Gemavila vs ICE (65:70)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 lapkričio 30 d., Antradienis, 21:15 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

„ICE“ iškovojo nelengvą pergalę prieš „Gemavila“ ekipą

2021 lapkričio 30 d., Antradienis, 22:24 val., peržiūros: 527

Lapkričio 30 dieną, Santaros gimnazijos sporto salėje įvyko C lygos B pogrupio rungtynės tarp šeimininkų „Gemavila“ (1-1) ir svečių „ICE“ (3-1).

Rungtynės prasidėjo apylygiu žaidimu, abi ekipos per pirmą kėlinį sumetė po tris tolimus metimus, tačiau geriau po krepšiu sužaidę „ICE“ krepšininkai pasibaigus pirmam kėliniui buvo priekyje 19:23.

Antrojo kėlinio pradžioje po kelių greitų atakų svečiai tolo iki 25:32. Nors „ICE“ labai greitai įgijo ir dviženklį pranašumą, tačiau „Gemavila“ kėlinio pabaigoje kiek apmažino savo deficitą. Įpusėjus susitikimui 33:40.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Gemavila“ priartėjo iki keturių taškų, bet nuo tada „ICE“ perėmė žaidimo kontrolę į savo rankas ir po trijų kėlinių vėl buvo kiek nutolę – 49:57.

Lemiama kėlinio pradžia klostėsi labai nerezultatyviai, tačiau kėlinio pabaigoje „Gemavila“ po dviejų D. Nemeikšos tritaškių artėjo iki trijų taškų. Visgi, „ICE“ jau pergalės iš rankų nebepaleido ir iškovojo ketvirtą pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 65:70 (19:23, 14:17, 16:17, 16:13).

9 taškai

„ICE“ pasiėmė nesunkią pergalę prieš „T.A.D.“ (2021 gruodžio 12 d., sekmadienis, 18:29 val.)„Autobroliai ‒ Arko“ pasiekė antrą pergalę prieš „Gemavilą“ ir pateko į aštunfinalį (2022 balandžio 05 d., antradienis, 21:57 val.)„Klausučių alaus darykla“ pavogė pergalę iš „Gemavilos“ rankų (2022 vasario 20 d., sekmadienis, 23:12 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ nepasipriešino „Gemavila“ (55:81) (2021 gruodžio 14 d., antradienis, 23:49 val.)„ICE“ įtikinama pergale pradėjo sezoną prieš „Pusė velnio“ (79:43) (2021 lapkričio 08 d., pirmadienis, 21:09 val.)„ICE“ minimaliu skirtumu įveikė „BC „Game On“ ekipą (2021 lapkričio 22 d., pirmadienis, 22:30 val.)„ICE“ pasiekė įtikinamą pergalę (2022 balandžio 04 d., pirmadienis, 22:13 val.)Po emocingos kovos pergalę pasiekė „ICE“ (2022 sausio 10 d., pirmadienis, 22:34 val.)Atkaklioje dvikovoje „Pusė velnio“ palaužė „Gemavila“ krepšininkus (2021 gruodžio 09 d., ketvirtadienis, 23:34 val.)„ICE“ grįžo į rungtynes, tačiau pergale vis tiek džiaugėsi „Alta transportas“ (2022 vasario 28 d., pirmadienis, 23:11 val.)