Vilmista vs ASU & Co „AgroVIS“ (58:92)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 kovo 27 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„ASU & Co „AgroVIS“ iškovojo užtikrintą pergalę ir pateko į ketvirtfinalį

2017 kovo 28 d., Antradienis, 17:03 val., peržiūros: 1150

Pirmadienį, kovo 27 dieną, A. Sabonio krepšinio centre įvyko Įmonių lygos aštuntfinalio rungtynės tarp Mažosios taurės komandų – vietos „Vilmistos“ bei svečių „ASU & Co „AgroVIS“. Tai buvo trečiasis ir lemiamas šių dviejų komandų susitikimas, o prieš tai vykusiuose mačuose po užtikrintą pergalę pasidalino abi ekipos. Šiandien vaizdas aikštelėje buvo panašus, kaip ir praeitose rungtynėse. Šiandien „ASU & Co „AgroVIS“ dominavo nuo pat pirmųjų minučių ir po pirmosios rungtynių pusės turėjo jau 30-ies taškų pranašumą, kurį jie sėkmingai išlaikė iki pat rungtynių pabaigos.

Pirmąjį kėlinuką komandos pradėjo nerezultatyviu, tačiau apylygiu žaidimu. Abejoms komandoms sunkokai sekėsi pralaužti varžovų gynybą, o sužaidus šešias minutes, rezultatu 7:9 pirmavo „ASU & Co „AgroVIS“ ekipa. Tačiau tuomet įvyko lūžis ir svečių ekipa smeigė kelis taiklius tolimus metimus, kurie iniciavo 15:2 spurtą. Po pirmųjų dešimties minučių svečių ekipos pranašumas siekė jau 15-ą taškų – 11:26. Antrąjį kėlinuką „Vilmistos“ ekipa pradėjo taikliu baudos metimu, tačiau tuomet „ASU & Co „AgroVIS“ ekipa pelnė net 14-ą taškų be atsako, kurie leido jiems turėti jau triuškinantį pranašumą. Galiausiai aikštelės šeimininkams pavyko pralaužti varžovų gynybą ir atakas užbaigti sėkmingai jiems sekėsi vis dažniau. Visgi, svečių ekipa neketino nusileisti ir palaikė varžovų rimtą, tad skirtumas per daug ir nepakito. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 23:53.

Trečiasis kėlinukas nebuvo itin rezultatyvus, palyginus su pirmais dviem. Komandos ketvirčio pradžioje žaidė apylygiai ir vis dažniau aikštelėje pamatėme klaidų bei netaiklių metimų. Tačiau „Vilmistos“ ekipai tik pačioje kėlinuko pabaigoje pavyko apkarpyti savo atsilikimą, kuomet jie pelnė šešis taškus be varžovų atsako. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo 40:65. Lemiamas rungtynių kėlinukas beliko tik formulumas ir tą suprato jau abi komandos. Per daug gynyboje nesistengė nei vieni, nei kiti ir tai atsispindėjo kėlinio rezultate. Galiausiai „ASU & Co „AgroVIS“ iškovojo užtikrintą pergalę, o galutinis rungtynių rezultatas buvo 58:92.

Vilmista: Šarūnas Orlovas – 14 tšk. (16 atk. kam.), Giedrius Džiaugys – 14 tšk. (5 išpr. praž.), Tomas Raulušavičius – 10 tšk.

ASU & Co „AgroVIS“: Danas Laurinavičius – 26 tšk., Gediminas Vasiliauskas – 21 tšk. (17 atk. kam., 7 rezult. perd.), Aurimas Stanevičius – 20 tšk., Arvydas Svetickas – 13 tšk. (8 rezult. perd.)

„ASU & Co „AgroVIS“ pergalingai pradėjo ketvirtfinalį (2017 balandžio 08 d., šeštadienis, 00:36 val.)Penktas kartas nemeluoja ‒ „ASU & Co „AgroVIS“ iškovojo pirmąją pergalę (2016 lapkričio 26 d., šeštadienis, 17:54 val.)ASU & Co „AgroVIS“ išvykoje prabloškė komandą Celsis (2017 kovo 07 d., antradienis, 22:47 val.)Pirmą kėlinuką 41:4 laimėję „ASU & Co „AgroVIS“ lengvai žengė į pusfinalį (2017 balandžio 08 d., šeštadienis, 14:46 val.)ASU & Co „AgroVIS“ nukovė Rapala komandą (2017 vasario 18 d., šeštadienis, 15:11 val.)ASU & Co „AgroVIS“ įrodė pranašumą prieš Vilmistą (2017 kovo 11 d., šeštadienis, 14:23 val.)„Best 4 You“ pasiekė pirmąją pergalę šiame sezone (2016 gruodžio 03 d., šeštadienis, 21:03 val.)„Celsis“ nesukiai įveikė ASU & CO „AgroVIS“ komandą (2016 gruodžio 17 d., šeštadienis, 14:49 val.)„Hidraulinės sistemos“ pusfinalį pradėjo užtikrinta pergale (2017 balandžio 11 d., antradienis, 23:50 val.)„ASU & Co „AgroVIS“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti „Kauno švaros“ pranašumą (2017 sausio 17 d., antradienis, 22:37 val.)