Dumblas vs Kauno Rami (87:71)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 20 d., Sekmadienis, 14:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Prastai startavęs „Dumblas“ atsitiesė ir įveikė „Kauno Rami“

2015 gruodžio 20 d., Sekmadienis, 17:06 val., peržiūros: 1396

Sekmadienį, gruodžio 20 dieną, Kauno energijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių Didžiosios taurės L pogrupio rungtynės, tarp vietos „Dumblo“ (2/2) ir svečių „Kauno Rami“ (1/3) ekipų. Susitikimą žymiai geriau pradėję svečių ekipos krepšininkai išsiveržė į priekį ir įgijo nemažą persvarą, tačiau jau nuo pat antrojo ketvirčio pradžios žaidimas tarp komandų išsilygino, ko pasekoje po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus. Po pertraukos spurtavę aikštės šeimininkai atitrūko, tačiau pernelyg toli nepabėgo ir po trijų kėlinių turėjo šešių taškų pranašumą. Paskutinėje rungtynių dalyje užtikrintai rungtyniavęs „Dumblas“ išsaugojo iniciatyvą, ko pasekoje šventė pergalę rezultatu 87:71 (19:22, 29:20, 23:17, 22:12).

Rungtynes penkiais taškais iš eilės pradėjo svečiai, tačiau čia pat taikliu tolimu metimu atsakęs T. Bulotas kiek sušvelnino šeimininkų atsilikimą. Vis tik, dar kelis iš eilės rezultatyvius išpuolius surengę „Kauno Rami“ ekipos krepšininkai įgijo aštuonių taškų pranašumą, tačiau ilgai vietoje nestovėję „Dumblo“ žaidėjai ir vėl pelnė kelis taškus, taip sumažindami atsilikimą. Kiek vėliau, po T. Petrošiaus solo šou skirtumas tarp komandų ir vėl šoktelėjo, ko pasekoje po pirmojo kėlinuko „Kauno Rami“ turėjo devynių taškų persvarą. 13:22.

Antrą ketvirtį geriau pradėję svečiai įgijo dviženklę persvarą, tačiau čia pat atsibudę aikštės šeimininkai pelnė šešis taškus iš eilės ir braukė deficitą daugiau nei perpus. Kiek vėliau žaidimas išsilygino ir abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau kelis svarbius tolimus metimus pataikęs „Dumblas“ persvėrė rezultatą savo naudai. Iniciatyvos savo rankose šeimininkai ilgai neišlaikė, nes čia pat kelis sėkmingus epizodus sužaidęs Š.Petraitis sugrąžino svečiams pranašumą. Vis tik, per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios du baudų metimus realizavę šeimininkai rezultatą išlygino. 42:42.

Po ilgosios pertraukos spurtą 8:0 surengę aikštės šeimininkai iškart atitrūko. Kiek vėliau svečiai dar bandė vytis, tačiau penki iš eilės P. Žekonio taškai dar labiau atitolino „Dumblą“ nuo varžovų. Įpusėjus trečiam ketvirčiui komandas skyrė jau trylika taškų, tačiau spurtą 0:7 surengusi „Kauno Rami“ sugebėjo atsitiesti ir sumažinti deficitą iki šešių taškų. Per likusį laiką abi komandos praktiškai identiškai keitėsi rezultatyviais išpuoliais, ko pasekoje skirtumas tarp jų nepasikeitė. 65:59.

Ketvirtą kėlinuką geriau pradėję „Kauno Rami“ ekipos krepšininkai sumažino atsilikimą iki dviejų taškų, tačiau čia pat septynis taškus iš eilės pelnę aikštės šeimininkai ir vėl atitolo. Toliau sekė keli netaiklūs svečių baudų metimai, po kurių E. Tamulis smeigė du tritaškius, taip atitolindamas „Dumblą“ nuo varžovų jau net keturiolikos taškų skirtumu. Per likusį laiką iki rungtynių pabaigos jokių stebuklų neįvyko ir toliau rezultatyviau žaidę aikštės šeimininkai tik dar labiau padidino savo pranašumą, ko pasekoje šventė pergalę rezultatu 87:71.

Po pergalės Vincas Pilipaitis kalbėjo: „Antroje rungtynių pusėje pasiteisino mūsų spaudimas, kuomet įgijome didžiausią pranašumą. Pirma rungtynių pusė buvo apylygė, o antroje daugiausiai padėjo spaudimas ir patirtis. Taip pat, pasinaudodamas proga, noriu pasveikinti visą KKL bendruomenę, savo komandą ir visus priešininkus su artėjančiomis šventėmis“.

„Dumblas“: Tadas Bulotas – 24 tšk. (5 išpr. praž.), Paulius Žekonis – 14 tšk. (6 rezult. perd.), Evaldas Tamulis – 13 tšk., Tomas Pukelevičius – 12 tšk., Lukas Steikūnas – 10 tšk. (12 atk. kam.)

„Kauno Rami“: Tomas Petrošius – 32 tšk. (12 atk. kam., 9 išpr. praž.), Šarūnas Petraitis – 26 tšk. (11 atk. kam., 12 išpr. praž.), Paulius Petruškevičius – 4 tšk.

Po prasto starto atsigavęs BC „Gazuotas Pienas“ parklupdė „Kauno Rami“ (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 23:08 val.)Tritaškius taikliau nei dvitaškius mėtę „Dumblo“ krepšininkai įveikė „Kauno Rami“ (2016 sausio 31 d., sekmadienis, 22:22 val.)„VU KHF“ be didesnio vargo įveikė „Kauno Rami“ ekipą. (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 22:35 val.)Dvidešimt tritaškių įmetęs „Dumblas“ lengvai įveikė „ICE“ krepšininkus (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 16:29 val.)Klampiame mače „Dumblas“ pranoko „BuyPCgame.eu“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 22:45 val.)Advokatų kontora „Konsus“ nesunkiai įveikė „Dumblą“ (2016 sausio 15 d., penktadienis, 21:47 val.)Visas rungtynes pirmavęs „Dumblas“ pabaigoje neatsilaikė prieš Advokatų kontorą „Konsus“ (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 17:43 val.)„Dumblas“ nesunkiai susitvarkė su „Green Death“ (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 22:25 val.)„Kauno NTI-PN“ pateikė staigmeną ir nugalėjo „Kauno Rami“ (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 22:35 val.)Advokatų kontora „Konsus“ ramiai susitvarkė su Kauno Rami (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 22:42 val.)