Basement vs Sporto fėja & Detagama (83:60)B lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 vasario 10 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Visas rungtynes pirmavę „Basement“įveikė „Sporto fėją & Detagamą“

2016 vasario 10 d., Trečiadienis, 22:22 val., peržiūros: 1024

Vasario 10 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „B“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose formalūs aikštės šeimininkai „Basement“ priemė formalius svečius „Sporto fėją & Detagamą“. „Sporto fėja & Detagama“ buvo iškovoję keturias pergales ir šešis kartus buvo pralaimėję. „Basement“ sąskaitoje buvo penkios pergalės ir du pralaimėjimai.

Rungtynes geriau pradėjo „Basement“. Sužaidus dvi minutes jie pirmavo rezultatu 7:0, o „Sporto fėja & Detagama“ paprašė pirmos minutės pertraukėlės rungtynėse. Po jos tritaškį pataikė „Basement“ (10:0). Netrukus pirmus taškus pelnė „Sporto fėja & Detagama“ (10:2). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Sužaidus šešias minutes komandas skyrė septyni taškai (14:7). Aštuntą minutę „Sporto fėja & Detagama“ sumažino varžovų persvarą iki trijų taškų (15:12). Visgi per likusį laiką geriau rungtyniavo „Basement“, kuriem pavyko padidinti persvarą iki aštuonių taškų (20:12).

Antrą kėlinį geriau pradėjo „Basement“, kurie pelnė septynis taškus be atsako (27:12) Trečią minutę pirmus taškus kėlinyje pelnė „Sporto fėja & Detagama“ (27:14). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Šeštą minutę komandas skyrė 15 taškų (36:21). Vėliau daugiausiai taiklių A. Rimo metimų dėka „Sporto fėjos & Detagamos“ deficitas sumažėjo iki septynių taškų (38:31). Paskutines dvi su puse minutės komandos žaidė nerezultatyviai. Iš pradžių apsikeitė taikliais dvitaškiais, o baigiantis kėliniui taiklus „Basement“ triatškis padidino jų persvarą iki 10 taškų (43:33).

Pirmas dvi trečio ketvirčio minutes „Basement“ gynėsi be klaidų, o du baudos metimus pataikė D.Jankauskas (45:33). Trečią minutę spurtą pradėjo „Sporto fėja & Detagama“, kurie pelnė devynis taškus be atsako (45:42). Šeštą minutę varžovų spurtą nutraukė „Basement“, o po penkių be atsako pelnytų taškų „Sporto fėja & Detagama“ paprašė minutės pertraukėlės (50:42). Aštuntą minutę „Sporto fėja & Detagama“ sumažino varžovų persvarą iki šešių taškų (52:46). Visgi paskutinėmis kėlinio minutėmis geriau rungtyniavo „Basement“, kuriem pavyko padidinti persvarą iki 11 taškų (60:49).

Sužaidus pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes komandas skyrė aštuoni taškai (60:52). Vėliau komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (62:54). Ketvirtą minutę spurtą pradėjo „Basement“, kurie pelnė 14 taškų be atsako (68:54). Vėliau persvara pamažu augo „Basement“ naudai. Likus minutei su puse iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 22 taškai (78:56), o minutės pertraukėlės paprašė „Sporto fėja & Detagama“. Per likusį laiką komandos žaidė apylygiai, o rungtynės baigėsi rezultatu 83:60.

“Basement“ iškovojo šeštą pergalę, o „Sporto fėja & Detagama“ pralaimėjo septintą kartą.

„Basement“ treneris M.Lisajevičius: „Šiandien geriau pataikėme ir geriau gynėmės už varžovus.“ Paklaustas, kas lėmė, kad ketvirtame kėlinyje komanda pabėgo nuo varžovų, treneris atsakė: „Manau, kad treneris šį kartą labai gerai suvadovavo, paskirstė gerus keitimus. Tai padarė M.Burneika ir dėl to laimėjome :)“

„Sporto fėjos & Detagamos“ treneris D. Gvildys: „Rezultatas šiandien kalba pats už save. Žaidėme gal tik penkias minutes iš visų rungtynių laiko sudėjus. Baisi betvarkė buvo aikštėje, tieisog vaikščiojom iš vieno aikštės galo į kitą.“ Paklaustas, kodėl trečiame kėlinyje kai komanda pasivijo varžovus, jie vėl pabėgo, treneris atsakė: „Nežinau, gal praradome tikėjimą, kad galime laimėti. Manau, praradome instingtą kovoti iki galo. Netikėjo vyrai kad gali laimėti, tai čia nieko nepakeisi.“

Basement: Matas Lisajevičius – 27 tšk. (7 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Arvydas Žėkas – 14 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Donaldas Jankauskas – 11 tšk., Jonas Ročka – 10 tšk., Rimantas Lukoševičius – 10 tšk.

Sporto fėja & Detagama: Arūnas Rimas – 20 tšk. (5 perimt. kam.), Paulius Vaškevičius – 11 tšk., Vytautas Tatarūnas – 11 tšk.

Emocingose rungtynėse „Sporto manija“ ketvirtfinalį pradėjo sunkia pergale prieš „Sporto fėją & Detagamą“ (2016 kovo 02 d., trečiadienis, 22:52 val.)Kauno SRC rungtynių pabaigoje nepavyko nugalėti Sporto fėja & Detagama (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 02:35 val.)„Basement“ tolimais metimais palaužė „Sporto maniją“ (2016 vasario 23 d., antradienis, 23:30 val.)„DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ po atkaklios kovos nugalėjo „Sporto fėją & Detagamą“ (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 15:26 val.)„Basement“ tik po pratęsimo įveikė „Banga“ ekipą. (2016 vasario 11 d., ketvirtadienis, 23:34 val.)Puikiai sužaidę ketvirtą kėlinį „Basement“ ekipa iškovojo dar vieną pergalę“ (2016 sausio 19 d., antradienis, 22:26 val.)„Sporto Manija“ nutraukė BC „Sporto Fėjos & Detagamos“ agoniją ir žengė į pusfinalį (2016 kovo 06 d., sekmadienis, 21:44 val.)Jono Ročkos dvitaškis priešpaskutinę rungtynių sekundę leido „Basement“ laimėti įtemptą trilerį (2016 vasario 16 d., antradienis, 22:32 val.)Antroje rungtynių pusėje prigesusi „Sporto Fėja & Detagama“ nespėjo koja kojon su „Banga“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 21:53 val.)Rungtynių pabaigoje „Sporto fėja & Detagama“ turėjo pripažinti „Sporto manijos“ pranašumą (2016 sausio 20 d., trečiadienis, 22:39 val.)