DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas vs BK Centre (108:73)B lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gruodžio 06 d., Sekmadienis, 13:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas nesulaukė pasipriešinimo iš BK Centre

2015 gruodžio 06 d., Sekmadienis, 22:14 val., peržiūros: 1034

Gruodžio 6 dieną, sekmadienį, A. Sabonio krepšinio centre vyko B lygos „Baltik Sport, 1 etapo rungtynės tarp grupės lyderės DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas (4/1) ir dar pergalės skonio nepajautusios BK Centre (0/4) ekipos. Nuo pat pirmojo kėlinuko dominavusi DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas komanda nesulaukė pasipriešinimo iš varžovų ir šventė užtikrintą pergalę rezultatu – 108:73.

Rungtynes įspūdingai pradėjo šeimininkai, kurie kėlinuką pradėjo spurtu – 10:0. Taškų badą svečiams pagaliau nutraukė N.Tudachkov, tačiau tai BK Centre ekipos negelbėjo, o varžovai vis tolo. Įpusėjus kėlinukai skirtumas peršoko į dviženklį skaičių – 18:6. Lėtesni tiek gynyboje tiek puolime pasirodę BK Centre ekipos nariai, niekaip nerasdavo kelio link varžovų krepšio. Pirmasis ketvirtis baigėsi DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas ekipos dominavimu – 24:11.

Vaizdas aikštelėje nepakito ir prasidėjus antrajam ketvirčiui. Atsarginio žaidėjų suolelio indėlis šeimininkams buvo kur kas didesnis negu BK Centre. Todėl neatsikvėpdami galėjo bombarduoti savo varžovus tolimais tritaškiais metimais, bei nardyti po krepšiu. Sužaidus penkias antrojo kėlinuko minutes skirtumas šoktelėjo iki rekordinės aštuoniolikos taškų ribos – 43:25. BK Centre niekaip nesisekė suklijuoti savo žaidimo. Tiesa likus porai minučių iki ilgosios pertraukos svečiai surengė mini-spurtą 7:0 ir neleido šeimininkams turėti triuškinančios persvaros. Praėjus pusei rungtynių laiko švieslentėje degė skaičiai – 53:36.

Trečiasis kėlinys prasidėjo gan nerezultatyviai, tačiau tai netrukdė DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas komandai kadangi laikas buvo jų sąjungininkas. BK Centre lėtai mažino persvarą ir stengėsi perlaužti rungtynes į savo pusę. Tačiau sumažinus skirtumą iki dešimties taškų, prabilo D.Budginas, kuris smeigė du taiklius tolimus šūvius ir vėl nuramino savo komandą. BK Centre dar bandė griebtis šiaudo, tačiau likus minutei šeimininkai dar spurtavo – 7:0 ir po trijų kėlinių skirtumas nepakito – 76:59.

Paskutinį ketvirtį pradėjo staigus K. Tarvydo tritaškis ir skirtumas išaugo iki rekordinės ribos – 79:59. Po minutės į BK Centre komandos krepšį atskriejo dar vienas L. Vėlavičiaus šūvis. Svečiai atrodė, kad nuleido rankas. Skirtumas augo lyg ant mielių, o svečiai nieko negalėjo padaryti. Likus minutei DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas įmetė ir šimtąjį komandos tašką. Rungtynės baigėsi triuškinančia trisdešimt penkių taškų persvara – 108:73.

BK Centre:

Buvome lėtesni tiek gynyboje, tiek puolime. Negalėjome sustabdyti varžovų aukštaūgiu, taip pat sunkiai dengėme perimetro žaidėjus. Taip pat didelę reikšmę atliko jų atsarginis suolelis. Sekančioms rungtynėms būsime labiau pasirengę ties gynybos klausimu.

Naudingiausi žaidėjai:

DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas: Linas Vėlavičius – 24 tšk., Dainius Bakanas – 17 tšk. (16 atk. kam.), Ignas Grigaravičius – 15 tšk., Liutauras Lukošenkinas – 13 tšk., Giedrius Jevstignejevas – 11 tšk. (6 rezult. perd.), Karolis Tarvydas – 11 tšk., Tomas Každailis – 11 tšk.

BK Centre: Kiril Abramtsov – 23 tšk., Tomas Petrauskas – 17 tšk., Nikita Tudachkov – 13 tšk.

„DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su BK „Centre“ (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 20:30 val.)„DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ tritaškiais užmėtė „Kauno SRC“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 23:46 val.)„DNC Sports Fairy & Kauno oro uosto“ ekipos pergalė rungtynėse prieš „Bangą“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 11:49 val.)Pirmose pusfinalio rungtynėse „DNC Sports Fairy & Kauno oro uosto“ pergalė prieš „Basement“ (2016 kovo 30 d., trečiadienis, 22:44 val.)Šalčiui atsparesnis buvęs „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ įveikė „Kauno SRC“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 21:55 val.)„Basement“ nesulaukė rimtesnio pasipriešinimo iš BK „Centre“ krepšininkų (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 23:38 val.)Emocingose rungtynėse „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ išvargo pergalę (2016 vasario 29 d., pirmadienis, 22:41 val.)„DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ po atkaklios kovos nugalėjo „Sporto fėją & Detagamą“ (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 15:26 val.)„Bangos“ pergalei prieš „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostą“ prireikė dviejų pratęsimų (2016 sausio 18 d., pirmadienis, 22:47 val.)Finaliniame trileryje triumfavo „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ (2016 gegužės 08 d., sekmadienis, 00:48 val.)