LIBORA vs SPORTO MANIJA & VAILENDAS (61:102)"Laikinoji sostinė 2011" Mažoji taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 gegužės 04 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

"Sporto Manija & Vailendas" sutriuškino savo varžovus

2011 gegužės 04 d., Trečiadienis, 22:21 val., peržiūros: 5454

Trečiadienį (05.04) Kauno technikos kolegijos sporto salėje susitiko "Laikinosios sostinės 2011" Mažosios taurės ekipos "Libora" (šeimininkai) "Sporto Manija & Vailendas" (svečiai). Pirmosios minutės prasidėjo svečių spurtu, tačiau šeimininkai savo varžovų nepaleido ir kovojo visą likusį kėlinį, bei pralaimėjo 6 taškais. Antrajame kėlinuke prasidėjo svečių dominavimas, nors pradžioje jis buvo neryškus, tačiau su kiekviena minute skirtumas tarp komandų vis didėjo. Trečiajame kėlinyje "Sporto Manija & Vailendas" komanda ir toliau didino savąjį pranašumą, kuris po šio kėlinio siekė jau 41 tašką. Paskutiniajame kėlinyje laimėtojas buvo aiškus ir šį kartą kova buvo sunkesnė svečiams, kadangi varžovai pasipriešino ir ekipos sužaidė lygiosiomis, o triuškinančią pergalę pasiekė "Sporto Manija & Vailendas" (61:102).

Pirmasis kėlinys prasidėjo svečių spurtu (6:0), tačiau kiek vėliau varžovai sugebėjo sušvelninti skirtumą iki 2 taškų, tačiau pavyti varžovų nepavyko. Taigi "Sporto Manija & Vailendas" apgynė, savo 6 taškų persvarą sukauptą po pirmųjų atakų (16:22).

Antrajame kėlinyje kokybišką krepšinį demonstravo svečių ekipa ir nuo pat kėlinio pradžios vis didino skirtumą tarp komandų, kai tuo tarpu "Liboros" žaidėjams niekaip nesisekė sustabdyti įsibėgėjusio svečių žaidimo ir po pirmosios rungtynių dalies šie ir toliau užtikrintai žygiavo pergalės link. (29:53).

Jau po pirmosios atkarpos "Sporto Manija & Vailendas" ekipa skirtumą padidino iki 30 taškų, kiek vėliau šeimininkai davė atkirtį, bet vis tik savo kovingumą parodė "Libora" ir puikiai pabaigusi likusią kėlinio dalį padidino savąjį pranašumą, net iki 41 taško (40:81).

Paskutiniajame ketvirtyje komandos jau buvo labai išsękusios, tačiau kovingumo nei vienai netrūko. Šiame kėlinuke savo varžovams sugebėjo pasipriešinti šeimininkų komanda ir ne tik gynyboje, bet ir puolime, atliko gerą darbą, bei sužaidė kėlinuką lygiosiomis, tačiau to, toli gražu nepakako, ir šie patyrė skaudų pralaimėjimą. Taigi pergalę į savo sąskaitą įsirašė "Sporto Manija & Vailendas" (61:102).

"Sporto Manija & Vailendas" komandoje naudingiausi buvo Rytis Adžgauskas 35 tšk. 5 atk.kam. Elvinas Kaluginas 21 tšk. 8 rez.perd. Arvydas Račkus 13 tšk. 12 atk.kam. dvigubas dublis, bei Rokas Barkauskas 14 tšk. 10 atk.kam. dvigubas dublis.

"Libora" komandoje rezultatyviausi buvo Aivaras Keršis 24 tšk. 4 atk. kam. Kęstutis Kaupas 18 tšk. 8 atk.kam. Gediminas Lenartas 11 tšk. 8 atk.kam.

Pralaimėjusiųjų treneris kalbėjo: "Penkiese prieš jaunimą niekada nelaimėsi, kol turėjome jėgų, tol pataikėm, o antrajame kėlinyje jau paleidom, visa kita buvo formalumas, visi būtume susirinkę, būtume galėje pažaisti, pagarba varžovams".

Laimėjusiųjų vadovas teigė: "Gerai vaikai sužaidė, kovojo noriai, tik mažai susirinko, stengėsi ir viskas sekėsi, 50 taškų laimėjome manau žaidimas tenkina mane".

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

NuVa2011 gegužės 05 d., 15:02 val.

O Adzgausku vaikis siauteja ;D

Anonimas2011 gegužės 05 d., 14:15 val.

Rytukas 35 tsk :OOO

"Sporto Manija & Vailendas" be didesnių sunkumų nugalėjo savo varžovus (2011 gegužės 06 d., penktadienis, 20:49 val.)"Sporto Manija & Vailendas" turėjo pripažinti "Sidnėjaus" pranašumą (2011 gegužės 24 d., antradienis, 21:07 val.)"Sandarikliai" nušlavė "Liborą" (2011 birželio 01 d., trečiadienis, 20:39 val.)"Sidnėjus" nesunkiai susitvarkė su "Liboros" ekipa (2011 gegužės 15 d., sekmadienis, 15:02 val.)Po dramatiškos kovos pergalę pasiekė "SK Mattas & Topo Centras" komanda (2011 gegužės 30 d., pirmadienis, 23:24 val.)"Ice" nesunkiai įveikė "Liborą" (2011 gegužės 11 d., trečiadienis, 21:27 val.)