MB „Užveža“ barjerą (2022 balandžio 06 d., trečiadienis, 20:27 val.)„Alta transportas” įtemtoje kovoje palaužė MB „Užveža“ krepšininkus (2021 gruodžio 05 d., sekmadienis, 19:11 val.)„ICE“ iškovojo nelengvą pergalę prieš „Gemavila“ ekipą (2021 lapkričio 30 d., antradienis, 22:24 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių-MB „Užveža“ pergalė prieš Gemavila (2022 sausio 25 d., antradienis, 23:24 val.)„UNO“ antroje rungtynių pusėje perlaužė rungtynes ir įveikė MB „Užveža“ komandą (2021 gruodžio 13 d., pirmadienis, 22:51 val.)