KAUNO ENERGIJA vs TRYS MEDŽIAI (89:76)"ĮMONIŲ+" LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 vasario 01 d., Penktadienis, 20:30 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

"Trys Medžiai" po diskvalifikancinių pražangų nuvirto

Skirmantas Staniulis savo gimtadienio proga įmetė net 30 taškų
2008 vasario 01 d., Penktadienis, 22:22 val., peržiūros: 8825
Šį penktadienio vakarą "Įmonių+" lygos F pogrupyje "Kauno Energija" savoje aikštėje priėmė "Trijų Medžių" komandą. Po nesėkmingo pirmojo ketvirčio svečiai antrojo kėlinio pabaigoje buvo sugebėję išsiveržti į priekį, tačiau itin emocingose rungtynėse neatlaikė dviejų "Trijų Medžių" žaidėjų nervai, kurie buvo nubausti diskvalifikacinėmis pražangomis. Energetikai tuo pukiai pasinaudojo ir prieš išretėjusius veržovus ėmė krautis pranašumą, kurį išlaikę iki dvikovos pabaigos iškovojo pergalę rezultatu 89:76.

Rungtynės prasidėjo keturiais svečių ekipos žaidėjo Lino Baiboko taškais. "Kauno Energija" taip pat netruko įsižaist ir pelnę net 15 taškų be atsako išsiveržė į priekį. "Trys Medžiai" puse kėlinio nesugebėjo pelnyti taškų ir paprašė minutės pertaukėlės, po kurios žaidimas išsilygino ir skirtumas nustojo augęs. Aistros vis kaito, o pirmųjų nervai neišlaikė svečių komandos krepšininkų Dariaus Vaičekausko ir Edvardo Gražio, kurie buvo nubausti techninėmis pražangomis. Po dešimties minučių šeimininkai pirmavo dešimčia taškų – 26:16.

Antrajame kėlinyje emocijos ir toliau augo, tarp varžovų nebuvo išvengta ir nedidelių susistumdymų. Aikštėje vyko lygi bei atkakli kova. Svečiai pamažu tirpdė savo taškų deficitą, kol galiausiai po dviejų Šarūno Kenstavičiaus tritaškių iš eilės po ilgokos pertraukos vėl nusvėrė dvikovos svarstykles savo naudai. "Trys Medžiai" priekyje buvo neilgai, nes galutinai pakriko Viktoro Ivanovo ir Edvardo Gražio nervai, kurie užsidirbo diksvalifikacines pražangas. Energetikai, tai puikiai išnaudojo ir pelnę 10 taškų iš eilės vėl nutolo nuo priešininkų. Pirmoji dvikovos pusė baigėsi rezultatu 49:41.

Po pertraukos žaidimas nurimo, o savo sąlygas aikštėje diktavo "Kauno Energija", kuri vis krovėsi persvarą. "Trys Medžiai" atrodė psichologiškai palaužti ir prieš paskutinį kėlinį atsilikinėjo 14-a taškų – 74:57.

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai ramiai išlaikė saugų pranašumą ir iškovojo pergalę rezultatu 89:76.

Po susitikimo nugalėtojų treneris Deivydas Čereška kalbėjo: "Rungtynių pradžioje buvome stipresni psichologiškai, o kai kelis varžovus pašalino buvome pajėgesni ir fiziškai."

"Kauno Energijos" gretose 30 taškų pelnė Skirmantas Staniulis. Dvigubus dublius atliko Marius Antanaitis (29 taškai, 14 atk. k.) ir Saulius Zburmirskas (13 taškų, 10 atk. k.). 10 taškų surinko Kęstutis Petkevičius.

"Trijų Medžių" ekipoje išsiskyrė trigubą dublį atlikęs Šarūnas Kenstavičius (30 taškų, 13 atk. k., 13 išpr. praž.). 13 taškų įmetė Nerijus Laukaitis (11 atk. k.), 11 – Linas Baibokas, po 10 Darius Vaičekauskas ir Tomas Juodviršis.

Šeimininkai dvikovos teisėjams T. Keršiui ir G. Krugelevičiui atitinkamai skyrė 8 ir 7 balus, svečiai arbitrų darbo nevertino.
"Trys medžiai" nesugebėjo atsilaikyti prieš "Lytagra" komanda (2008 kovo 03 d., pirmadienis, 22:46 val.)"Kauno Energija" be didesnių pastangų įveikė "Lytagrą" (2008 kovo 05 d., trečiadienis, 22:41 val.)"Trys Medžiai" iškovojo pergalę paskutinę sekundę (2008 vasario 11 d., pirmadienis, 22:01 val.)"Trys medžiai" išlygino serijos rezultatą (2008 kovo 30 d., sekmadienis, 19:31 val.)"Trys medžiai" nepasigailėjo savo varžovų "Infoface&Kaveikti.lt" (2008 sausio 20 d., sekmadienis, 22:48 val.)"Trys medžiai" įveikė "Kauno vandenis" (2007 lapkričio 19 d., pirmadienis, 21:16 val.)"Trys medžiai" įveikė "Elektromontuotoją" (2007 lapkričio 12 d., pirmadienis, 21:25 val.)"Kauno Energija" nepaliko vilčių "Naftelf & Nowaco" (2008 kovo 21 d., penktadienis, 22:49 val.)"Trys medžiai" nugalėjo "Infoface & Kaveikti.lt" (2007 lapkričio 18 d., sekmadienis, 22:00 val.)Krepšinio drama "Eigulių" vidurinėje mokykloje (2008 sausio 23 d., trečiadienis, 22:23 val.)