LIBORA vs SIDNĖJUS (52:86)"Laikinoji sostinė 2011" Mažoji taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 gegužės 15 d., Sekmadienis, 13:00 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

"Sidnėjus" nesunkiai susitvarkė su "Liboros" ekipa

2011 gegužės 15 d., Sekmadienis, 15:02 val., peržiūros: 4427

Sekmadienį (05.15) Kauno energijos sporto salėje, susitiko "Laikinosios sostinės 2011" Mažosios taurės ekipos "Libora" (šeimininkai) ir "Sidnėjus" (svečiai). Pirmasis kėlinukas prasidėjo sėkmingai svečių ekipai, ši iškart ėmėsi iniciatyvos ir nesunkiai laimėjo šį kėlinuką. Antrasis kėlinys buvo kiek stabilesnis komandoms, nei viena pernelyg neišsiskyrė, vis tik 3 taškais geriau pasirodė "Sidnėjaus" ekipa. Trečiajame kėlinuke vaizdas aikštelėje pernelyg nepasikeitė, vėlgi kiek geraiu žaidė svečiai ir po truputį vis didino savąjį pranašumą. Paskutiniajame ketvirtyje šeimininkai nuleido rankas ir net nebekovojo rimtai, tuo tarpu varžovai tuo pasinaudojo ir laimėjo varžybas 34 taškų skirutmu (52:86).

Pirmosios minutės prasidėjo dvejomis svečių atakomis, po kurių rezultatas buvo (5:0). Kiek vėliau "Libora" atsakė 2 taškais, tačiau varžovai ir toliau bėgo į priekį neužilgo turėjo jau 13 taškų pranašumą. Nors pabaigoje ekipos žaidė jau panašiau, bet vis tik "Sidnėjaus" žaidėjai sugebėjo dar truputį padiditi skirtumą tarp komandų (8:23).

Antrajame kėlinyje, po kelių atakų skirtumas išaugo iki 19, dėka gero svečių žadimo, vis tik kėlinio viduryje dominavo šeimininkų komanda, ši pagerino žaidimo kokybę ir po truputį pradėjo vytis savo varžovus, šie sugebėjo spurtuoti (9:0) ir sumažinti atslikimą iki 10 taškų. Tačiau pabaiga priklausė "Sidnėjaus" komandos žaidėjams, kurie taip pat surengė puikų spurtą, po kurio, ne gana to, jie susigrąžino turėtą pranašumą, bet ir jį dar kiek padidino (25:43).

Trečiasis kėlinys buvo panašus į pastarąjį. Pirmosios atakos leido "Sidnėjus" ekipai dar atitrūkti nuo savo persekiotojų (23 taškų pranašumas), tačiau šeimininkai neliko skolingi varžovams ir patys ėmėsi iniciatyvos, kuri davė neblogų vaisių, tačiau tai truko tik minutę, o svečiai ir vėl sėkmingai pabaigė paskutiniąsias minutes, bei susigrąžino turėtą 23 taškų pranašumą (40:63).

Paskutiniajame kėlinuke stebuklas neįvyko iš pradžių svečiai ir toliau demonstravo savo žaidimo kokybę ir kėlinio viduryje turėjo sukaupę jau 30 taškų. Tuo tarpu kėlinio pabaiga buvo visiška nesėkmė šeimininkams, šie nuleido rankas, o varžovas tuo pasinaudojo ir vis didino savąjį pranašumą, taigi "Sidnėjus" įsirašė triuškinančią pergalę į savo sąskaitą (52:86).

"Liboros" ekipoje rezultatuviausi buvo Aivaras Keršis 16 tšk. 8 atk.kam. Tomas Klimavičius 12 tšk. 10 atk.kam. dvigubas dublis. Paulius Petruškevičius 8 tšk. 8 atk.kam.

"Sidnėjus" komandoje naudingiausi buvo Kazimieras Greičius 19 tšk. 18 atk.kam. dvigubas dublis, Lukas Steikūnas 12 tšk. 11 atk.kam. Nerijus Gurskas 17 tšk. 6 atk.kam. Elvinas Vaičiūnas 6 tšk. 12 atk.kam.

Laimėjusiųjų treneris teigė: "Lengvos rungtynės, bet ne visi susirinkę, daug traumuotų yra, manau, silpniausia pogrupio komanda, dėl to problemų nekilo, eisim toliau, laimėti taurę žadame, jei visi pasveiks, stengsimės".

"Ice" nesunkiai įveikė "Liborą" (2011 gegužės 11 d., trečiadienis, 21:27 val.)"Sidnėjus" sutriuškino "Ice" ekipą (2011 gegužės 18 d., trečiadienis, 21:18 val.)"Sidnėjus" palaužė "Renversos" komandą (2011 birželio 06 d., pirmadienis, 22:51 val.)"Sidnėjus" žengia į ketvirtfinalį (2011 gegužės 30 d., pirmadienis, 20:24 val.)"Sandarikliai" nušlavė "Liborą" (2011 birželio 01 d., trečiadienis, 20:39 val.)"Sporto Manija & Vailendas" sutriuškino savo varžovus (2011 gegužės 04 d., trečiadienis, 22:21 val.)Po permainingos kovos į finalą keliauja "Sidnėjaus" ekipa (2011 birželio 12 d., sekmadienis, 21:11 val.)"Sporto Manija & Vailendas" turėjo pripažinti "Sidnėjaus" pranašumą (2011 gegužės 24 d., antradienis, 21:07 val.)"Laikinosios sostinės 2011" Mažąją taurę iškovojo "Kėdainiai" (2011 birželio 15 d., trečiadienis, 23:48 val.)