PUSKARININKIŲ MOKYKLA vs AGAVA (51:64)KĮKL » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2007 vasario 12 d., Pirmadienis, 18:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

„Agava“ žengia be pralaimėjimų

2007 vasario 12 d., Pirmadienis, 20:45 val., peržiūros: 3599

Antrąją pergalę KKL „Įmonių“ lygos antrojo turo varžybose iškovojo „Agavos“ krepšininkai, išvykoje 64:51 (18:13, 14:10, 16:14, 16:14) įveikę „Puskarininkių mokyklą“.

Jau nuo pat susitikimo pradžios aikštelės svečiai atrodė geriau atlikę savo namų darbus ir sėkmingai puldami bei gindamiesi jau pirmame ketvirtyje įgijo pranašumą (11:4). “Puskarininkių mokykla” paprašė minutės pertraukėlės, po kurios pastarųjų žaidimas bent trumpam susistygavo.

Iki pirmo kėlinio pabaigos “Agava” įgijo 5 taškų pranašumą (18:13), o lemiamas spurtas buvo antrojo ketvirčio viduryje. “Puskarininkių mokykla” prarado kelis kamuolius ir tuo pasinaudoję “Agavos” krepšininkai spurtavo 10:0, tuo savo persvarą padidindami iki 12 taškų (30:18).

Dar vienas spurtas sekė trečiojo ketvirčio viduryje, po kurio “Agavos” persvara buvo perkopusi 19 taškų ribą (46:27), tačiau po to atkarpą sėkmingai sužaidė “Puskarininkių mokykla”, po kurios pastarųjų deficitas kiek sumažėjo (37:46).

Visgi pergalei iš rankų “Agava” išslysti neleido – paskutiniajame ketvirtyje jie žaidė drausmingai ir išsaugojo turėtą persvarą.

“Mes ruošėmės šioms rungtynėms, – po pergalės akcentavo Vacys Žabas. – Protingai žaidėme. Žinojome, kas gali pataikyti, apsigynėme gerai”.

Tuo tarpu V.Žabo kolega iš priešininkų stovyklos Romualdas Gečionis sunkiai rinko žodžius bei tikino, kad jo vadovaujama ekipa nežaidė apskritai.

“Žaidimo nebuvo absoliučiai, – kalbėjo strategas. – Nei puolėme, nei gynėmės. Kad ir kaip ten bebūtų, sveikinu priešininkus – jie buvo verti pergalės”.

Rungtynėms teisėjavusiems arbitrams komandų vadovai skyrė po vienodai balų – teisėjai gavo po devynetus. Po rungtynių vienas teisėjas juokdamasis tikino, esą jam rūpi, kada bus semestro pabaiga, kad galėtų išsitaisyti gautus pažymius.

Nugalėtojams net 4 žaidėjai įmetė dviženklį taškų skaičių. Almantas Sutkus prie pergalės prisidėjo 17 taškų, Marijus Dimša įmetė 13, Arūnas Vanagas bei Audrius Šalaševičius pridėjo po 12.

“Puskarininkių mokyklos” gretose pasižymėjo Marius Zapalis ir Marius Zdanauskas. Jie atitinkamai pelnė 14 ir 12 taškų.

Statistikos mėgėjams: “Agava” įtikinamai laimėjo kovą po lenta – 41:24. Abi komandos tragiškai metė iš tolimų distancijų (“Agava” 3-19 tritaškių, “Puskarininkių mokykla” 3/21). “Agava atliko daugiau rezultatyvių perdavimų (13:5) bei daugiau kartų blokavo varžovų metimus (4:0).

„Puskarininkių mokykla“ pralaimėjo per 3 minutes (2007 sausio 16 d., antradienis, 21:36 val.)„Baltijos Baldų Grupė“ iškovojo lengvą pergalę (2006 lapkričio 03 d., penktadienis, 23:33 val.)„Puskarininkių mokykla“ atsilaikė 30 minučių (2006 lapkričio 27 d., pirmadienis, 20:35 val.)„Puskarininkių mokykla“ revanšo nepasiekė (2007 sausio 29 d., pirmadienis, 20:32 val.)"Agava" šiaip ne taip parklupdė "Eltechą" (2006 lapkričio 17 d., penktadienis, 22:57 val.)"Agava" nesunkiai įveikė "Antakorą" (2006 gruodžio 03 d., sekmadienis, 19:09 val.)"Agava" be vargo įveikė "Lytagrą" (2007 sausio 12 d., penktadienis, 22:37 val.)TEO LT sezoną pradėjo įspūdinga pergale (2006 spalio 25 d., trečiadienis, 20:32 val.)"Elektros darbai" žengė tvirtą žingsnį finalo link (2007 kovo 30 d., penktadienis, 21:26 val.)"Šilduva" neatsilaikė prieš "Puskarininkių mokyklą" (2006 spalio 30 d., pirmadienis, 21:12 val.)