Laipsniai vs Bella Italia ‒ Feniksas (76:71)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 balandžio 15 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (IV salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Atkaklioje kovoje dėl pirmos vietos grupėje „Bella Italia ‒ feniksas“ krito prieš komandą „Laipsniai“

2018 balandžio 15 d., Sekmadienis, 23:16 val., peržiūros: 897

Balandžio 15 dieną, 20:30 val., A.Sabonio krepšinio centro sporto salėje susitiko Pavasario „Sportturas“ taurė 2018 lygos komandos “Laipsniai” (šeimininkai) ir „Bella Italia – Feniksas” (svečiai). Nors svečiai stipriai pasireiškė pirmajame kėlinyje, „ Laipsniai“ sugebėjo atsitiesti ir išplėšti pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 76:71 (13:23, 25:12, 21:21, 17:15).

Pirmajame kėlinyje svečiai išėjo labiau susikaupę ir pasiruošę kovoti. Kieta gynyba, bei greiti ir taiklūs tolimi metimai leido jiems susikrauti 10 taškų persvarą jau pirmajame kėlinyje (13:23). Antrajame kėlinyje viskas apsivertė aukštyn kojomis. Šeimininkai stipriai susiėmė, pakeitė gynybą, taip palikdami varžovus šešias minutes be taškų, o patys įmetė net 19 ir pirmos pusės pabaigoje šie jau pirmavo trimis taškais (38:35).

Antroje rungtynių pusėje užvirė tikroji kova, pirmaujanti komanda trečiajame kėlinyje keitėsi keturis kartus. Šeimininkai vis stengėsi pabėgti, tačiau varžovai vis atrasdavo būdų prisivyti ar net keliais taškais išsiveržti į priekį. Vis gi, kėlinį komandos sužaidė lygiosiomis ir vis dar pirmavo „Laipsniai“ (59:56). Ketvirtajame kėlinyje „Bella Italia – Feniksas“ komandai pradėjo stigti jėgų, o šeimininkai toliau sėkmingai puolė ir antroje kėlinio pusėje jau susikrovė tvirtesnį pranašumą (73:60). Baigiantis rungtynėms svečiams pavyko atrasti šiek tiek jėgų ir sugrįžti į kovą, tačiau laiko buvo per mažai ir pergalę šventė „Laipsniai“ rezultatu (76:71).

„Laipsniai“ komandos treneris A.Jankevičius: „​Na, varžybas pradėjome tikrai nesusikaupę. Prasileidome keletą greitų atakų, keletą greitų tritaškių ir gavosi šiek tiek ne mūsų naudai. Paskui susiėmėm, pakeitėm gynybą ir gavosi geriau. Susikaupimas, kova iki galo, tas ir padėjo laimėti.“

Dramatiškoje pabaigoje „Bella Italia ‒ Feniksas“ įveikė „1944“ (53:51) (2018 balandžio 13 d., penktadienis, 21:44 val.)Po atkaklios ir kietos kovos pergalę pasiekė „Remza & Langvila“ (2018 kovo 27 d., antradienis, 22:40 val.)Nerezultatyviose rungtynėse ‒ „Kolegų“ pergalė ir bilietas į ketvirtfinalį (2018 balandžio 25 d., trečiadienis, 22:39 val.)Visas rungtynes dominavę „Laipsniai“ susitvarkė su „Remza & Langvila“ (2018 balandžio 05 d., ketvirtadienis, 23:26 val.)„Laipsniai“ įveikė „Kauno Rami“ bei žengė į pusfinalį (2018 balandžio 25 d., trečiadienis, 23:22 val.)„Laipsniai“ subyrėjo ketvirtajame kėlinyje ir patyrė pralaimėjimą (2018 gegužės 09 d., trečiadienis, 22:22 val.)„Laipsniai“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „1944“ ekipą (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 19:39 val.)„Laipsniai“ iškovojo Pavasario „Sportturo“ Didžiosios taurės trečiąją vietą (2018 gegužės 13 d., sekmadienis, 23:24 val.)