KAUNO ENERGIJA vs NAFTELF & NOWACO (99:53)"ĮMONIŲ+" LYGA » Atkrintamosios rungtynės
2008 kovo 21 d., Penktadienis, 20:30 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

"Kauno Energija" nepaliko vilčių "Naftelf & Nowaco"

Krepšį atakuoja Kęstutis Petkevičius
2008 kovo 21 d., Penktadienis, 22:49 val., peržiūros: 7380
Šiandien (03-21) "Kauno Energija" savo aikštėje priėmė "Naftelf" & Nowaco". Svečiai pasipriešino tik pirmajame kėlinyje. Lemiama atkarpa tapo antro kėlinio viduryje šeimininkų laimėta 17:1. Galutinis rezultatas buvo 99:53

Pirmas kėlinys prasidėjo vangiai ir nerezultatyviai. Šeimininkai darydami daug vaikiškų klaidų tiek gynyboje ,tiek puolime šiame ketvirtyje turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 15:24.

Antrame kėlinuke pradžioje vaizdas aikštėje nepasikeitė, tačiau "Kauno Energijos" komandos vyrai po truputį mažino atitrūkimą. Galiausiai lemiamas lūžis įvyko kėlinio viduryje. Suaktyvinę gynybą ir šiek tiek paspaudę varžovus šeimininkai privertė varžovus klysti arba atakuoti iš sudėtingų pozicijų. Gerai pasidarbavę gynyboje atakas dažniausiai baigdavo greitomis atakomis. Kėlinio rezultatas buvo 46:38 (31:14).

Trečiame kėlinyje svečiai lyg patekę į gilią duobę nesugebėjo pelnyti taškų ilgiau nei 5 kėlinio minutes.Jų varžovai tuo naudojosi ir didino savo jau gan solidžią persvarą. Trečiasis kėlinys pasibaigė rezultatu 29:5 (75:43).

Ketvirtas kėlinukas buvo tik lengva treniruotė abiem komandoms. Ir vėl puikiai sužaidę tiek puolime tiek gynyboje šeimininkai sugebėjo persvarą padidinti iki 46 taškų.Galutinis rezultatas buvo 99:53 (24:10). "Kauno Energija " iškovojo pirmąją pergalę.

Po varžybų pakalbintas svečių treneris ir paklaustas kas lėmė tokį skaudų pralaimėjimą atsakė , kad priešininkai buvo žymiai geresni ir pralaimėta kova po krepšiais. Iš komandos išskirti lyderių nepanoro ,nes jo manymu visi kovojo vienodai. Teisėjams skyrė 10 balų.

Šeimininkai teisėjams skyrė 8 balus.

"Kauno Energijos" komandoje labiausiai pastebimi buvo M.Antanaitis -24 taškai ir D.Sakalauskas -19 taškų.

"Naftelf" & Nowaco" šiose varžybose sužibėjo N.Venskūnas -16 taškų ir D.Viršilas -13 taškų.
"Kauno Energija" įrodė savo pranašumą prieš "Naftelf & Nowaco" (2008 kovo 15 d., šeštadienis, 21:13 val.)Lygioje kovoje pergalę iškovojo "Naftelf & Nowaco" (2008 kovo 03 d., pirmadienis, 22:48 val.)Kauno "Švara-KRG" įrodė savo pranašumą prieš "Naftelf-Nowaco" (2008 kovo 04 d., antradienis, 22:17 val.)"Kauno energija" namuose sutriuškino "Helviną" (2008 sausio 25 d., penktadienis, 22:31 val.)"Kauno energija" lengvai įveikė "Infoface - kaveikti.lt" (2008 kovo 02 d., sekmadienis, 22:29 val.)"Kauno Energijos" krepšininkai tapo "Įmonių+" lygos, "Paguodos" taurės čempionais! (2008 balandžio 19 d., šeštadienis, 17:30 val.)"Kauno energija" - neįkandamas riešutas "Vėjų linijai" (2008 vasario 27 d., trečiadienis, 20:53 val.)"Kauno Energija" be didesnių pastangų įveikė "Lytagrą" (2008 kovo 05 d., trečiadienis, 22:41 val.) "Kauno energija" išsklaidė kaip dūmą visas "Lytagros" iliuzijas (2008 vasario 06 d., trečiadienis, 21:44 val.)"Kauno energija" užtikrintai keliauja link finalo (2008 balandžio 13 d., sekmadienis, 22:52 val.)