KK „13“ vs BC „Ambi“ (79:71)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 16 d., Antradienis, 20:55 val. @ Jono Pauliaus II gimnazija, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

Keturiese likę KK „13“ sugebėjo atsilaikyti prieš BC „Ambi“

2016 vasario 16 d., Antradienis, 22:50 val., peržiūros: 956

Vasario 16 dieną, 20:55 val., Jono Pauliaus II gimnazijos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos KK „13“ (šeimininkai) ir BC „Ambi“ (svečiai). Jau nuo pat susitikimo padžios aikštelėje ėmė dominuoti KK „13“ krepšininkai, kurie žaibiškai susikrovė dviženklį pranašumą, o rungtynėms artėjant į pabaigą turėjo daugiau nei 20 taškų persvarą. Tačiau visai neplanuotai dėl pražangų limito iškrito net 3 šeimininkų žaidėjai, o komanda beveik 4 minutes turėjo verstis su keturiais krepšininkais. Nors BC „Ambi“ sugebėjo priartėti, bet netrukus jų žaidime pasipylė nelogiški sprendimai ir klaidos, o savo šansus puikiai išnaudoję KK „13“ krepšininkai sugebėjo atsilaikyti ir laimėjo dvikovą rezultatu 79:71.

Rungtynių pradžioje puikiai sekėsi šeimininkams, kurie spurtavo 7:0, bet čia pat varžovai sugebėjo išlyginti rezultatą ir kuriam laikui žaidimas vyko lygiai. Bet tai buvo labai laikina ir jau tame pačiame kėlinuke KK „13“ dar kartą nutolo, o tikslūs tritaškiai ir milžiniškas tempas puolant leido pasiekti net ir daugiau nei 10 taškų persvarą. Bet to jiems nebuvo gana, skirtumas dar labiau išaugo ir pasiekė beveik 20 taškų ribą. BC „Ambi“ komandos žaidimas atrodė išbalansuotas, žaidėjai nesusitavarkė nei gindamiesi, nei puldami, o vienintelis tikrai teigiamas rodiklis buvo tik provokuojamos varžovų pražangos. Prasidedant ilgajai pertraukai KK „13“ tvirtai kontroliavo rungtynes 46:28.

Viskas labai panašiai klostėsi ir po ilgosios pertraukos, šeimininkai ir toliau didino persvarą ir artėjo pergalės link, bet turimas trumpas suolelis ir didelis pražangų skaičius netrukus labai komplikavo komandos situaciją. KK „13“ komandą vienas po kito paliko keli žaidėjai surinkę po 5 pražangas, o galiausiai kepšininkai rungtynes galėjo tęsti būdami vos keturiese. BC „Ambi“ ekipai atsirado viltis ir jie pabandė per 4 likusias minutes išnaudoti gautą šansą. Spaudimas ir greitas puolimas leido žaibiškai artėti, bet skirtumui ištirpus iki 6 taškų šeimininkų žaidėjas D.Butkus pataikė labai svarbų tolimą metimą ir šis momentas buvo turbūt esminis, nes dabar laiko BC „Ambi“ ekipai liko labai nedaug laiko. Svečiai paskutinėmis atakomis sužaidė tikrai ne taip kaip galėjo, neteisingi sprendimai puolant ir ginantis kainavo labai brangiai. KK „13“ atsilaikė ir netgi iškovojo pergalę visai solidžiu rezultatu 79:71.

Linas Stankevičius (KK „13“):

„pergalę skiriame mūsų mamai Lietuvai“.

KK „13“: Giedrius Ūkelis – 25 tšk., Edgaras Zaidelis – 17 tšk. (6 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Dominykas Butkus – 11 tšk.

BC „Ambi“: Vytautas Čypas – 33 tšk. (7 išpr. praž.), Remigijus Snieškus – 15 tšk. (16 atk. kam., 5 rezult. perd., 5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Julius Povilaitis – 8 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd.)

„OnRoll“ išvargo pergalę prieš BC„Ambi“ (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 23:48 val.)Visas rungtynes pirmavę KK „13“ nugalėjo „Šilainius“ (2015 gruodžio 11 d., penktadienis, 23:53 val.)Sunkiai įsibėgėję KK „13“ įveikė Kleboniškio „Vilkus“ (2015 spalio 29 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)KK“13“ nesunkiai įveikė BC “Ambi“ ekipą. (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 23:22 val.)BC „Straight“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti BC „Ambi“ ekipą. (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 23:41 val.)Galingas KK „13“ žaidimas nepaliko jokių vilčių „LejuoTransai“ (2016 sausio 05 d., antradienis, 22:41 val.)„KK 13“ neturėjo vargo su „Savais“ (2015 gruodžio 15 d., antradienis, 23:08 val.)Kauno „SRC-2“ ketvirtąjame kėlinyje palaužė BC„Ambi“ krepšininkus (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 01:44 val.)KK „13“ palaužė Kauno „NTI-PN“ (2015 gruodžio 05 d., šeštadienis, 21:42 val.)Puikias rungtynes sužaidę KK „13“ krepšininkai įveikė Kauno „SRC-2“ ekipą (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 21:58 val.)